در جستجوی نور باش، نور را می‌یابی

نیپوتو

تبلیغات


ارسال پیامک زنده به مخاطبان در حال گذر
ارسال پیامک انبوه به مشاغل و اصناف
ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت
ارسال پیامک منطقه ای پیشرفته
ارسال پیامک انبوه از روی نقشه
مسابقه و نظر سنجی پیامکی
ارسال پیامک به دکل ایرانسل


دانلود Nickvision Denaro 2024.2.0 – بهترین نرم افزار مدیریت امور مالی

دسته بندی :اداری , امور مالی شخصی , حسابداری و امور مالی , خانگی , نرم افزار
تاریخ : 16 بهمن 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
71 بازدید
0 نظر
دانلود Nickvision Denaro

دانلود Nickvision Denaro

بهترین نرم افزار مدیریت امور مالی

 

Nickvision Denaro یک نرم افزار جدید و کاربردی برای مدیریت مالی و حسابرسی می باشد. مدیریت کارهای مالی روز به روز سخت تر می شود و با افزایش تورم و اقتصاد به طور کلی غیر قابل پیشبینی شده و گذر از چنین مواقعی نیاز به دقت بیشتر در مخارج تان دارد. به طور فزاینده ای افراد دنبال پیگیری کارهای مالی و حسابداری خود هستند تا ببینند چه وضعیتی دارند. برخی کارهای مالی خود را بر روی اکسل پیاده سازی می کنند و در این بخش تصمیم گرفته ایم یک برنامه مدیریت مالی کامل با منابع مختلف برای انجام کار خدمتتان معرفی نماییم. یک نرم افزار مدرن و با عملکرد مناسب که اساسا یک ابزار مالی شخصی به حساب می آید و برای همه افراد قابل استفاده است.

شما در این نرم افزار ابتدا باید یک حساب کاربری بسازید تا ثبت درآمدها و هزینه هایتان را در آن قرار دهید. قابلیت استفاده از ارزهای سفارشی را دارید و می توانید اکانت تان را با رمز عبور قفل نمایید. قابلیت ایجاد حساب پس انداز، انواع حساب های تجاری و … را دارا هستید. شما می توانید درآمدها و هزینه هایتان را با روش های مدرن ثبت نمایید. شما می توانید تراکنش هایتان را در آنوارد کرده و مقدار و تاریخ برای آن تعریف نمایید. این ابزار به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید امور مالی خود را با دقت و نظم بیشتری مدیریت کنید و برای درآمد و مخارج خود برنامه‌ریزی بهتر داشته باشید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار Nickvision Denaro را از سایت دانلود سافت ور دریافت نمایید. (بیشتر…)

HomeBank 5.6.2 – مدیریت حساب های مالی

دسته بندی :اداری , امور مالی شخصی , حسابداری و امور مالی , خانگی , نرم افزار
تاریخ : 17 بهمن 1401
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 3,60 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
2,782 بازدید
0 نظر

دانلود HomeBank

| نرم افزار مدیریت امور مالی |

 

HomeBank ابزاری بسیار قدرتمند برای مدیریت حساب های مالی شخصی شما می باشد . نرم افزار HomeBank یک راه آسان برای تجزیه و تحلیل امور مالی شخصی شما در جزئیات با استفاده از ابزار فیلتر قدرتمند و نمودار است. اگر شما به دنبال یک راه کاملا رایگان و آسان برای مدیریت حسابداری شخصی خود هستید نرم افزار HomeBank بهترین گزینه در این زمینه است. موضوع مدیریت امور مالی و زیر نظر گرفتن منابع درآمد و هزینه‌ها برای همه افراد چه در حوزه شخصی و چه در حوزه کسب و کار، از اهمیت ویژه‌ای برخودار است. به منظور رسیدگی هرچه بهتر به این دسته از امور، نیاز به ابزار یا یک دستیار هوشمند است که کاربر به کمک آن بتواند کلیه اسناد دریافت و پرداخت را ثبت کند و در پایان هر دوره، از این اطلاعات گزارشاتی جامع تهیه کند.

