برده یک ارباب دارد اما جاه‌طلب به تعداد افرادی که به او کمک می‌کنند. (بردیر فرانسوی)

نیپوتو

تبلیغات


ارسال پیامک زنده به مخاطبان در حال گذر
ارسال پیامک انبوه به مشاغل و اصناف
ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت
ارسال پیامک منطقه ای پیشرفته
ارسال پیامک انبوه از روی نقشه
مسابقه و نظر سنجی پیامکی
ارسال پیامک به دکل ایرانسل

تبلیغات

WordWeb Pro Ultimate Reference Bundle 9.04 + Pro 10.37 – دیکشنری قدرتمند و سریع

دسته بندی :فرهنگ لغت / دیکشنری , کاربردی , نرم افزار
تاریخ : 2 اسفند 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes, average: 4,22 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
6,832 بازدید
2 نظر
WordWeb Pro Ultimate - نرم افزار دیکشنری قدرتمند و سریع برای کامپیوتر

دانلود WordWeb Pro Ultimate Reference Bundle

برنامه دیکشنری قدرتمند و سریع

 

WordWeb Pro Ultimate Reference Bundle نام نرم افزار دیکشنری بسیار سریع، جالب و مفیدی برای سیستم عامل ویندوز است که به خوبی قادر به نمایش تمامی معناهای یک لغت از میان دیتابیس بسیار قدرتمند خود با یک کلیک ساده بر روی کلمه مورد نظر در هر محیط و صفحه ایست و تلفظ آن با صدایی رساست!

نرم افزار به گونه ای منحصر به فرد پس از یافتن و نمایش معانی کلمه مذکور و همچنین تمامی هم معنی ها ( Synonyms ) و کلمات مربوطه، آنها را به صورت لینک مانند قرار داده تا با کلیک بر روی هر یک و یا کلیک بر روی انواع انشعابات آنها با دریای بی کردان معانی جدید و مشابه و کاربردهای گوناگون لغات و اصطلاحات بیشتر آشنا شویم .این نرم افزار قدرتمند از سوی شرکت سازنده در قالب دو نسخه رایگان و حرفه ای ارائه شده است که نسخه حرفه ای قابلیت های متعدد جانبی بیشتری علاوه بر ترجمه لغات و کلمات در قیاس با نسخه رایگان دارد .

(بیشتر…)

دانلود GeoGebra 6.0.826.0 Stable + Portable ترسیم اشکال هندسی

دسته بندی :آموزشی , ریاضیات , نرم افزار
تاریخ : 1 اسفند 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (44 votes, average: 4,05 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
16,485 بازدید
5 نظر
دانلود جدیدترین نسخه برنامه GeoGebra نرم افزار ترسیم اشکال هندسی

دانلود نرم افزار GeoGebra

برنامه ترسیم اشکال هندسی

 

نرم افزار GeoGebra محصول رایگان تیم متخصص با پشتیبانی دانشگاه سالزبورگ اتریش و سرپرستی مارکوس هوهن وارتر است که برای ترسیم اشکال هندسی به کار میرود. نرم افزار پوشش نسبتاً جامعی به مباحث حساب، جبر و هندسه فراهم کرده است. در برنامه محیط ترسیم اشکال هندسی، محیط ورود فرمان های ریاضی و ناحیه اطلاعات جبری در نظر گرفته شده است.

جئو جبرا به شما این امکان را می دهد که نقطه ها و بردارها را ترسیم کنید و محاسبات مورد نظرتان را بر روی آنان اعمال نمائید. به طور مثال ، جئو جبرا به شما این قابلیت را می دهد که طول یک بردار را اندازه گیری کنید. در جئو جبرا شما می توانید با زاویه ها ، متغیرهای بولی ، عملیات ماتریس (جمع ، تفریق ، ضرب) و بسیاری دیگر از پارامترهای ریاضیاتی کار کنید

خروجی جاوا اپلت این نرم افزار بدون نقص به همراه گزینه های فراوانی است که طراح آموزشی را قادر به تولید طرح درس های تعاملی با کیفیت بالا می کند. نرم افزار GeoGebra در مقایسه با دیگر نرم افزارها از لحاظ توانمندی های ترسیمی، ظاهر، وسعت عمل، محتوای آموزشی برای معلمین و دانش آموزان، ارتباط با کاربران، خروجی جاوا و بروز بودن مناسب ترین نرم افزار محسوب می شود. (بیشتر…)

