تکامل و حرکت، مبنا و پیش فرض کل وجود است. (انگلس)

نیپوتو

تبلیغات


ارسال پیامک زنده به مخاطبان در حال گذر
ارسال پیامک انبوه به مشاغل و اصناف
ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت
ارسال پیامک منطقه ای پیشرفته
ارسال پیامک انبوه از روی نقشه
مسابقه و نظر سنجی پیامکی
ارسال پیامک به دکل ایرانسل


EViews 10.0 Build 31.05.2018 Enterprise Edition تحلیل و تخمین سیستم ها و مدل های اقتصادی

دسته بندی :اختصاصی دانلود سافت ور , کاربردی , نرم افزار , نرم افزار مهندسی
تاریخ : 11 خرداد 1397
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (16 votes, average: 4,25 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
23,661 بازدید
31 نظر


EViews 10.0 Build 31.05.2018 دانلود سافت ور باز هم برای اولین بار نرم افزاری را معرفی میکند که شاید در اینترنت کمتر به صورت رایگان و لینک مستقیم پیدا شود !  اکثر برنامه هایی که شما در دانلود سافت ور مشاهده میکنید تقریبا در هیچ سایت ایرانی و خارجی با لینک مستقیم موجود نیست. البته باید به این نکته اشاره کرد که بعضی از نرم افزار های معرفی شده از دانلود سافت ور در چند وب سایت ایرانی و یا فروشگاه های اینترنتی موجود است ولی این افراد سود جوء برای اینکه منافع مالی خود را تامین کنند با گرفتن هزینه امکان دانلود این نرم افزار ها ی رایگان را به کاربران خود میدهند. نا گفته نماند این وب سایت های زرد برای بالا بردن رتبه ی سایت خود و تبلیغات تمامی فایل های اجرایی این نرم افزار ها را نیز ویResource Tuner ویرایش میکنند که با این کار کاربران برای استفاده از این نرم افزار ها به مشکلات جدی مواجه میشوند . وب سایتدانلود سافت ور برای نشان دادن چهره ی واقعی این افراد سودجو این نرم افزار های کاربردی را بدون هیچ دستکاری  و به صورت اورجینال برای دانلود قرار داده است .

EViews Enterprise Edition نام نرم افزاری حرفه ای برای اساتید و دانشجویان رشته اقتصاد می باشد که به وسیله آن می توانند در زمینه های مختلفی همچون اقتصاد سنجی ،  آن هم با روش های کاملا جدید و به روز دنیا فعالیت کنند. این نرم افزار که اولین نسخه آن توسط بانک جهانی به منظور تحلیل بر امور اقتصادی ارائه شده بود تاکنون توانسته است جایگاه خود را در میان اقتصادانان به خوبی باز کرده و از نرم افزارهای معروف در این رشته محسوب شود. این برنامه محصولی از Quantitative Micro Software می باشد.

ویژگی های برنامه EViews :
1- محاسبه سری های زمانی و ایجاد آن ها
2- تخمین های خطی و غیرخطی سیستم معادلات ساده و سیستم معادلات همزمان
3- رسم نمودارهای پراکنش دایره ای و میله ای و نقطه ای و دیگر نمودارهای کاربردی
4- ایجاد بانک های اطلاعاتی
5- تخمین مدل های اقتصادی به روش های MLE,Probit,Logit,3SLS,2SLS,TSLS,OLS,GLS که البته الگوریتم و برنامه ای که برای روش MLE نوشته شده است از کارایی کاملی برخوردار نیست و خطاهایی در تخمین مدل های غیر خطی دارد.
6- استفاده از ماتریس ها و توابع موجود در داخل نرم افزار
7- تخمین مدل های اقتصادی با روش های VAR و VECM
8- امکان تبادل اطلاعات با دیگر نرم افزارهای تحت ویندوز
9- ایجاد بانک های اطلاعاتی
10- آزمون های مختلف جهت دقت تخمین ها و بررسی وجود خطا، همبستگی، شکست ساختاری و …
11- امکان برنامه نویسی در محیط نرم افزار برای تحلیل سیستم های کلان اقتصادی

راهنمای کرک کردن

در هنگام نصب به جای شماره سریال نرم افزار کلمه ی ” demo ” را تایپ کرده و Next را بزنید .
بعد از نصب نرم افزار اصلی یا آپدیت باید فایل موجود در فولدر Crack‌ هر کدام را در محل نصب کپی کنید.