امروزه با زیاد شدن دانشجویان و کاربرانی که در رشته های حسابداری فعالیت می کنند این نرم افزار می تواند ابزار خیلی کارآمدی برای آن ها باشد. نرم افزاری که دارای ابزار های نموداری و فیلتر های مختلف برای تجزیه و تحلیل حساب های شما است. این نرم افزار می تواند برای کارمندان بانک ها ، انواع مکان های اداری ، شرکت های مختلف و … بسیار کارایی داشته باشد . این برنامه به طور نمایشی یک دفتر برای ثبت کارهای مالی شما آماده کرده و تمام موارد مالی شما را ثبت و ضبط می کند. (بیشتر…)

Asset Manager 2022 Enterprise Edition 3.1.1009 – مدیریت کامل اموال

دسته بندی :اداری , حسابداری و امور مالی , نرم افزار
تاریخ : 13 آبان 1401
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 3,40 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
5,878 بازدید
1 نظر
دانلود نرم افزار Asset Manager - مدیریت کامل اموال

دانلود نرم افزار Asset Manager

مدیریت کامل اموال

 

Asset Manager 2022 Enterprise Edition یکی از پست‌های سازمانی که در تمام شرکت‌ها وجود دارد، پستی تحت عنوان جمعدار اموال است که فرد مسئول در این پست می‌باید اطلاعاتی دقیق از اموال شرکت یا سازمان را فهرست کرده و آنها را در اختیار کارکنان آن شرکت یا سازمان قرار دهد .

همچنین در مواقعی که یکی از کارکنان قصد تسویه حساب دارد، اموال تحویل داده شده به ایشان را تحویل بگیرد یا در صورت نیاز هنگام بروز خرابی در اموال، آنها را با اموال جدید تعویض کند. این عملیات در برخی شرکت‌های کوچک به‌طور دستی انجام می‌گیرد و در صورتی‌که جابه جایی کارکنان و اموال تحویل داده شده به آنها زیاد نباشد، مشکل خاصی پیش نخواهد آمد؛

اما در صورتی که همین شرکت دارای کارکنان و اموال زیادی باشد یا حتی اموال کمی داشته باشد اما نقل و انتقال میان آنها زیاد باشد، مدیریت دستی آنها کاری وقت‌گیر و سخت خواهد بود. در بسیاری از این موارد چه بسا مشکلات و خطاهای زیادی نیز به‌وجود می‌آید و این‌گونه شرکت‌ها ترجیح می‌دهند هیچ‌گونه مدیریتی روی اموال خود نداشته باشند .

این هفته قصد داریم نرم‌افزاری را به شما معرفی کنیم که تمام شرکت‌ها اعم از کوچک و بزرگ و حتی سازمان‌های بسیار بزرگ با مجموعه‌ای از شرکت‌های زیرشاخه نیز می‌توانند به کمک آن به مدیریت الکترونیک اموال خود بپردازند . (بیشتر…)

دانلود The Infinite Kind Moneydance 2022.3.4077 x86/x64 – برنامه مدیریت امور مالی

دسته بندی :اداری , امور مالی شخصی , حسابداری و امور مالی , خانگی , نرم افزار
تاریخ : 18 اردیبهشت 1401
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
184 بازدید
0 نظر
دانلود The Infinite Kind Moneydance – برنامه مدیریت امور مالی

دانلود The Infinite Kind Moneydance

برنامه مدیریت امور مالی

 

The Infinite Kind Moneydance یک برنامه جدید و قوی برای مدیریت مالی شخصی در ویندوز می باشد. شما قابلیت مدیریت حساب، بانکداری آنلاین، مدیریت بودجه و سرمایه گذاری و … از بهترین امکانات در این اپلیکیشن است. این نرم افزار از پول و ارزهای مختلف ساپورت می کند و می توانید در یک فضای عالی نیازهای مالی خود را سازماندهی نمایید. قطعا همه ما در طول روز خرج و مخارج زیادی داریم و کارهای مالی زیادی انجام می دهیم، گاهی نیاز داریم تا دخل و خرج خود را مدیریت نماییم و نیاز به یک ابزار قوی و حرفه ای در این زمینه داشتیم که بتوانیم مدیریت مالی و پولی خود را انجام دهیم. در ادامه با ما همراه باشید.

یکی از بهترین ابزارهای مالی و مدیریت پولی که می توانید در آن امکانات مختلفی را بهره برده و به اهداف مد نظرتان دست پیدا کنید. شما با این ابزار می توانید تراکنش های مالی مختلف خود را نگهداری نمایید و از آنها در قالب دسته بندی گزارش تهیه کنید. برنامه برای فعالیت های مالی شما بکار می رود و کارهایی نظیر مانده حساب‌ها، تراکنش‌ها، یادآور پرداخت اقساط، اطلاعات نرخ ارز و … را با یک کلیک نشان دهید. برنامه از داده های مالی، گزارش های دقیق و حرفه ای شما یک نمودار بصری حرفه ای می سازد. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار The Infinite Kind Moneydance را از ادامه مطلب وب سایت دانلود سافت ور آن را دریافت نمایید. (بیشتر…)

دانلود Yapbam 0.21.2 – نرم افزار مدیریت امور مالی

دسته بندی :اداری , حسابداری و امور مالی , نرم افزار
تاریخ : 15 آذر 1400
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
201 بازدید
0 نظر
دانلود Yapbam – نرم افزار مدیریت امور مالی

