خرید گیفت کارت
هنر، کلید فهم زندگی است. (اسکار وایله)

تبلیغات

خرید سرور مجازی

چگونه حرفه ای انگلیسی صحبت کنیم

دسته بندی :آموزش , اداری , دانلود فيلم آموزشی , فیلم
تاریخ : ۲۴ خرداد ۱۳۹۹
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
74 بازدید
۰ نظر
چگونه حرفه ای انگلیسی صحبت کنیم

چگونه حرفه ای انگلیسی صحبت کنیم

یک دوره آموزشی ویدیویی که می توانید به صورت حرفه ای زبان انگلیسی را صحبت کنید ، متاسفانه موسسات آموزشی ، مدارس و معلمان زبان فقط در سراسر جهان به یادگیری زبان انگلیسی می پردازند و از همان روز اول مدرسه ، به تدریس زبان انگلیسی نمی پردازند و مغز ما از رویکرد غیر معمول معلمین غافلگیر می شوند ، مغز ما به سادگی با حالات کامل ، گذشته کامل و ۱۶ زمان مختلف دیگر در انگلیسی آماده نیست و هنگام یادگیری زبان ضروری نیست. هیچکدام از ما زبان مادری خود را دستور زبان و قواعد پیچیده زبان آموخته ایم ولی با شنیدن زبان پدر و مادر خود آنها را یاد میگیرید و با توجه به محیط خود آنها را فرا میگیریم.

به عنوان مثال: تمام دوره های زبان آموزش می دهد که از کسی بپرسید که چه چیزی را می خواهید بخورید؟ با این حال ، در مکالمه واقعی آمریکایی می شنویم که می خواهید چیزی بخورید؟ شما می توانید این تفاوت را مشاهده کنید که می توانید مثال دیگری را ببینید: شما ثروتمند هستید (که نشان می دهد کسی پول یا دارایی دارد) اما ، در زندگی واقعی ما می شنویم که شما LOADED (بارگذاری شده نیز به معنای ثروتمند بودن است).

همانطور که می بینید در حالت واقعی اصطلاحات بی شمار ، افعال اصطلاحات ، کلمات عامیانه وجود دارد که به طور گسترده در بین گویندگان بومی استفاده می شود.

در این دوره ، ما درسهایی را قرار داده ایم که می توانید با صرفه جویی در جزئیات خسته کننده گرامر ، بطور موثر و سریع صحبت کنید. یکی از مهمترین دارایی این دوره این است که ۱۰ فیلمنامه از فیلم های Holywood وجود دارد ، شما این فیلم نامه ها را هنگام تماشا خواهید خواند ، و توانایی صحبت کردن و گوش دادن خود را به طرز چشمگیری بهبود خواهید بخشید.

در این دوره ما قصد داریم تا افعال / اصطلاحات / عامیانه زندگی واقعی را که با آنها در هنگام صحبت با افراد بومی یا تماشای فیلم با آنها روبرو می شوید ، آموزش دهیم. ما سعی کردیم واژگان جدیدی را با تصاویر به شما یاد دهیم که در حافظه شما باقی می ماند ، زیرا حافظه شما توسط اعتصاب بصری و شنوایی پین خواهد شد. (بیشتر…)

دانلود فیلم آموزش برنامه Microsoft OneDrive 2020

دسته بندی :آموزش , اداری , دانلود فيلم آموزشی , فیلم
تاریخ : ۱۹ خرداد ۱۳۹۹
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
37 بازدید
۰ نظر
دانلود فیلم آموزش برنامه Microsoft OneDrive 2020

دانلود فیلم آموزش برنامه Microsoft OneDrive 2020

 

یک دوره حرفه ای که از ابتدا سرویس Microsoft OneDrive را برای استفاده های شخصی و تجاری می آموزید. در این دوره نحوه ثبت نام برای حساب کاربری رایگان مایکروسافت وان درایو ، مقدمه ای بر رابط اولیه مایکروسافت وان درایو به صورت آنلاین ، نصب برنامه OneDrive در رایانه های شخصی و مک ، مبانی تنظیمات مایکروسافت وان درایو و نحوه بارگزاری پرونده ها و پوشه ها در وان درایو آنلاین ، قابلیت راه اندازی Vault Personal در این سرویس شرکت مایکروسافت را یاد خواهید گرفت.

