در جستجوی نور باش، نور را می‌یابی

نیپوتو

تبلیغات


ارسال پیامک زنده به مخاطبان در حال گذر
ارسال پیامک انبوه به مشاغل و اصناف
ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت
ارسال پیامک منطقه ای پیشرفته
ارسال پیامک انبوه از روی نقشه
مسابقه و نظر سنجی پیامکی
ارسال پیامک به دکل ایرانسل

تبلیغات

دانلود GeoGebra 6.0.826.0 Stable + Portable ترسیم اشکال هندسی

دسته بندی :آموزشی , ریاضیات , نرم افزار
تاریخ : 1 اسفند 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (44 votes, average: 4,05 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
16,495 بازدید
5 نظر
دانلود جدیدترین نسخه برنامه GeoGebra نرم افزار ترسیم اشکال هندسی

دانلود نرم افزار GeoGebra

برنامه ترسیم اشکال هندسی

 

نرم افزار GeoGebra محصول رایگان تیم متخصص با پشتیبانی دانشگاه سالزبورگ اتریش و سرپرستی مارکوس هوهن وارتر است که برای ترسیم اشکال هندسی به کار میرود. نرم افزار پوشش نسبتاً جامعی به مباحث حساب، جبر و هندسه فراهم کرده است. در برنامه محیط ترسیم اشکال هندسی، محیط ورود فرمان های ریاضی و ناحیه اطلاعات جبری در نظر گرفته شده است.

جئو جبرا به شما این امکان را می دهد که نقطه ها و بردارها را ترسیم کنید و محاسبات مورد نظرتان را بر روی آنان اعمال نمائید. به طور مثال ، جئو جبرا به شما این قابلیت را می دهد که طول یک بردار را اندازه گیری کنید. در جئو جبرا شما می توانید با زاویه ها ، متغیرهای بولی ، عملیات ماتریس (جمع ، تفریق ، ضرب) و بسیاری دیگر از پارامترهای ریاضیاتی کار کنید

خروجی جاوا اپلت این نرم افزار بدون نقص به همراه گزینه های فراوانی است که طراح آموزشی را قادر به تولید طرح درس های تعاملی با کیفیت بالا می کند. نرم افزار GeoGebra در مقایسه با دیگر نرم افزارها از لحاظ توانمندی های ترسیمی، ظاهر، وسعت عمل، محتوای آموزشی برای معلمین و دانش آموزان، ارتباط با کاربران، خروجی جاوا و بروز بودن مناسب ترین نرم افزار محسوب می شود. (بیشتر…)

Golden Software Grapher 22.1.331 / Surfer 27.1.229 – رسم نمودارهای حرفه ای

دسته بندی :آموزشی , ریاضیات , طراحی دو بعدی , گرافیکی , نرم افزار
تاریخ : 28 بهمن 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4,25 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
5,180 بازدید
0 نظر

دانلود Golden Software Grapher

برنامه رسم نمودارهای حرفه ای

 

Golden Software Grapher یک برنامه نموداری کارآمد و قدرتمند می باشد که تمامی احتیاجات شما را در زمینه رسم نمودارهای پیچیده برآورده می کند و به عنوان برنامه ای ایده آل برای دانشمندان، مهندسان و تجارت های حرفه ای، شناخته شده است. Grapher مجموعه ای از آخرین تکنیک های رسم نمودار را در دسترس شما قرار می دهد. این نرم افزار کاربردی آسان داشته و برنامه ای پویا و قدرتمند است که امکان ایجاد و انتشار نمودارهای با کیفیت، تاثیر گذار و حرفه ای را فقط با صرف چند دقیقه وقت، برای شما فراهم می کند، به طوریکه مخاطبان شما در هر لحظه، از تماشای آن ها تعجب خواهند نمود .

(بیشتر…)

Minitab 21.4.2 / Workspace 1.4.3.0 نرم افزار تخصصی آمار و کنترل کیفیت

دسته بندی :آموزشی , ریاضیات , نرم افزار
تاریخ : 30 دی 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (21 votes, average: 3,81 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
22,422 بازدید
13 نظر
دانلود نرم افزار Minitab - نرم افزار تخصصی آمار و کنترل کیفیت

دانلود نرم افزار Minitab

نرم افزار تخصصی آمار و کنترل کیفیت

 

Minitab یک نرم افزار کنترل کیفیت آماری و مناسب برای پروژه های Six Sigma و بهبود کیفیت می باشد. این نرم افزار به عنوان یکی از نرم افزارهای تخصصی آمار برای کنترل کیفیت، کار بر روی اعداد و تجزیه و تحلیل داده های خام شناخته شده است و در بسیاری از واحد های صنعتی بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار می گیرد.