Golden Software Grapher 22.1.331 / Surfer 27.1.229 – رسم نمودارهای حرفه ای

دسته بندی :آموزشی , ریاضیات , طراحی دو بعدی , گرافیکی , نرم افزار
تاریخ : 28 بهمن 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4,25 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
5,178 بازدید
0 نظر

دانلود Golden Software Grapher

برنامه رسم نمودارهای حرفه ای

 

Golden Software Grapher یک برنامه نموداری کارآمد و قدرتمند می باشد که تمامی احتیاجات شما را در زمینه رسم نمودارهای پیچیده برآورده می کند و به عنوان برنامه ای ایده آل برای دانشمندان، مهندسان و تجارت های حرفه ای، شناخته شده است. Grapher مجموعه ای از آخرین تکنیک های رسم نمودار را در دسترس شما قرار می دهد. این نرم افزار کاربردی آسان داشته و برنامه ای پویا و قدرتمند است که امکان ایجاد و انتشار نمودارهای با کیفیت، تاثیر گذار و حرفه ای را فقط با صرف چند دقیقه وقت، برای شما فراهم می کند، به طوریکه مخاطبان شما در هر لحظه، از تماشای آن ها تعجب خواهند نمود .

(بیشتر…)

دانلود GraphPad Prism 10.2.0.392 x64 – نرم افزار حل مسائل مربوط به آمار و گراف های علمی

دسته بندی :آموزشی , علم و دانش , نرم افزار
تاریخ : 20 بهمن 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
2,809 بازدید
0 نظر
دانلود GraphPad Prism - نرم افزار حل مسائل مربوط به آمار و گراف های علمی

دانلود GraphPad Prism

| نرم افزار تحلیل مسائل آماری و گراف‌های علمی |

 

GraphPad Prism نام نرم افزاری جدید و حرفه‌ای در زمینه تحلیل‌های آماری و انجام انواع محاسبات مربوط به این مبحث از ریاضیات است. این نرم افزار امکان ترسیم نمودارهای علمی و انجام انواع محاسبات را در خود دارد که با استفاده از آن می‌توان به تجزیه و تحلیل داده‌های آماری پرداخت. امروزه، این برنامه به شکل وسیع‌تری در زمینه‌های مختلف علمی به کار می‌رود و بیش از 200 هزار دانشمند مختلف در 110 کشور دنیا از این نرم افزار برای مصورسازی داده‌ها و انجام محاسبات آماری استاده می‌کنند.

این نرم افزار به شما امکان آنالیز و کمک مسائل مختلف را می دهد. زمینه ی کاری شما را به نحو احسن سازماندهی می کند. به راحتی می توانید بر روی داده هایتان تمرکز کنید و هیچ مشکلی با نرم افزارتان نداشته باشید.

رگرسیون های غیر خطی یکی از ابزارهای مهم در زمینه ی آنالیز داده محسوب می شوند و اغلب نسبت به آن چه که باید باشند سخت تر هستند. هیچ نرم افزار دیگری در مقایسه با سادگی در مورد نمودارها مانند پریسم عمل نمی کند در حقیقت شما تنها در چند مرحله می توانید نمودارهای مناسب را طراحی کنید. شما به عنوان کاربر کافی است یک معادله را از لیست معادله های عمومی انتخاب کنید و بقیه را به این ابزار بسپارید، رسم نمودار، نمایش نتیجه به صورت جدول و …شما نیاز به تکرار دستورات برای هر موقعیت آزمایشی نخواهید داشت. همین حالا می توانید این نرم افزار را با لینک مستقیم از دانلود سافت ور دریافت نمایید.

