برده یک ارباب دارد اما جاه‌طلب به تعداد افرادی که به او کمک می‌کنند. (بردیر فرانسوی)

نیپوتو

تبلیغات


ارسال پیامک زنده به مخاطبان در حال گذر
ارسال پیامک انبوه به مشاغل و اصناف
ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت
ارسال پیامک منطقه ای پیشرفته
ارسال پیامک انبوه از روی نقشه
مسابقه و نظر سنجی پیامکی
ارسال پیامک به دکل ایرانسل

تبلیغات

دانلود Quicken WillMaker & Trust 2023 v23.0.2813 – نرم افزار برنامه ریزی املاک و وصیت نامه

دسته بندی :خانگی , شجره نامه , نرم افزار
تاریخ : 7 مهر 1401
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
125 بازدید
0 نظر
دانلود Quicken WillMaker & Trust - نرم افزار برنامه ریزی املاک و وصیت نامه

دانلود Quicken WillMaker & Trust

نرم افزار برنامه ریزی املاک

 

Quicken WillMaker & Trust نرم افزار شماره یک برنامه ریزی املاک در کشور آمریکا می باشد که شامل برنامه ریزی های مهم وصیت نامه ها، امانت های زندگی، دستورالعمل های مراقبت های بهداشتی، وکالت نامه و سایر اسناد ضروری است. این ساده ترین روش های ایجاد طرح املاک شما است،چه تازه شروع کرده اید و چه بخواهید ترتیبات قبلی تان را به روز کنید. این نرم افزار قدرتمند شما را از ابتدا تا انتها در این فرآیند راهنمای می کند و به شما اطلاعات عملی و قانونی را می دهد تا بهترین تصمیم را برای خود و خانواده تان بگیرید. این دارای ابزاری بنام Quicken WillMaker & Living Trust می باشد که یک وصیت نامه که توسط متخصصان Nolo ایجاد و به روز می شود.

WillMaker همچنین شامل دستورالعمل مراقبت های بهداشتی، وکالت نامه بادوام، ترتیبات نهایی، نامه هایی به بازماندگان و موارد دیگر است. . این سند قانونی به شما این امکان را می دهد که چه کسی دارایی شما را به ارث می برد و چه کسی در صورت لزوم از فرزندان شما مراقبت می کند. بدون اراده، قانون ایالتی این مسائل را تعیین می کند. * تنظیم وصیت نامه به ندرت مستلزم قواعد حقوقی پیچیده است. اگر مانند اکثر مردم هستید، به وکیل نیاز نخواهید داشت. با موادی که خودتان انجام می دهید، وصیت نامه ای که به نگرانی های اساسی مانند ترک خانه، سرمایه گذاری، کسب و کار کوچک و وسایل شخصی برای عزیزانتان رسیدگی می کند، دشوار نیست. (بیشتر…)

دانلود Family Tree Heritage Platinum 15.0.19 نرم افزار ساخت شجره نامه خانوادگی

دسته بندی :خانگی , شجره نامه , نرم افزار
تاریخ : 26 خرداد 1398
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 votes, average: 3,57 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
5,203 بازدید
2 نظر
دانلود Family Tree Heritage Platinum

دانلود Family Tree Heritage Platinum

نرم افزار ساخت شجره نامه خانوادگی

 

Family Tree Heritage Platinum یک نرم افزار حرفه ای ایجاد شجره نامه خانوادگی در کامپیوتر می باشد. شما قابلیت ایجاد شجره به صورت درختی و زیر هم را برای ثبت انواع فرزندان ، پدران و پدربزرگان و … خواهید داشت.

این نرم افزار با دسترسی به بیش از 14 میلیارد پرونده تاریخی ، تصاویر و اخبار و اسناد تاریخی را در اختیار تان قرار می دهد و قابلیت جستجوی بدون مشکل در پایگاه های اطلاعات سلسله شناسی ، سناد مهم برای اجداد را با یک کلیک می توانید پیدا نمایید.