آموزش مختصر برنامه:

در این نرم افزار اگر قصد تخمین یک مدل را داشته باشید ابتدا باید یک Workfile ایجاد کنید. اگر قصد ایجاد بانک اطلاعاتی داشتید می توانید یک Database یا پایگاه داده ایجاد و اگر قصد برنامه نویسی داشته باشید می توانید یک پنجره مخصوص برنامه نویسی در این نرم افزار ایجاد کنید. در این مقاله خیلی در مورد برنامه نویسی و ایجاد پایگاه داده توضیح داده نمی شود و بیشتر در مورد قابلیت تخمین مدل های اقتصادی و آماری توضیح داده می شود. در هنگام ایجاد Workfile شما باید نوع داده های خود را که به صورت مقطعی و یا سری زمانی است مشخص کنید و همچنین رنج و دامنه مشاهدات خود را تعیین کنید. در نوع داده های سری زمانی انتخاب هایی همچون داده های روزانه، هفتگی، ماهانه، فصلی، 6 ماهه و سالانه وجود دارد همچنین شما می توانید از داده های ترکیبی ( Panel Data) نیز استفاده کنید.

با استفاده از دستورات نرم افزار و منوهای آن می توانید هر تعداد متغیر که در مدل مورد نظر برای تخمین نیاز دارید ایجاد کنید. داده های داخل هر متغیر را هم می توانید به صورت دستی در داخل نرم افزار وارد کنید و هم اینکه می توانید از نرم افزارهای دیگر همچون Excel وارد نرم افزار Eviews کنید که بدین منظور باید از دستور Import استفاده کنید. اگر قصد انتقال داده ها از Eviews به Excel را داشته باشید نیز می توانید از دستور Export استفاده کنید.

بعد از تخمین مدل با استفاده از منوها و یا با استفاده از دستورات نرم افزار، این نرم افزار موارد متعددی را محاسبه می کند. علاوه بر اینکه ضرایب تخمین و رگرسیون را بدست می آورد، آزمون t را برای بررسی معنی داری ضرایب نیز همزمان انجام می دهد و میانگین و واریانس متغیرهای مستقل و وابسته را نیز بدست می آورد. آزمون F را برای معنی داری کل ضرایب و تخمین انجام داده و همچنین احتمال و ضریب اطمینان برای بامعنی بودن ضرایب را محاسبه و در جدولی نتایج را نشان می دهد. بعلاوه پارامترهای دیگری همچون R-squared که نشان دهنده این است که درمدل تخمین خورده متغیر مستقل چه مقدار از متغیر وابسته را توضیح داده است. پارامترهای دیگر نیز در جدول نشان داده می شود که برای بعضی آزمون ها کاربرد دارند.

 جدا از پارامترهایی که در یک جدول در هنگام تخمین مدل نشان داده می شود شما می توانید آزمون های دیگری نیز برای بررسی دقیق تر مدل و همچنین پارامترهای دیگری از متغیرها را نیز محاسبه کنید. برای مثال آزمون Wald نشان می دهد که آیا ضرایب تخمین خورده در مدل معنی دار هستند یا خیر و یا از طریق این آزمون می توان محدودیت ها و فروض مختلفی بین ضرایب مثلاٌ برابری ضریب با یک مقدار خاص یا صفر بودن یک ضریب، رابطه بین دو یا چند ضریب و اینکه آیا اصلاً بین دو متغیر رابطه ای برقرار است یا خیر را تست و آزمون کنیم. با آزمون Omitted Variable شما می توانید تست کنید که آیا متغیری که در مدل استفاده کرده اید تاثیری در برآورد داشته است و اگر آن را از مدل حذف کنیم آیا تأثیر زیادی در دقت برآورد مدل می گذارد یا خیر و آزمون متعدد دیگری که کاربر با توجه به مدلی که استفاده می کند و هدفی که دارد می تواند از آن استفاده کند.

