تکامل و حرکت، مبنا و پیش فرض کل وجود است. (انگلس)

جدیدترین مطالب

RescuePRO Deluxe 6.0.2.7 بازیابی فایل های از دست رفته

دسته بندی :بازیابی اطلاعات , کاربردی , نرم افزار
تاریخ : ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4٫00 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
1,599 بازدید
۰ نظر

RescuePRO

RescuePRO Deluxe 6.0.2.7 نرم افزاریست که به منظور بازیابی فایل های صوتی و ویدئویی و به طور کلی فایل های مفقود شده شما طراحی و ارائه شده است.در این نرم افزار شما توانایی مشخص کردن مسیر اسکن اطلاعات را ندارید و به همین منظور باید ابتدا فایل های IMG که در بخش Raw disk image ها ذخیره می شود را آپلود نمایید.در پایان این فرایند لیستی از اطلاعات اسکن و فایل های بازیابی شده در اختیارتان قرار داده میشود. با کمک گرفتن از این نرم افزار شما قادر خواهید بود تا بک آپ هایی را انجام دهید که توانایی ذخیره شدن در فرمت IMG file را دارد.از دیگر توانایی های نرم افزار RescuePRO Deluxe این است که قادر به پاکسازی اطلاعات می باشد ، به نحوی که قدرتمند ترین نرم افزارهای بازیابی اطلاات نیز توانایی بازگرداندن آن اطلاعات را نداشته باشند.

(بیشتر…)

دانلود FileRestorePlus 3.0.19.415 – بازیابی اطلاعات پاک شده

دسته بندی :بازیابی اطلاعات , کاربردی , نرم افزار
تاریخ : ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4٫50 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
715 بازدید
۰ نظر

FileRestorePlus

 

دانلود FileRestorePlus

بازیابی اطلاعات پاک شده

 

FileRestorePlus 3.0.19.415 یک راه سریع و موثر برای بازیابی فایل های پاک شده ، فایل های حذف شده از سطل آشغال ، در پنجره DOS، از ویندوز اکسپلورر با کلید SHIFT می باشد. این برنامه با رابط کاربری ساده و کوچک ، سریع و مفید و قدرتمند می باشد.

این برنامه به سرعت یک درایو انتخاب شده را اسکن می کند و لیستی از فایل هایی را که می توانند بازیابی شوند، همراه با وضعیت هر فایل (بسیار خوب، خوب، بد و غیره) نشان می دهد که امکان بازیابی کامل وجود دارد.

FileRestorePlus ™ به طور خودکار فایل ها را براساس نوع فایل و پوشه مرتب می کند و به صورت آسان برای پیدا کردن فایل های خاص و می توانید یک فیلتر برای جستجو برای یک فایل خاص قرار دهید.

این برنامه از تمامی سیستم های فایل ویندوز برای درایو های سخت و فلاپی، از جمله FAT12 / 16/32، NTFS / NTFS5 و بازیابی تصویر از کارتهای CompactFlash، SmartMedia، MultiMedia و Secure Digital پشتیبانی می کند.

(بیشتر…)

دانلود Seagate File Recovery Suite 3.2.6 Technician – نرم افزار بازیابی اطلاعات هارد

دسته بندی :بازیابی اطلاعات , کاربردی , نرم افزار
تاریخ : ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
42 بازدید
۰ نظر

دانلود Seagate File Recovery Suite Technician

دانلود Seagate File Recovery Suite Technician

نرم افزار بازیابی اطلاعات هارد

 

Seagate File Recovery Suite 3.2.6 Technician یکی از برنامه های عالی برای بازیابی اطلاعات از هارد درایوها می باشد که کار با فایل های مختلف و اداره آنها در درایوهای جداگانه بعضی اوقات ممکن است باعث از دست دادن اتفاقی این داده ها شود،زیرا حذف یا رونویسی با فایل های جدید. هنگامی که با چنین مسائلی مواجه می شود، کاربران می توانند به نرم افزار بازیابی کمک کنند تا فایل های خود را در حالت کار بازپس بگیرند.