درختان، نمودارها و تحقیقات خود را با میراث خانوادگی ذخیره کنید. اطلاعات و فایل های تان را برای میراث خانوادگی تان در چند مرحله ساده بسازید. هم اکنون می توانید این برنامه شجره ساز خانوادگی را از سایت دانلود سافت ور دریافت نمایید. (بیشتر…)

Family Tree Maker 2017 23.2.0.1540 ساخت شجره نامه

دسته بندی :خانگی , شجره نامه , نرم افزار
تاریخ : 27 آذر 1397
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (16 votes, average: 3,88 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
12,587 بازدید
3 نظر

Family-Tree-Maker

Family Tree Maker 2017 23.2.0.1540 ابزاری قدرتمند جهت ساخت سریع و حرفه ای تر تبار خانوادگی است.این نرم افزار توسط کمپانی Nova توسعه یافته و منتشر می شود.توسط این نرم افزار می توانید نسب های خانوادگی خود را سازماندهی کنید.طراحی تبارنامه خانوادگی توسط این نرم افزار بسیار ساده می باشد و کاربران می توانند به درخت های خانوادگی خود اسناد،تصاویر و ویدئو های مختلفی ضمیمه کنند.پس از ساخت تبارنامه خانوادگی خود می توانید تبارنامه را به صورت کتابی زیبا برای انتشار و چاپ منتشر کنید.
(بیشتر…)

My Family Tree 8.0.8.0 ساخت شجره نامه خانوادگی

دسته بندی :خانگی , شجره نامه , نرم افزار
تاریخ : 25 تیر 1397
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes, average: 3,44 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
7,983 بازدید
1 نظر

My-Family-Tree

My Family Tree 8.0.8.0 تا حالا شده از خودتان و یا از پدر، مادر، پدربزرگ، مادربزگ و شاید هم از دیگران پرسیده باشید که مثلا سومین جد پدریتان یعنی پدرِ پدرِ پدرتان که بوده است؟!! نامش چه بود؟ اخلاقش چطور بود؟ چه ماشینی داشت و …؟ آیا پاسخ مناسبی دریافت کرده اید؟همه اینها بر میگردد به سابقه ی خانوادگی و اصل و نسب شما که باید خودتان در حفظ آنها کوشا باشید. در فرهنگ لغات و واژه نامه ها، شجره نامه، به نسب نامه،‌ نژادنامه، شجرة نسب معنا شده است و در تعریف آن باید گفت که: فهرست نام های پدران و نیاکان و ابا اجداد کسی، به صورت درختی است که نیای اوّلی، اصل و فرزندان به ترتیب شاخه های آن باشند.امروز نرم افزاری قدرتمند برای ساخت شجره نامه خانوادگی را برای دانلود قرار داده ایم. My Family Tree نام نرم افزاری مفید برای ساخت شجره نامه خانوادگی است.با استفاده از این نرم افزار می توانید شجره خانوادگی خود را به صورت تصویری تهیه کنید.با استفاده از این نرم افزار می توانید علاوه بر اطلاعات فردی اشخاص مانند: نام و نام خانوادگی، سال تولد، جنسیت می توانید مواردی مانند عکس و داستان زندگی فرد را نیز ذخیره نمائید.
(بیشتر…)

دانلود Ancestral Author 2.9y نرم افزار ساخت شجره خانوادگی

دسته بندی :خانگی , شجره نامه , نرم افزار
تاریخ : 6 خرداد 1397
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
1,845 بازدید
0 نظر
دانلود Ancestral Author

دانلود Ancestral Author نرم افزار ساخت شجره خانوادگی

دانلود Ancestral Author

دانلود Ancestral Author

نرم افزار ساخت شجره خانوادگی

 

Ancestral Author یک برنامه ای است که به شما کمک می کند تا شجره نامه خانوادگی بسازید، شما می توانید آنها را به صورت اسناد پی دی اف (Adobe Acrobat PDF) از فایل های GEDCOM بسازید.

یکی از بهترین برنامه ها در زمینه ایجاد شجره نامه های خانوادگی تان است که می توانید آنها را به صورت کتاب پی دی اف در بیاورید و برای خودتا حفظ کنید.