 شما می توانید در این نرم افزار فروضی را که در مدل ها مختلف و روش های مختلف وجود دارد را آزمون کنید و اگر در بعضی موارد این فروض نقض شدند با استفاده از نرم افزار به رفع این نقض فروض بپردازید و مدل تخمین زده خود را اصلاح کنید. برای مثال می توانید با استفاده از نرم افزار به شناسایی مشکلاتی همچون خود همبستگی، هم خطی، ناهمسانی واریانس و خطای تصریح بپردازید و اگر این مشکلات را در مدل تخمین زده پیدا کردید با استفاده از نرم افزار به اصلاح و رفع آن بپردازید.

 با استفاده از این نرم افزار می توانید سیستم های پویا را نیز تحلیل کنید و سیستم معادلات همزمان را که در آن یک متغیر درون زا خود تابعی از یک یا چند متغیر برون زا و چند متغیر درون زای دیگر است و دیگر متغیرهای درون زا نیز به همین ترتیب، تخمین بزنید و به تحلیل آن بپردازید.

 در این نرم افزار بسیاری از توابع و روش های تخمین اقتصادسنجی وجود دارد و نیازی نیست عملیات را مرحله به مرحله انجام دهید و نرم افزار به صورت اتوماتیک این مراحل را انجام می دهد. فراگیری این نرم افزار به تمامی دانشجویان رشته اقتصاد توصیه می شود چون تقریباً در تمامی پایان نامه ها این نرم افزار و اقتصادسنجی کاربرد داشته و تسلط بر این نرم افزار می تواند کمک شایانی به دانشجو نماید.

اطلاعات دانلود:

نام: EViews 10.0 Build 31.05.2018 Enterprise Edition تحلیل و تخمین سیستم ها و مدل های اقتصادی

پسورد: www.downloadsoftware.ir

لینک های دانلود:

برچسب ها:

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

مطالب مشابه

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید


CAPTCHA Image
Reload Image

نکات مهم قبل از ارسال نظر

 • نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد
 • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود
 • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید
 • سلام
  من نرم افزار ایویوز رو دانلود کردم بعد از نصب, اصلا باز نمی شه. پنجره ای باز میشه که در قسمت auto registration شماره سریال می خواد که از فایلها پیدا کرده و وارد می کنم ولی ارور می ده و می نویسه سریال اشتباه است. چطور این مشکل رو حل کنم؟

 • نرم افزار دانلود کردم که در قسمت registration auto شماره سریال می خواهد چیکار کنم؟

 • اگر تو قسمت registrattion سریال نامبر رو demo تایپ کنی مشکل حل میشه

 • سلام و خسته نباشید ممنون که این برنامه رو واسه دان گذاشتین منم با مشکلی مشابه دوستان روبرو هستم در قسمت registration auto در برنامه ایویوز به جای شماره میزنم demo و در قسمت name اسم کامپیوترم رو میزنم مشکل من گزینه ی name هست و پیام میده اشتباس! لطفااااااا کمکم کنید من به این برنامه واقعا نیاز دارم
  ممنون

  • سلام مشکل من اینه که demo رو که وارد میکنم یک صفحه میاد که از من proxy server را میخواد اونجا چی بنویسم

  • درود دوست عزیز

   این برنامه کرک شده می باشد.

   و دمو ندارد

 • اقا من گذاشتم واسه دان ،
  مشکل داشته باشه دیگه توی سایتتون نمیام :/

 • سلام
  proxy server باید چه چیزی را وارد کنی

 • خواهش میکنم راهنمایی کنین که proxy server چی بنویسم توش تا نرم افزار اجرا بشه وای منتظرماااااااا بگین لطفا.مدیر جان باشماماااااااا

  • درود

   این proxy server دقیقا کجاست؟

  • با سلام
   ممنون از نصب راحت نرم افزار
   نرم افزار رو نصب کردم ارور پراکسی میخواد میشه کمک کنید؟

  • سلام
   لطفا از ارور عکس بگیرید تا شما را بیشتر راهنمایی کنیم.