(بیشتر…)

Minitab 21.4.2 / Workspace 1.4.3.0 نرم افزار تخصصی آمار و کنترل کیفیت

دسته بندی :آموزشی , ریاضیات , نرم افزار
تاریخ : 30 دی 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (21 votes, average: 3,81 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
22,421 بازدید
13 نظر
دانلود نرم افزار Minitab - نرم افزار تخصصی آمار و کنترل کیفیت

دانلود نرم افزار Minitab

نرم افزار تخصصی آمار و کنترل کیفیت

 

Minitab یک نرم افزار کنترل کیفیت آماری و مناسب برای پروژه های Six Sigma و بهبود کیفیت می باشد. این نرم افزار به عنوان یکی از نرم افزارهای تخصصی آمار برای کنترل کیفیت، کار بر روی اعداد و تجزیه و تحلیل داده های خام شناخته شده است و در بسیاری از واحد های صنعتی بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار می گیرد.

به وسیله آن می توان با تجزیه و تحلیل داده های آماری به طراحی آزمایشات پرداخت. همچنین انجام برخی عملیات ها مانند تولید اعداد تصادفی که از توزیع های آماری خاصی مانند توزیع نرمال، کی دو، گاما، اف، برنولی، پواسن، بتا، وایبل و … پیروی می کنند، پرداخت.

در واقع نرم افزار Minitab (مینی تب) یکی از نرم افزارهای مطرح آماری می‌باشد که در برخی زمینه های علم آمار، از جمله کاربرد آمار در صنعت و اقتصاد از قابلیت های خاصی برخوردار می‌باشد. تحلیل های سری زمانی با گستردگی و دقت بیشتری در این نرم افزار ارائه شده است.

(بیشتر…)

دانلود Google Earth Pro 7.3.6.9750 Final + Portable – نرم افزار گوگل ارث

دسته بندی :آموزشی , جغرافیا , نرم افزار , نرم افزار ماهواره ای , نرم افزار نقشه
تاریخ : 28 دی 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (19 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
21,867 بازدید
6 نظر
دانلود گوگل ارث Google Earth Pro / Plus + Portable - گوگل ارث برای ویندوز

دانلود Google Earth

دانلود جدیدترین نسخه برنامه گوگل ارث برای ویندوز

 

Google Earth Pro به شما این امکان را می دهد تا به همه جای زمین پرواز کنید و تصاویر ماهواره ای، نقشه ها، پستی و بلندی ها، و ساختمان های سه بعدی، از کهکشان ها در فضای خارج از جو زمین تا ژرف دره های اقیانوس ها را ببینید. در محتوای غنی جغرافیایی کاوش کنید، مکان هایی را که از آنها بازدید کرده اید ذخیره کرده و با دیگران به اشتراک بگذارید. نرم افزاری کارآمد که با به روزرسانی های جدید قادر است تا آخرین تصاویر ماهواره ای از فضا و البته کره زمین را به رایانه های شخصی بیاورد.

Google Earth Plus يکی از برنامه هايی است که به شما اجازه جستجو بر کره زمين را به صورت مجازی می دهد. شما قادر به پيدا کردن کشورها, شهرها ,مدرسه ها و …. در نقاط مختلف جهان و بزرگ کردن نقشه مورد نظر خود می باشيد. علاوه بر آن شما می توانيد عکس يا نقشه دلخواه خود را بر روی کامپيوتر خود قرار داره يا بر روی وب سايت شخصی خود منتشر کنيد.

گوگل ارث نسخه پرو ترکيبی از جستجوی گوگل به همراه نقشه های گرفته شده توسط ماهواره ها و نمايش سه بعدی ساختمان ها برای نمايش هر چه بهتر جغرافيای جهان است. شما قادر خواهید بود فقط با Type کردن نام منطقه ی مورد نظر به جزئیات آن با Zoom کاملاً مستقیم دسترسی داشته باشید.

(بیشتر…)

دانلود Keyviz 1.0.6 – نمایش بصری کلیدهای فشرده شده کیبورد در صفحه

دسته بندی :آموزشی , نرم افزار
تاریخ : 16 دی 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
99 بازدید
0 نظر
دانلود Keyviz

دانلود Keyviz

نمایش بصری کلیدهای فشرده شده کیبورد در صفحه

 

Keyviz یک برنامه جدید و رایگان برای نمایش کلید های فشرده کیبورد روی صفحه است. ابزاری عالی و مناسب برای کسانی که می خواهد از دسکتاپ خود فیلمبرداری نمایند. می توانند در زمان آموزش به مخاطبین کلید فشرده شده را بر روی صفحه نمایش نشان دهید. آموزش مجازی به راحتی از طریق فیلمبرداری از صفحه یا اسکرین رکوردینگ انجام گیرد و یک روش عالی برای انتقال دانش و اطلاعات به دیگران است. با این برنامه به راحتی فیلمبرداری از صفحه در کامپیوتر امکانپذیر است. می توانید تمام فعالیت های آموزشی تان را ضبط کرده و به عنوان محتوای آموزشی به اشتراک بگذارید.