Seagate File Recovery Suite کمک می کند تا اطلاعات بازیابی شده از دست رفته را از طریق راه اندازی یک مجموعه ابزار قوی برای تست درایو ها، اسکن و شناسایی فایل های موجود کمک کند. بازیابی فایل از طریق این مرحله آسان می شود.

یکی از دلایلی که کاربران گاهی می توانند با استفاده از فایل های از دست رفته ناراحت شوند این واقعیت است که نرم افزار بازیابی می تواند پیچیده باشد. چندین اسکن باید انجام شود، تنظیمات پارامترها و سپس بازیابی آغاز می شود.

این برنامه از طریق فراهم آوردن یک ابزار حرفه ای با گام به گام ساده و جامع، دوری می کند، که مردم را قادر می سازد برای اولین بار درایو های خود را آزمایش کنند تا بیشتر در مورد وضعیت آنها بیشتر بدانند. پس از انجام این کار، آنها گزینه ای برای اسکن درایو ها و انتخاب فایل های مورد نظر برای بازیابی خواهند داشت.
(بیشتر…)

دانلود ApowerRecover 1.0.7.0 Build 04/16/2019 نرم افزار بازیابی اطلاعات

دسته بندی :بازیابی اطلاعات , کاربردی , نرم افزار
تاریخ : ۲۹ فروردین ۱۳۹۸
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
27 بازدید
۰ نظر

دانلود ApowerRecover

دانلود ApowerRecover

نرم افزار بازیابی اطلاعات

 

ApowerRecover ۱.۰.۷.۰ Build 04/16/2019 مهم نیست که چگونه داده های ارزشمند خود را که در هارد دیسک ذخیره کرده اید یا آنها را از دست دادید، می توانید با کمک این برنامه عالی آن را بیابید و بازیابی کنید. این که آیا شما یک متخصص فناوری یا یک مبتدی هستید، می توانید به راحتی این نرم افزار را مدیریت کنید و در چگونگی بازگرداندن فایل های حذف شده تلاش کنید.
این برنامه حرفه ای که متخصص در بازیابی، برنامه کاربردی به خوبی در کمک به افراد در دریافت اطلاعات از دست رفته و ارائه بهترین خدمات برای کاربران در حالی که آنها با استفاده از برنامه کار می کند. این ها بهترین گزینه ای است که می توانید هنگام مواجهه با چنین مشکلاتی داشته باشید.
بازیابی فایل های حذف شده به طور کامل
داده ها را می توان به راحتی بازیابی کرد و حتی اگر فایل ها به صورت تصادفی، قالب بندی، ویروسی و اقدامات نامناسب از بین برود. این نرم افزار به شما کمک می کند تا آن را دوباره دریافت کنید. این می تواند با خیال راحت بازیابی فایل های حذف شده در ویندوز PC یا مک، چه در دیسک سخت کامپیوتر، دیسک سخت خارجی، کارت حافظه، دوربین های دیجیتال، دوربین فیلمبرداری و یا درایوهای فلش. و می تواند انواع مختلف داده را تقریبا در تمام انواع فرمت ها مانند عکس ها، موزیک ها، فیلم ها، اسناد، آرشیو ها، ایمیل ها و غیره بازیابی کند.

(بیشتر…)

دانلود Veritas System Recovery v18.0.3.57044 – نرم افزار بازیابی اطلاعات از دست رفته

دسته بندی :بازیابی اطلاعات , کاربردی , نرم افزار
تاریخ : ۲۸ فروردین ۱۳۹۸
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
260 بازدید
۰ نظر

دانلود Veritas System Recovery - نرم افزار بازیابی اطلاعات از دست رفته

 

دانلود Veritas System Recovery

نرم افزار بازیابی اطلاعات از دست رفته

 

Veritas System Recovery v18.0.3.57044 نرم افزاری قوی و تخصصی برای بازیابی اطلاعات از دست رفته طراحی شده است. برنامه ای با هدف کاهش زمان Downtime سیستم‌های اداری، خانگی، مجازی و سرور ساخته شده و قادر است به سرعت سیستم کاری را به وضعیت Online برگرداند.