دانلود Yapbam

نرم افزار مدیریت امور مالی

 

Yapbam یک برنامه جدید که با آن می توانید کاملا هوشمندانه یک مدیریت عالی بر روی کارهای مالی تان داشته باشید و در واقع شما یک حسابدار هوشمند در اختیار خواهید داشت. با این ابزار می توانید مخارج ، هزینه ها و … را با توجه به جزئیات حساب و بودجه تان مشاهده و اطلاعات تراکنش را در آن ثبت و نگهداری نمایید و در پایان زمانی هر دوره از آنها گزارش تهیه نمایید. امکان مشاهده دقیق درآمدها و هزینه های کاری و شغلی تان را خواهید داشت. کامپیوترها امروزه توانایی های زیادی دارند و کاملا حرفه ای طراحی شده اند تا تمامی فرایندهای مالی شما را مدیریت نمایند.

این یک برنامه با رابط گرافیکی جذاب و زیبا که به راحتی هر کاربری می تواند با آن کار کرده و اطلاعات مالی و حسابداری شخصی خود را وارد برنامه نموده و از اطلاعات گزارش تهیه نماید. برای بررسی گردش بودجه شما باید حساب ها و بانک ها را تعریف و موجودی هرکدام را  تعیین نمایید. شما باید ارز مورد نظرتان را درون نرم افزار انتخاب نموده و تراکنش ها را نیز تعریف نمایید و از تجربیات یک ابزار حسابداری فوق العاده با مدیریت امور مالی لذت ببرید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Yapbam را از ادامه مطلب وب سایت دانلود سافت ور دریافت نمایید. (بیشتر…)

دانلود VovSoft Retail Barcode 4.9 – نرم افزار فروشگاهی

دسته بندی :اداری , حسابداری و امور مالی , نرم افزار
تاریخ : 5 آبان 1400
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
241 بازدید
0 نظر
دانلود VovSoft Retail Barcode – نرم افزار فروشگاهی

دانلود VovSoft Retail Barcode

نرم افزار فروشگاهی

 

VovSoft Retail Barcode یک نرم افزار صندوقدار سبک وزن که می تواند به کاربران کمک کند تا فروش محصولات خود را پیگیری کنند. این ابزار به افراد این اجازه را می دهد تا مشتریان را تعریف نموده و فروش اعتباری محصول را به مشتریان فردی پیوند دهند. این ابزار برای هر کسی که در کسب و کار مدیریت مغازه های کوچک مشغول هستند بسیار مناسب و ارزشمند است. این در واقع یک نرم افزار مدیریت نقطه فروش (POS) ایده آل برای مغازه های کوچک می باشد که با طیف گسترده ای از محصولات مواجه است و پردازش می شوند و فروشگاه‌هایی که اقلامی با بارکد ندارند، می‌توانند با ایجاد یک کد فروشگاه سفارشی (مانند 1، 2، 3 و غیره) این مشکل را دور بزنند.

این برنامه با رابط بسیاری بصری و جذاب که برای بهبود تجربیات کاربران ساده شده است. پیمایش منحصرا با دکمه های بزرگ و خود توضیحی (به عنوان مثال محصولات یا مشتریان) انجام می‌شود. این برنامه دارای مجموعه ای از گزینه های چیدمان رابط داخلی است که می تواند بیشتر نیازها را برآورده کند. برای ثبت فروش ابتدا باید محصولات را تعریف کرد. این کار به صورت دستی، با درج بارکد، نام و قیمت محصول یا با وارد کردن از فایل‌های CSV انجام می‌شود. پس از انجام این کار، برنامه آماده ثبت فروش منظم است.تمام کاری که کاربران باید انجام دهند این است که کالای مورد نظر را انتخاب کرده و مقدار اقلام فروخته شده را مشخص کنند. سپس ابزار به طور خودکار کل فروش و سهام را محاسبه می کند. (بیشتر…)

دانلود ezAccounting 2.10.19 – نرم افزار حسابداری خانگی برای کامپیوتر

دسته بندی :اداری , امور مالی شخصی , حسابداری و امور مالی , خانگی , نرم افزار
تاریخ : 23 آذر 1399
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
622 بازدید
0 نظر
دانلود ezAccounting - نرم افزار حسابداری خانگی برای کامپیوتر

دانلود ezAccounting

نرم افزار حسابداری خانگی برای کامپیوتر

 

ezAccounting یک نرم افزار حسابداری با حجم کم و ساده و قابل اطمینان که برای مشاغل کوچک و حسابداری های خانگی طراحی شده تا شما بدون نیاز به دانش حسابداری بتوانید کارهای مرتبط به حسابهای تان را انجام داده و امورات مالی تان را مدیریت نمایید. مشاغل کوچکی که نیاز به مستند سازی و گزارش درباره جریان وجوه ورودی و خروجی شامل فروش ، رسید ، پرداخت و خرید را دارند. همچنین از پردازش حقوق و دستمزد و چاپ فرم مالیات پشتیبانی می کند. از ابزارهای عالی مدیریت حسابداری در ویندوز می باشد که امکانات گسترده ای به شما کاربران عزیز می دهد پس در ادامه با ما همراه باشید.