ارائه ها و آموزش های مختلف می تواند از کلیدهای فشرده بهره برداری شود. نمایش کلیدهایی که فشار می دهید در زمان واقعی می تواند به افراد کمک نماید. آموزش مجازی مشاهده کننده ها می توانند به صورت واضح تمام مراحل یا فعالیت هایتان را روی صفحه کامپیوتر مشاهده کرده و از اطلاعات تان بهره مند شوند. آموزش مجازی از طریق فیلمبرداری از صفحه برای ارائه آموزش های فنی، آموزش های نرم افزاری و ضبط بازی در اشتراک گذاری با دوستان و طرفداران مناسب باشد. اگر می خواهید در حین فرآیند فیلم های آموزشی را به طور دقیق کلید های فشرده را به طور بصری روی صفحه نمایش دهید. این ابزار به شما کمک می کند. همین حالا می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار Keyviz را از سایت دانلود سافت ور دریافت نمایید. (بیشتر…)

Mathworks Matlab R2023b 23.2.0.2459199 Update 5 x64 رسم نمودار پیشرفته

دسته بندی :آموزشی , ریاضیات , نرم افزار
تاریخ : 2 دی 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
17,690 بازدید
8 نظر

دانلود Matlab

| نرم افزار متلب – برنامه قدرتمند محاسبات و ریاضیات |

 

بروزرسانی در تاریخ 1402/09/30: نسخه جدید MathWorks MATLAB R2023b v23.2.0.2459199 Update 5 جایگزین شد…

Mathworks Matlab یک نرم افزار قوی جهت دانشجویان و محققین رشته های ریاضی و مهندسی است که اولین نگارش آن در دانشگاه نیومکزیکو و استانفورد در سال ١٩٧٠ در جهت حل مسائل تئوری ماتریسها، جبر خطی و آنالیز عددی بوجود آمد و امروزه صدها هزار کاربر دانشگاهی، آکادمیک، صنعتی و … در زمینه های بسیار متنوع مهندسی نظیر ریاضیات پیشرفته، جبر خطی، مخابرات، مهندسی سیستم و … با MATLAB بعنوان یکی از اولین محیط های محاسباتی و تکنیکی که قادر به حل مسائل آنهاست، آشنا می شوند.
ریاضیات، زبان مشترک بسیاری از علوم مهندسی است. ماتریس ها، معادلات دیفرانسیل، رشته های عددی اطلاعات، ترسیمات و گراف ها از لوازم اصلی بکار گرفته در ریاضیات و نیز در MATLAB هستند.
MATLAB اکنون یک سیستم مؤثر و زبان برنامه نویسی بسیاری از محاسبات علمی و مهندسی است.

این نرم‌افزار تقریباً در تمامی رشته‌های مهندسی کاربرد دارد؛ در هر رشته‌ای كه نیاز به محاسبات ریاضی، ترسیم منحنی، شبیه‌سازی مدل، آنالیز عددی و شبیه‌سازی ریاضی باشد، استفاده از متلب می‌تواند مفید باشد. مسائلی كه در رشته‌های مهندسی معمولاً با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی C و Fortran محاسبه می‌شوند، با استفاده از متلب بسیار راحت‌تر و سریع‌تر حل می‌شوند.