همچنین از فایل های تصویری JPG و متنی برای ایجاد کتاب های تصویری،گزارش فرزندان، گزارش های اجداد و نام آنها را بسازید. این برنامه استفاده آسانی دارد و اسنادی با کیفیت بالا که قابلیت چاپ ، ایمیل به صورت چاپ شده در اینترنت و ارسال به دفتر خدمات برای تبدیل به یک کتاب کوچک را دارید.

با استفاده از نرم افزار Ancestral Author یک داستان نمادی بنویسید و در عرض چند ثانیه یک اسناد pdf را به طور کامل لینک شده یا نمایه شده خواهید داشت.

یا با استفاده از ابزار جادویی که داراست در این برنامه نویسنده اجداد برای ایجاد اسناد پیاده سازی اسناد PDF با صفحات عنوان، فصل ها، بخش ها، شاخص ها، مراجع منبع، جدول مطالب و غیره مشاهده کنید.

هم اکنون می توانید این نرم افزار ساخت کتاب شجرنامه خانوادگی را به صورت رایگان و با لینک مستقیم از وب سایت دانلود سافت ور به صورت رایگان دریافت کنید و از ثبت اجداد و نوادگان خانوادگی لذت ببرید. (بیشتر…)

Family Tree Builder 8.0.0.8393 – طراحی نمودار درختی یک خانواده

دسته بندی :خانگی , شجره نامه , نرم افزار
تاریخ : 22 خرداد 1396
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (20 votes, average: 3,75 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
10,983 بازدید
7 نظر

Family-Tree-Builder

Family Tree Builder 8.0.0.8393 همه ما دارای خانواده ای هستیم که هرکدام از اعضای آن دارای ارتباطی دیگر هستند. برای مثال پدر و مادر ما با برادر و خواهر خود در ارتباط هستند و آن ها هم با دیگر آشنایان و اینجاست که همین روابط یک خانواده بزرگ را تشکیل می دهد. بعضی اوقات خانواده ها آنقدر بزرگ و پرجمعیت می شوند که تشخیص ارتباط ها کمی سخت و دشوار خواهد شد به همین دلیل است که یک خوش ذوق با ارائه ابزاری به نام Family Tree Builder این امکان را فراهم می کند.
تا کاربرانش بتوانند نمودار درختی خانواده بزرگ خود را به صورت دیجیتالی خلق کنند تا برای همیشه ماندگار باقی بماند. این ابزار کارآمد که بسیار هم جالب طراحی شده قابلیت اضافه کردن عکس را هم به کاربران می دهد تا کار شناسایی افراد یک درخت پربار که همان خانواده هستند آسان تر شود. پشتیبانی از زبان های مختلف ، استفاده آسان از نرم افزار و سهولت در استفاده ، امکان به اشتراک گذاری در سرویس های مختلف ، پابلیش مستقیم نمودار درختی از بالاترین سرشاخه ها تا آخرین افراد و شاخ و برگ ها و ده ها امکان دیگر که نرم افزار Family Tree Builder به کاربرانش هدیه می دهد بخش های مختلفی هستند که در این ابزار به چشم می خورند.
(بیشتر…)

SpanSoft TreeDraw 4.4.2 – نرم افزار شجره نامه

دسته بندی :خانگی , شجره نامه , نرم افزار
تاریخ : 19 بهمن 1395
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 votes, average: 4,60 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
6,555 بازدید
0 نظر

SpanSoft TreeDraw

SpanSoft TreeDraw 4.4.2 یک بسته نرم افزاری حرفه ای برای طراحی شجره نامه و ساختار های درختی مشابه است که برای ساخت جدول های شجره نامه با کیفیت ساخته شده است. درخت شجره نامه خانوادگی در داخل این نرم افزار از پایگاه داده های Kith and Kin Pro یا از فایل های GEDCOM که توسط دیگر نرم افزارهای شجره نامه ساخته شده اند، وارد می شوند. بعد از وارد کردن درخت اطلاعات خانوادگی، شما می توانید آنها را دوباره ترتیب دهی کنید و متن اضافه و گرافیک های دلخواه خود را قبل از ذخیره، پرینت یا ساخت فایل PDF به آن اضافه کنید. (بیشتر…)