در این مطلب نرم افزاری بنام Halfpricesoft ezAccounting را قرار داده ایم که با امکانات فراوانی نظیر صدور فاکتور خرید و فروش ، صدور پیش فاکتور با بارکدخوان را داراست. در این برنامه می توانید اشخاص ، کالاها ، خدمات و حساب های موجود را تعریف کرده و فاکتور های خرید ، فاکتور های فروش و پیش فاکتور را به سادگی ثبت ، ذخیره و چاپ نمایید. همچنین می توانید فاکتور برگشت از فروش را ذخیره کنید. همچنین این برنامه می تواند سند حسابداری پرداخت ، دریافت ، هزینه و درآمد را ثبت ، ذخیره و چاپ نمود. تمام اسناد و فاکتورهای ثبت شده قابلیت چاپ را دارند. قابلیت تهیه پشتیبان و بازیابی را نیز خواهید داشت. همین حالا می توانید این برنامه را با لینک مستقیم از سایت دانلود سافت ور دریافت نمایید. (بیشتر…)

TrackStudio Enterprise 5.0.8 20170602 x86/ 5.5.0.13.08.2020 x64 – ردیابی و موتور گردش کار

دسته بندی :اداری , حسابداری و امور مالی , نرم افزار
تاریخ : 1 شهریور 1399
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
1,102 بازدید
0 نظر

دانلود نرم افزار TrackStudio Enterprise

برنامه ردیابی و موتور گردش کار

 

TrackStudio Enterprise ابزاری قدرتمند جهت ردیابی پیشرفت کارها مانند صدور قطعنامه، جمع آوری ملزومات، حمایت از دسکتاپ، کنترل پروژه، گسترش سخت افزار، استخدام کارمندان و مدیریت اسناد می باشد. TrackStudio Enterprise به شما اجازه پیکربندی رفتار سیستم را با توجه به خصوصیات هر پروژه خاص، مشتری و یا نوع موضوع می دهد. نرم افزار TrackStudio شما را جلوتر از رقبای خود قرار می دهد. (بیشتر…)

دانلود Vladovsoft Sklad Plus 8.6.0 – نرم افزار انبارداری برای ویندوز

دسته بندی :اداری , حسابداری و امور مالی , نرم افزار
تاریخ : 3 شهریور 1398
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
942 بازدید
0 نظر
دانلود Vladovsoft Sklad Plus

دانلود Vladovsoft Sklad Plus

دانلود Vladovsoft Sklad Plus

نرم افزار انبارداری برای ویندوز

 

Vladovsoft Sklad Plus 8.6.0 یک نرم افزار با استفاده راحت برای مدیریت انبار می باشد. ابزاری عالی در زمینه مدیریت محصولات و مشتریان می باشد، ، فرایند تولید تحویل، فروش و فاکتورها را ساده کرده و مدیریت و کنترل انبار / فروشگاه خود را راحت تر از قبل انجام دهید.

یک برنامه قدرتمند انبارداری که امکان مدیریت محصولات داخل انبار ، ورود و خروج ، ثبت اجناس ، فاکتور فروش و گزارش گیری را با لیست دقیقی از مشتریان می دهد ، هم اکنون می توانید این نرم افزار را با لینک مستقیم از وب سایت دانلود سافت ور دریافت نمایید.

(بیشتر…)

Intuit TurboTax Deluxe 2015 R4 v2015.20.4.276 / Premier / Home / Business 2018 کامل ترین برنامه های مالیاتی

دسته بندی :اداری , حسابداری و امور مالی , نرم افزار
تاریخ : 10 دی 1397
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
1,431 بازدید
0 نظر

Intuit-TurboTax

Intuit TurboTax Deluxe / Premier / Home / Business 2018 دارای امتیاز، بهترین فروش نرم افزار مالیاتی است. این نرم افزار تمامی مراحل را به صورت مرحله به مرحله به مخاطب خود منتقل می کند.مانند یک جی پی اس ، تمامی امکانات را در اختیار شما قرار می دهد تا خود را پیدا کنید ! این نرم افزار از لحاظ محاسباتی 100 % دقیق می باشد. Intuit TurboTax شامل همه ی المان های لازم برای دفتر کارشما است.به علاوه ویژگی های اضافی به شما کمک کند با درآمد حاصل از کسب و کار بیشتر خود بگیرید. (بیشتر…)

رفتن به نوار ابزار