  • سلام.عکس رو چجوری بفرستیم براتون؟

  • آپلود کنید

 • دوستان من تونستم نرم افزارو نصب کنم باید برین تو فایل کرک دومورد اونجا هست اسمشون ev7 crak…هست اینا رو باز کنین اونجا که زده بارو برید ایویوز هفتا پیدا کنینو اوکی بزنین اینجوری نرم افزار نصب میشه و دیگه proxy server نمیخواد…موفقو پیروز باشین

 • سلام.آقا منم دانلود کردم نصب کردم ولی موقعی که میخام باز کنم برنامه رو ازم proxy میخاد چیکار کنم از کجا بیارم؟؟؟؟؟؟!!!!!!

 • دوستان بعد از نصب روی صفحه Eviews 7 کلیک راست و این مسیرو طی کنید properties –open file location–paste crack file –patch — در اینصورت برنامه نصب میشه

  • عذر میخام متوجه نمیشم paste crack file کجاست!؟

 • سلام
  واسه من ارور 80040707 میده.
  چکار کنم؟

 • سلام
  منم نصب ردم.همون مشکل پروکسی رو میده
  در ضمن مگه ایویوز 8 نصب نکردیم. جچرا دوستان 7 میگن؟؟؟

 • سلام
  درسته ایویوز 8 هست. دوستان آنچه که مهمه کپی فایل موجود در فولدر کرک در محل نصب هست. در این صورت همونطور که آقای داریوش فرمودن روی برنامه کلیک راست کنید این مسیرو طی کنید properties –open file location–paste crack file –patch — در اینصورت برنامه نصب میشه. ok آخر فراموش نشه 🙂

 • سلام. از شما به خاطر نصب راحت وبی دردسر برنامه سپاسگزارم.دوستان بعد از اینکه نصب شد برید توی قسمت crack فایلی که نرم افزار رو نصب کردید و گزینه patch رو بزنید و بیاید بیرون و نرم افزاررو open کنید.من این کار رو کردم و نتیجه داد و الان دارم ازش استفاده می کنم.

 • با سلام و تشکر
  دوستان روی ایکون ایویوز در دسکتاپ کلیک راست کنید و روی open file location fvdn ,و بعد برید کرک فایل و patch را بزنید و در نهایت ok کنید

 • با سلام
  پسورد فایل rar چیه؟

  • اگه زحمت بکشید داخل هر پست رمز فایل رو نوشتیم داخل خود فایل فشرده هم پسورد را زده ایم.

 • پسورد چیه

  • تو پست زدیم

 • سلام
  من می خواهم برنامه Eviews10 نصب کنم در مراحل نصب ازم شماره سریال می خواهد لطفاراهنمایی کنید این شماره سریال چه طور پیدا کنم

  • سلام

   پس از نصب کامل این نرم افزار باید آن را ببندید و سپس درون فایل فشرده این برنامه که یک فایل هست بنام v10_patch.rar با توجه به 32 بیتی بودن و 64 بیتی بودن سیستم تان باید رو فایل پچ مربوطه کلیک کنید و نرم افزار خودتان را در جایی که نصب نموده اید را در این پچ انتخاب کنید و سپس کرک کردن آن توسط patch شما انجام خواهد شد.

 • سلام
  خواهش میکنم طریقه نصب این نرم افزار و بگید من به شدت نیازش دارم؟

  • سلام

   1- هنگام نصب نرم افزار در قسمت Serial عبارت Demo را وارد نموده و مراحل نصب را تا انتها طی کنید.
   2- فایل Patch.exe موجود در پوشه‌ی Patch را در محل نصب نرم افزار کپی و اجرا نموده و Patch را اعمال کنید.

   نصب آپدیت:
   فایل آپدیت آفلاین را به صورت جداگانه دانلود و نصب کنید. پس از نصب آپدیت، فایل Patch.exe را در محل نصب کپی و پچ را اعمال کنید.

 • 
  
  رفتن به نوار ابزار