با استفاده از این سرویس که چگونگی استفاده بیشتر از onedrive با آموزش های ویدیویی به صورت گام به گام را یاد میگیرید. Microsoft OneDrive یک سرویس ذخیره سازی ابری است که به کاربر این قابلیت را می دهد تا از هر دستگاهی با اتصال اینترنت به پرونده ها دسترسی پیدا می کند. این بدان معناست که یک کاربر می تواند پرونده ها را با دیگران در سازمان و همچنین کاربران خارجی به اشتراک بگذارد. پرونده های ذخیره شده در این سرویس قابلیت ویرایش در آفیس آنلاین را دارند و می توانند همزمان توسط چندین کاربر به صورت همزمان نویسندگی انجام دهند. در این دوره یاد میگیرید که به پرونده ها دسترسی پیدا کنید و گزینه های مشاهده و مرتب سازی را تغییر دهند و فایل ها را باز و ذخیره نمایید و پوشه ها را به اشتراک بگذارید و جزئیات پرونده ها را نیز مشاهده نمایید. همین حالا می توانید این فیلم آموزشی را با لینک مستقیم از سایت دانلود سافت ور دریافت نمایید.

(بیشتر…)

دانلود آموزش دوره مبتدی زبان آلمانی

دسته بندی :آموزش , اداری , دانلود فيلم آموزشی , فیلم
تاریخ : ۷ خرداد ۱۳۹۹
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
68 بازدید
۰ نظر
دانلود آموزش دوره مبتدی زبان آلمانی

دانلود آموزش دوره مبتدی زبان آلمانی

یک دوره عالی برای آموزش زبان آلمانی برای افراد مبتدی می باشد که با کلیه کلمات ، اصطلاحات اساسی در زبان آلمانی و نحوه اعمال آنها در یک مکالمه واقعی را یاد خواهید گرفت. شما در این فیلم آموزشی زبان ژرمن را برای واژگان و مکالمات اساسی در مسافرت ، غذا خوردن در خارج ، صحبت کردن در مورد سرگرمی و موضوعات دیگر یاد خواهید گرفت. به راحتی می توانید آلمانی صحبت کردن را با یک معلم زبان بومی این کشور یاد بگیرید. به صورت کاملا سریع و آسان اینکار را می توانید با استفاده این فیلم آموزشی انجام دهید.

اگر همیشه می خواستید آلمانی صحبت کردن را یاد بگیرید و فکر میکنید اینکار واقعا دشوار است !؟ این دوره مخصوص شماست. این دوره برای لذت بردن از فرهنگ خیابانی در برلین ، اسکی در آلپ های باواریایی و اتریشی ، لذت بردن از زیبایی های بلک فارست و دره راین ریو و بسیاری از تجربیات عالی دیگر می باشد. با واژگان و اصطلاحات اساسی در این فیلم آموزشی آشنا خواهید شد و در برقرار ارتباط با افراد محلی به شما کمک زیادی خواهد کرد. همچنین بعد از هر بخش چند مثال مکالمه در زندگی واقعی تان یاد میگیرید ، همچنین چگونگی اعمال کلمات و عبارات جدید را نیز می آموزید.

(بیشتر…)

دانلود فیلم نحوه آموزش زبان انگلیسی

دسته بندی :آموزش , اداری , دانلود فيلم آموزشی , فیلم
تاریخ : ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
76 بازدید
۰ نظر
دانلود فیلم نحوه آموزش زبان انگلیسی با لینک مستقیم

دانلود فیلم نحوه آموزش زبان انگلیسی

یادگیری تلفظ و صداها در زبان انگلیسی

 

یکی از بهترین دوره های آموزش زبان انگلیسی است که از مبتدی تا پیشرفته به شما تلفظ و صداهای دشوار را یاد می دهد ، اگر شما مدرس زبان انگلیسی هستید این دوره مخصوص شماست و می توانید اسامی دانش آموزان تان را آموزش داده و پس از آموزش الفبا و اعداد به سمت اسمهای آنها بروید. توضیح دهید که چگونه صفت ها اسم ها را تغییر می دهند. صفت ها به شما این قابلیت را می دهند تا اسم ها را توصیف می کند.

شما با فیلم نحوه آموزش زبان انگلیسی می توانید دانش آموزان تان را بر افعال مختلف راهنمایی کنید. آموزش افعال گامی بزرگ در فرایندی خواهد بود که در آن دانش آموزان جملات کامل (نوشتاری یا گفتاری) را جمع می کنند. افعال یک عمل را توصیف می کنند. نمونه هایی از افعالی که می توانید آموزش دهید عبارتند از: صحبت کردن ،گفتار و تلفظ کردن می باشد.