سرعت بازیابی اطلاعات این نرم افزار بالا بوده و قابلیت‌های مختلفی نظیر بازیابی سرد و گرم را نیز داراست. این نرم افزار قبلاً توسط شرکت Symantec ارائه و پشتیبانی می‌شد اما مدتی است که شرکت Veritas از Symantec جدا شده و به صورت مستقل فعالیت می‌کند.

(بیشتر…)

R-Studio 8.10 Build 173857 Network Edition + Portable – بازیابی اطلاعات

دسته بندی :بازیابی اطلاعات , کاربردی , نرم افزار
تاریخ : ۲۸ فروردین ۱۳۹۸
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 votes, average: 4٫13 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
7,706 بازدید
۵ نظر

R-Studio Network Edition + Portable – بازیابی اطلاعات

R-Studio

 

دانلود نرم افزار R-Studio

برنامه بازیابی اطلاعات

 

 

R-Studio 8.10 Build 173857 Network Edition برنامه ای جدید برای بازیابی اطلاعات شما در رایانه می باشد.

هر یک از ما حداقل یک بار با مشکل پاک شدن ناخواسته اطلاعات روبرو شده ایم که گاه در در عرض چند ثانیه و با اشتباه سهوی خود کاربر رخ داده و یا توسط برخی از نرم افزار ها یا ویروس ها و …

اطلاعات به نوعی حذف می شوند که در هر صورت در موقع از دست دادن اطلاعات همیشه بدنبال راهی جهت برگشت اطلاعات هستیم.

در این مطلب از سایت دانلود سافت ور نرم افزاری جدیدی برای بازیابی حرفه ای اطلاعات شما قرار داده ایم. نرم افزار R-Studio ابزاری قدرتمند در زمینه بازیابی اطلاعات برای متخصصان، مهندسان سیستم و مدیران شبکه می باشد.

به وسیله آن می توان داده ها و اطلاعات مختلف از دست رفته از TCP/IP و یا هر پروتکل دیگری تحت شبکه های مبتنی بر سیستم عامل ویندوز را بازیابی نمود.

 

(بیشتر…)

دانلود eSupport UndeletePlus 3.0.19.415 نرم افزار بازگردانی فایل های پاک شده

دسته بندی :بازیابی اطلاعات , کاربردی , نرم افزار
تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۸
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1٫00 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
379 بازدید
۰ نظر

دانلود eSupport UndeletePlus نرم افزار بازگردانی فایل های پاک شده

دانلود نرم افزار eSupport UndeletePlus

برنامه بازگردانی فایل های پاک شده

 

 

eSupport UndeletePlus 3.0.19.415 یک راه سریع و موثر برای بازگردانی فایل های پاک شده و از دست رفته است.
برنامه ای عالی برای بازیابی فایل های حذف شده از رایانه شما می باشد.
فایل هایی که از سطل بازیافت نیز پاک شده اند را نیز بازگردانی می کند. گاهی شما فایل های درون ویندوز را با استفاده از Shift + Delete حذف کرده و به طور دائمی پاک می شوند و از پنجره Command Prompt نیز شاید حذف کرده باشید که با این برنامه امکان بازیابی دارید.
اگر دنبال یک نرم افزار خوب برای بازیابی اطلاعات حذف شده خودتان هستید می توانید هم اکنون این نرم افزار با لینک مستقیم  و به صورت رایگان از وب سایت دانلود سافت ور دریافت کنید.

(بیشتر…)

NTFS Undelete 3.0.19.415 نرم افزار ریکاوری فایل ها

دسته بندی :بازیابی اطلاعات , کاربردی , نرم افزار
تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۸
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4٫00 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
951 بازدید
۰ نظر

NTFS-Undelete

NTFS Undelete 3.0.19.415 نرم افزاری است که با چند کلیک ساده به شما اجازه می دهد تا فایل های حذف شده از هارد دیسک کامپیوتر و … را به سرعت بازیابی نمایید ، این نرم افزار قادر به ریکاوری فایل ها حتی فایل های حذف شده از سطل بازیافت بوده و با پشتیبانی از انواع فرمت های مختلف یکی از گزینه های ایده آل برای این منظور است ، این نرم افزار همچنین از فلش مموری های مختلف و کارت حافظه انواع گوشی ها نیز پشتیبانی می کند ، NTFS Undelete تضمین می کند که فایل های بازیابی شده بدن هیچ گونه نقصی خواهند بود و از بهترین راه ممکن برای این کار استفاده خواهد کرد.
(بیشتر…)