GenoPro 2016 3.0.0.8 ایجاد شجره نامه حرفه ای

دسته بندی :خانگی , شجره نامه , نرم افزار
تاریخ : 5 مهر 1395
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes, average: 3,22 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
6,533 بازدید
0 نظر

GenoPro

GenoPro 2016 3.0.0.8 یک برنامه ای که شما می توانید توسط آن به رسم شجره نامه تان مشغول شوید. این برنامه یکی از راحت ترین نرم افزار ها برای کارکردن و یادگیری آن می باشد. حتی اگر مبتدی هستید می توانید در چند دقیقه کارکرد این برنامه را یاد بگیرید. نرم افزار GenoPro اطلاعات خانوادگی و شخصی شما را دریافت می نماید و به صورت بصری در یک شجره نامه نشان می دهد. شامل تعداد ازدواج های هر فرد،سال تولد،سن،زمان مرگ را داراست. اطلاعات تکمیلی زیادی را دارد و می توانید به خوبی از آنها استفاده نمایید. هم اکنون این برنامه را با لینک مستقیم از دانلود سافت ور دریافت کنید. (بیشتر…)

The Complete Genealogy Builder/Reporter v2015 Build 160826 – ساخت شجره نامه های خانوادگی

دسته بندی :خانگی , شجره نامه , نرم افزار
تاریخ : 14 شهریور 1395
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
2,467 بازدید
0 نظر

یکی از کارهای جالب برای هر خانواده ای ساخت درخت خانوادگی و شجره نامه است، درختی که در آن ارتباط بین اجزای مختلف یک فامیل، مشخص کردن ابا و اجداد و … به راحتی امکان پذیر است. اگر شما هم از علاقمندان به گذشته ی فامیل خود هستید و مایلید اطلاعات مربوط به گذشتگان تان را به صورت رسمی نگه داشته و در اختیار آیندگان قرار دهید، می توانید از نرم افزار The Complete Genealogy Reporter استفاده کنید.به کمک این نرم افزار می توانید به تهیه ی گزارشات، کتاب ها و فولدرهای وب با متن و نت و مدیا و نمودارهای درخت خانوادگی بپردازید. گزارشات تهیه شده توسط این نرم افزار شامل عمه ها، عموها، خاله و دایی به همراه فرزندان آن ها و ارتباطات غیر مستقیم که به واسطه ی ازدواج فراهم شده اند، برای هر فایل GEDCOM مجزای شما می باشد. تنها در چهار مرحله پردازش صورت می گیرد، خواندن فایل GEDCOM، ساخت گزارشات PDF، چاپ و آماده کردن فایل متنی. گزارشات تهیه شده اغلب شامل، ارتباطات غیر مستقیم( ارتباطات نلاشی از ازدواج)، تصویر و متن می باشد. به علاوه در کنار این گزارشات می توان نمودارهای درخت هر خانواده را نیز قرار داد همچنین می توانید برای هر ارتباط توضیحات کامل و جامعی داشته باشید.

(بیشتر…)

Individual Software Family Tree Heritage Platinum 9.1.0 – شجره نامه

دسته بندی :خانگی , شجره نامه , نرم افزار
تاریخ : 28 بهمن 1393
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
4,248 بازدید
0 نظر

 Family-Tree-Heritage-Platinum

Individual Software Family Tree Heritage Platinum 9.1.0 یک نرم افزار مفید و کاربردی که برای ایجاد شجره نامه اجداد و خانواده شما می باشد و شما می توانید توسط این برنامه حالت درختی و شاخه ای اسناد و سوابق اجداد خود را ذخیره کنید که قابلیت جستجو را نیز در آنها خواهید داشت و می توان به یکی از بزرگ ترین بانک اطلاعاتی سلسله خودتان تبدیل کنید و به صورت سریع و آسان اجداد و شجره نامه خود را بیابید.

(بیشتر…)

رفتن به نوار ابزار