عبارات معمول را تمرین کنید. یک راه عالی برای آموزش زبان انگلیسی ترغیب دانش آموزان به تمرین و استفاده از عبارات رایج است. ساخت جمله اصلی را آموزش دهید. دانش آموزان را تشویق کنید که فقط در کلاس انگلیسی صحبت کنند. دستورالعمل کلامی و کتبی ارائه دهید و مرتباً پیشرفت دانش آموزان را رصد کنید. تنوع حالتهای یادگیری را ارتقا دهید. هنگام استفاده از انواع مختلف یادگیری ، آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم به مبتدیان بسیار مؤثر است. همین حالا می توانید این فیلم آموزشی تلفظ و صداهای زبان انگلیسی را با لینک مستقیم از سایت دانلود سافت ور در ادامه مطلب دریافت نمایید که امیدواریم مورد توجه قرار بگیرد. (بیشتر…)

دانلود فیلم آموزش اکسل از مبتدی تا پیشرفته

دسته بندی :آموزش , اداری , دانلود فيلم آموزشی , سیستم عامل , فیلم
تاریخ : ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
150 بازدید
۰ نظر
دانلود فیلم آموزش اکسل از مبتدی تا پیشرفته

دانلود فیلم آموزش اکسل از مبتدی تا پیشرفته

 

یکی از بهترین دوره های آموزش اکسل از مبتدی تا پیشرفته ها راهنمای ضروری رای شفاف سازی مهارت های اکسل می باشد و شما در این دوره با توابع اساسی اکسل ، جداول محوری ، نمودارها و فرمول های اکسل ، میانبرهای صفحه کلید ، حسابداری کسب و کار با اکسل ، VLOOKUP ، SUMIF ، امکان پیش بینی و تحلیل رگرسیون آشنا خواهید شد.

شما برای این کلیپ آموزشی باید نرم افزار Microsoft Excel 2016 را از سایت دانلود سافت ور دریافت نمایید ، داده ها جزئی جدایی ناپذیر از هر تجارت امروز ، چه کوچک ، متوسط ​​یا بزرگ هستند و به همین دلیل تقاضا برای متخصصین ماهر در این زمینه افزایش یافته است. امروزه دانش برنامه مایکروسافت اکسل همانند داشتن کلید اصلی موتورخانه در یک تجارت است. شما در این کلیپ آموزشی اکسل را از ابتدا تا انتها یاد خواهید گرفت و شما را از مبتدی به سطح حرفه ای تبدیل کرده و حتی اگر قبلا از Excel استفاده نکرده اید ، باز هم می توانید با این برنامه کار کنید.

در پایان دوره شما می توانید از نرم افزار اکسل برای تجزیه و تحلیل مجموعه داده های تان همانند یک فرد حرفه ای استفاده کرده و خودتان را به چالش بکشید. اگر این دوره را بگذرانید می توانید از فرمول های اکسل برای کار بر روی مجموعه داده خود استفاده کنید ، برای تجزیه و تحلیل داده ها با استفاده از جداول محوری ، توابع اکسل را در روز وظیفه روزانه خود اعمال کنید ، تحلیل و تحلیل رگرسیون را تفسیر کنید ، پیش بینی و رشد کسب و کار خود را ، نمودارها را با مجموعه داده خود بسازید ، داشبورد بسازید و آماده ارائه گزارش خود به مدیریت باشید. (بیشتر…)

دانلود فیلم آموزشی زبان انگلیسی

دسته بندی :آموزش , اداری , دانلود فيلم آموزشی , فیلم
تاریخ : ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
77 بازدید
۰ نظر
دانلود فیلم آموزشی زبان انگلیسی

دانلود فیلم آموزشی زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی با استفاده از کلیپ ها و فیلم ها

 

آموزش زبان انگلیسی با فیلم

یکی از بهترین دوره های یادگیری واژگان انگلیسی در زندگی روزمره ، عبارات فیلم ها ، اصطلاحات و فعل ها درون فیلم ها که به شما عبارات ، واژگان ، افعال عامیانه ، یادگیری انگلیسی در زندگی واقعی را می آموزد. شما با دیدن این فیلم به راحتی می توانید انگلیسی را یاد گرفته و صحبت کنید. شما برای دیدن این کلیپ آموزشی نیاز به یک هدفون یا هندزفری برای گوش دادن واضح خواهید داشت. زبان انگلیسی یکی از زبان های ضروری در دنیای امروز است که هر فردی باید به آن مسلط باشد تا بتواند در سفرها یا ارتباط برقرار نمودن با توریست ها به راحتی صحبت کند.