این نرم‌افزار دارای جعبه‌ ابزارهای مختلفی است كه دانشجویان و مهندسان هر رشته می‌توانند از جعبه ابزار متناسب با مسئله خود استفاده كنند. شما می‌توانید به سادگی، توابع و برنامه‌های خاص خودتان را با استفاده از کدها و توابع متلب بنویسید و در صورتی که تعداد آن‌ها زیاد باشد، با اختصاص یک زیر شاخه برای هر کدام یک جعبه ابزار درست کنید.
(بیشتر…)

دانلود eLanguage Learn to Speak English Deluxe 12.0.0.11 – آموزش اسپیکینگ انگلیسی

دسته بندی :آموزشی , زبان , نرم افزار
تاریخ : 2 دی 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
145 بازدید
0 نظر
دانلود eLanguage Learn to Speak English – آموزش اسپیکینگ انگلیسی

دانلود eLanguage Learn to Speak English Deluxe

آموزش اسپیکینگ انگلیسی

 

eLanguage Learn to Speak English یک برنامه حرفه ای برای یادگیری زبان انگلیسی است. این نرم افزار وسط متخصصین زبان ایجاد شده و یک ابزار معمولی یادگیری نیست. تولید کنندگان این برنامه با ترکیب تئوری های یادگیری زبان با شیوه های موفق کلاس درس باعث ایجاد یک رویکرد منحصر به فرد و سریع شده اند. یکی از بهترین ابزارهای منعطف با تکنیک کاملا انحصاری که با سبک یادگیری تان سازگار است. در واقع این برنامه فراتر از به خاطر سپردن لغات است تا مهارت های ضروری دستور زبان و واژگان مورد نیازتان برای مکالمه روان انگلیسی را می دهد. یکی از بهترین و موثرترین روش های مفید یادگیری اسپیکینگ انگلیسی سریع می باشد. شما می توانید در سریعترین زمان ممکن زبان را یاد بگیرید و تسلط مکالمه در آن پیدا کنید.

هرکدام از ما گاهی نیاز داریم مهارت مکالمه زبان انگلیسی را در یک بازه زمانی کوتاه بدست آوریم. مراجعه به موسسه های آموزش زبان اولین فکری است که در ذهن شکل می گیرد. اما امروزه با توجه به در دسترس بودن آموزش غیر حضوری بسیاری از افراد این سبک مهارت از آموزش را ترجیح می دهند. در این بسته آموزشی می توانید انگلیسی را با دروس مبتدی، متوسط یا پیشرفته و با تمرینات واژگان، تشخیص گفتار و بازی های سرگرم کننده بیاموزید. روش های سنتی یادگیری زبان را فراموش کنید و با روش های مدرن نظیر بازی یا سرگرمی می توانید بسیاری از کلمات انگلیسی را که نمی دانسته اید. در این برنامه شما از 40 سناریوی تعاملی و واقعی به زبان انگلیسی مکالمه داشته باشید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار eLanguage Learn to Speak English را از سایت دانلود سافت ور دریافت نمایید. (بیشتر…)

دانلود iThoughts v6.6 – نرم افزار ترسیم نقشه های ذهنی

دسته بندی :آموزشی , طراحی دو بعدی , علم و دانش , گرافیکی , نرم افزار
تاریخ : 29 آذر 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 votes, average: 3,14 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
3,808 بازدید
0 نظر
دانلود نرم افزار iThoughts - نرم افزار ترسیم نقشه های ذهنی

دانلود نرم افزار iThoughts

نرم افزار ترسیم نقشه های ذهنی

 

iThoughts یک نرم افزار ترسیم نقشه های ذهنی برای ویندوز است. نرم افزار های ترسیم نقشه های ذهنی، کاربران را قادر می سازند تا بتوانند نقشه ها، افکار، ایده ها، اهداف و تصمیماتی که در ذهن خود دارند را به صورت یک تصویر منسجم و قابل استناد به تصویر بکشند.

iThoughts می تواند برای لیست کردن وظایف (با نمایش ارتباط و وابستگی بین آن ها)، خلاصه سازی، افکار و ایده هایی که به صورت طوفان مغزی خطور می کنند، برنامه ریزی پروژه های مختلف، برنامه ریزی اهداف، یادداشت کردن ترتیب قرار ملاقات ها و … بسیار کاربردی و مفید واقع شود.

یکی از ویژگی های این نرم افزار امکان وارد کردن اطلاعات از/خروجی گرفتن برای نرم افزار های ترسیم نقشه های ذهنی رایج از جمله MindManager، iMindmap، Freemind/Freeplane، Novamind، XMind، Mindview، ConceptDraw، OPML، Excel/Numbers/Outlook/ToodleDo (CSV)، Markdown و … می باشد. (بیشتر…)

رفتن به نوار ابزار