O&O DiskRecovery Pro 14.0.17 x86/x64 + Portable بازیابی اطلاعات

دسته بندی :بازیابی اطلاعات , کاربردی , نرم افزار
تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۸
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3٫00 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
1,289 بازدید
۰ نظر

O&O-DiskRecovery

 

O&O DiskRecovery Pro 14.0.17 ابزاریست که می تواند در سریعترین زمان ممکن با متدهای جدید در اسکن سیستم و هارد دیسک فایل هایی که پاک شده اند را بازیابی نموده و با ذخیره سازی دوباره آن ها را به کاربر به نوعی هدیه دهد.
این نرم افزار با تمامی سیستم فایل های موجود کاملا سازگار بوده و از همه آن ها پشتیبانی کاملی را به عمل می آورد. از FAT12 که در اولین نسخه های ویندوز مورد استفاده قرار می گرفت تا NTFS  و NTFS5  که در جدیدترین نسخه های سیستم عامل ویندوز مورد استفاده قرار می گیرد در نرم افزار مورد نظر پشتیبانی خواهد شد. البته در مورد حافظه ها هم به همین صورت است که تمامی انواع حافظه های موجود نظیر هارد دیسک ها ، انواع حافظه های فلش و … به طور کامل قابل پشتیبانی خواهند بود.
در نرم افزار O&O DiskRecovery به دلیل وجود یک محیط کاربری ساده اما کارآمد استفاده از آن فوق العاده آسان است. همین عامل هم نقش مهمی را در انتخاب کاربران مبتدی ایفا می کند.
(بیشتر…)

دانلود DiskGenius Professional 5.1.1.696 بهترین برنامه بازیابی اطلاعات هارد

دسته بندی :بازیابی اطلاعات , کاربردی , نرم افزار
تاریخ : ۲۴ فروردین ۱۳۹۸
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
302 بازدید
۰ نظر

دانلود DiskGenius Professional

 

دانلود DiskGenius Professional

بهترین برنامه بازیابی اطلاعات هارد

 

DiskGenius یک برنامه قدرتمند بازیابی اطلاعات که می توانید فایل ها و اطلاعات حذف شده از هارد شما را بازیابی نماید. قادرید تا اطلاعات پاک شده از حافظه های مختلف دیجیتالی را با سرعت بالایی بازگردانی نمایید. اصلا مهم نیست که اطلاعات تان چگونه از بین رفته و حذف شده اند! با برنامه DiskGenius با قدرت و امنیت کامل می توانید آنها را برگردانید. تمامی تصاویر و فایل های صوتی و متنی و … را با چند کلیک بازگردانی نمایید.

حذف بر اثر ویروسی شدن ، اشتباهات، خرابی سیستم و فرمت بد پارتیشن ها از جمله علت های حذف و از بین رفتن اطلاعات یک کاربر می باشد. اکثر افراد پس از حذف شدن فایل های مهم دستپاچه شده و هول می کنند ولی اصلا نگران نباشید زیرا با برنامه ای که تیم دانلود سافت ور در این مطلب از سایت قرار داده است به راحتی آنها را برگردانید.

یک ابزار بسیار حرفه‌ای در زمینه ترمیم ایرادات هارد دیسک رایانه است که می‌تواند ایراداتی از قبیل پارتیشن‌های گمشده و یا آسیب دیدگی فایل‌ها را برطرف کرده و امکان بازگردانی اطلاعات را برای کاربران مهیا سازد. اگر اطلاعات مهم شما نظیر عکس ها ، فایل های ویدیویی و مدیا و فشرده و غیره از دیسک های سخت از بین رفته یا پاک شده اند را به راحتی بازسازی و ذخیره نمایید.

(بیشتر…)