آیا شما می خواهید به صورت روان انگلیسی صحبت کنید ولی نمی دانید چگونه اینکار امکانپذیر است؟ در این دوره بنام Learn English with Movies که در آن شما با واژگان انگلیسی ، عبارات ، افعال اصطلاحات و موارد دیگر را یاد میگیرید. شما معانی واقعی انگلیسی را در زندگی یاد خواهید گرفت و برای ارتباط بهتر با انگلیسی زبانان اطراف تان استفاده نمایید.  این یکی از بهترین دوره های مرتب با کلاس های جدید با زیرنویس انگلیسی می باشد.

این دوره برای تمامی سطوح انگلیسی کاربرد دارد و اگر مبتدی یا متوسط یا حتی در سطح پیشرفته زبان انگلیسی قرار دارید همه آن چیزهایی که نیاز دارید را یاد خواهید گرفت. شما می خواهید بخشی از یک فیلم را از طریق یک لینک خارجی در YouTube تماشا کنید. سپس می خواهید فیلم را از طریق تماشای فیلم مطالعه کنید و از یادگیری لذت ببرید. همین حالا می توانید این فیلم آموزشی زبان انگلیسی را با لینک مستقیم از سایت دانلود سافت ور در ادامه مطلب دریافت نمایید. (بیشتر…)

فیلم آموزش تبدیل فایل Word به PDF در مایکروسافت آفیس ورد

دسته بندی :آموزش , اداری , دانلود فيلم آموزشی , سیستم عامل , فیلم
تاریخ : ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
107 بازدید
۰ نظر
فیلم آموزش تبدیل فایل Word به PDF در مایکروسافت آفیس ورد

فیلم آموزش تبدیل فایل Word به PDF در مایکروسافت آفیس ورد

 

در این بخش برای شما کاربران عزیز آموزش تبدیل سندهای ورد را به پی دی اف قرار داده ایم. شما نیاز نیست به دنبال برنامه های مختلفی برای تبدیل سندهای word به پی دی اف باشید و به راحتی می توانید با استفاده از این آموزش سایت دانلود سافت ور در همان برنامه آفیس به Export یک فایل ورد به پی دی اف بپردازید که در ادامه فیلم آموزشی و نحوه کار را نیز قرار داده ایم. (بیشتر…)

دانلود فیلم آموزش یادگیری مرورگر Microsoft Edge

دسته بندی :آموزش , اداری , دانلود فيلم آموزشی , فیلم
تاریخ : ۳۱ فروردین ۱۳۹۹
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3٫00 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
109 بازدید
۰ نظر
دانلود فیلم آموزش یادگیری مرورگر Microsoft Edge

دانلود فیلم آموزش یادگیری مرورگر Microsoft Edge

 

در این فیلم آموزشی یاد میگیرید که چگونه از ویژگی های اصلی مرورگر Microsoft Edge استفاده نمایید ، مرورگر وب ساخته شده در ویندوز ۱۰ دارای نکات و ترفندهای خاص خودش است و در این دوره مربی گاریک چو به شما یاد خواهد داد تا با اصول اولیه کار با این مرورگر را یاد بگیرید. یکی از دوره های عالی برای یادگیری مرورگر مایکروسافت ادج می باشد.

اقداماتی نظیر نحوه تنظیمات ، استفاده از برگه ها و غیرفعال کردن پنجره های بازشو . در مرحله بعد ، گاریک نحوه ایجاد و سازماندهی موارد دلخواه ، و همچنین نحوه ورودی و خروجی موارد دلخواه را نشان می دهد. او به نحوه نصب برنامه ها و افزودنی ها می پردازد ، و نحوه حفظ حریم خصوصی و امنیت را هنگام مرور با Edge ، از جمله درک کوکی ها و حافظه نهان ، صرفه جویی در ایمن پسورد ها و مدیریت سابقه جستجوی شما نشان می دهد. همین حالا می توانید این نرم افزار را با لینک مستقیم از سایت دانلود سافت ور دریافت نمایید.

(بیشتر…)

دانلود فیلم آموزش تایپ ۱۰ انگشتی

دسته بندی :آموزش , اداری , دانلود فيلم , فیلم
تاریخ : ۱۲ فروردین ۱۳۹۹
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
176 بازدید
۰ نظر
دانلود فیلم آموزش تایپ 10 انگشتی

دانلود فیلم آموزش تایپ ۱۰ انگشتی

 

یکی از بهترین فیلم های آموزشی تایپ ده انگشتی در ویندوز که با توجه به افزایش تعداد کلمات در دقیقه ، تعداد تکنیک های مناسب تایپ کردن و افزایش سرعت و دقت تایپ را یاد خواهید گرفت و تایپ ۱۰ انگشتی را به راحتی یاد میگیرید و در می یابید که چگونه می توانید سرعت تایپ تان را سریعتر از آنچه که انتظار دارید را بالا ببرید.

موقعیت های مناسب قرار گیری دست در هنگام تایپ کردن و در سریع ترین زمان ممکن تایپ کردن را یاد بگیرید و سرعت و دقت تایپ را بالا برده و مهارت های typing را فرا بگیرید و عادات بد تان را نیز از بین خواهید برد و کلمه های تان را در هر دقیقه شمارش افزایش دهید. آیا شما با عجله تایپ می کنید؟ نیاز به تمرین ها و افزایش مهارت های تان در این دوره تازه دارید؟ این دوره عالی مختص شماست.

این دوره آموزشی که تمرین تکنیک های آموزشی در هر درس را یاد می دهد و بعد از انجام تمرینات کافی ، می توانید نرم افزارها و ابزارهای مختلف تایپ کردن را به صورت آفلاین و آنلاین فرا بگیرید و سرعت و دقت تایپ تان را بالا ببرید. اگر نمی دانید از کجا باید شروع کنید و یا چگونه آغاز کنید ، این دوره ایده آل شما را در مسیر صحیحی قرار می دهد و نیازی نیست که با خرید برنامه های کاربردی نرم افزاری برای پیشرفت مهارت های تایپ تان هزینه های زیادی خرج کنید. زیرا می توانید این کار را با یک پردازنده کلمه یا دفترچه یادداشت انجام دهید که به راحتی در رایانه شما موجود است . (بیشتر…)

دانلود فیلم آموزش Microsoft Project 2019 از مبتدی تا پیشرفته

دسته بندی :آموزش , اداری , دانلود فيلم آموزشی , فیلم
تاریخ : ۹ فروردین ۱۳۹۹
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
173 بازدید
۰ نظر
دانلود فیلم آموزش Microsoft Project 2019 از مبتدی تا پیشرفته

دانلود فیلم آموزش Microsoft Project 2019 از مبتدی تا پیشرفته

 

جدیدترین دوره آموزشی برنامه مایکروسافت پروجکت ۲۰۱۹ که امکان توسعه برنامه ها ، منابع، ردیابی و گزارش های پروژه ها را انجام دهید . یک دوره اموزشی از پایه تا پیشرفته و کامل که هم برای مبتدیان و هم برای افراد حرفه ای مناسب می باشد. هدف این دوره این است که به ساده ترین روش ها تدریس شود و با استفاده و درک آسان به شما در یادگیری اجزای مختلف و هدف ها در مدیریت پروژه کمک کند.

این دوره با در نظر گرفتن نیازها و خواسته های رو به رشد دانش آموزان ، متخصصان میانی ، متخصص های جوان برای یادگیری مهارت های مدیریت پروژه های توسعه یافته می باشد. این یک برنامه ریزی قبل از شروع هر پروژه معنادار برای کلیه صنایع همانند ساخت و ساز ، نرم افزارها و بخش های تولید می باشد. برای اتخاد بهترین شیوه های مدیریت پروژه ، این برنامه به عنوان ابزاری واسط برای افراد حرفه ای در مدیریت پروژه عمل خواهد کرد. اهداف استراتژیک در ۱.۵ ساعت با انگیزه یادگیرندگان مطابقت دارد و به خوبی به شما یاد خواهد داد همین حالا می توانید این دوره آموزشی را با لینک مستقیم از سایت دانلود سافت ور در ادامه مطلب دریافت نمایید.

(بیشتر…)