به وسیله آن می توان با تجزیه و تحلیل داده های آماری به طراحی آزمایشات پرداخت. همچنین انجام برخی عملیات ها مانند تولید اعداد تصادفی که از توزیع های آماری خاصی مانند توزیع نرمال، کی دو، گاما، اف، برنولی، پواسن، بتا، وایبل و … پیروی می کنند، پرداخت.

در واقع نرم افزار Minitab (مینی تب) یکی از نرم افزارهای مطرح آماری می‌باشد که در برخی زمینه های علم آمار، از جمله کاربرد آمار در صنعت و اقتصاد از قابلیت های خاصی برخوردار می‌باشد. تحلیل های سری زمانی با گستردگی و دقت بیشتری در این نرم افزار ارائه شده است.

(بیشتر…)

Mathworks Matlab R2023b 23.2.0.2459199 Update 5 x64 رسم نمودار پیشرفته

دسته بندی :آموزشی , ریاضیات , نرم افزار
تاریخ : 2 دی 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
17,703 بازدید
8 نظر

دانلود Matlab

| نرم افزار متلب – برنامه قدرتمند محاسبات و ریاضیات |

 

بروزرسانی در تاریخ 1402/09/30: نسخه جدید MathWorks MATLAB R2023b v23.2.0.2459199 Update 5 جایگزین شد…

Mathworks Matlab یک نرم افزار قوی جهت دانشجویان و محققین رشته های ریاضی و مهندسی است که اولین نگارش آن در دانشگاه نیومکزیکو و استانفورد در سال ١٩٧٠ در جهت حل مسائل تئوری ماتریسها، جبر خطی و آنالیز عددی بوجود آمد و امروزه صدها هزار کاربر دانشگاهی، آکادمیک، صنعتی و … در زمینه های بسیار متنوع مهندسی نظیر ریاضیات پیشرفته، جبر خطی، مخابرات، مهندسی سیستم و … با MATLAB بعنوان یکی از اولین محیط های محاسباتی و تکنیکی که قادر به حل مسائل آنهاست، آشنا می شوند.
ریاضیات، زبان مشترک بسیاری از علوم مهندسی است. ماتریس ها، معادلات دیفرانسیل، رشته های عددی اطلاعات، ترسیمات و گراف ها از لوازم اصلی بکار گرفته در ریاضیات و نیز در MATLAB هستند.
MATLAB اکنون یک سیستم مؤثر و زبان برنامه نویسی بسیاری از محاسبات علمی و مهندسی است.

این نرم‌افزار تقریباً در تمامی رشته‌های مهندسی کاربرد دارد؛ در هر رشته‌ای كه نیاز به محاسبات ریاضی، ترسیم منحنی، شبیه‌سازی مدل، آنالیز عددی و شبیه‌سازی ریاضی باشد، استفاده از متلب می‌تواند مفید باشد. مسائلی كه در رشته‌های مهندسی معمولاً با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی C و Fortran محاسبه می‌شوند، با استفاده از متلب بسیار راحت‌تر و سریع‌تر حل می‌شوند.

این نرم‌افزار دارای جعبه‌ ابزارهای مختلفی است كه دانشجویان و مهندسان هر رشته می‌توانند از جعبه ابزار متناسب با مسئله خود استفاده كنند. شما می‌توانید به سادگی، توابع و برنامه‌های خاص خودتان را با استفاده از کدها و توابع متلب بنویسید و در صورتی که تعداد آن‌ها زیاد باشد، با اختصاص یک زیر شاخه برای هر کدام یک جعبه ابزار درست کنید.
(بیشتر…)

دانلود Ginger Webs Verificare Business 7.0.7 – طراحی، ساخت و تصحیح پاسخ‌نامه آزمون

دسته بندی :آموزشی , ابزار آموزشی , دانشنامه و مرجع , ریاضیات , نرم افزار
تاریخ : 12 مهر 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
126 بازدید
0 نظر
دانلود Ginger Webs Verificare Business – طراحی، ساخت و تصحیح پاسخ‌نامه آزمون

دانلود Ginger Webs Verificare Business

طراحی، ساخت و تصحیح پاسخ‌نامه آزمون

 

Ginger Webs Verificare Business یک برنامه جدید در زمینه آموزش مدارس و دانشگاه ها و موسسه های آموزش کامپیوتری و زبان و غیره می باشد. شما عزیزان می توانید به راحتی کارهای طراحی و تصحیح آزمون را ساده و عالی انجام دهید. شما اگر در زمینه آموزش فعال هستید با واژه هایی نظیر OMR آشناییت دارید و می دانید که چطور می توان در زمینه طراحی آزمون و پرسشنامه و … از این مدل آزمون های سه یا چهار جوابی طراحی و ایجاد نمایید و آنها را با کامپیوتر تصحیح کنید.

یک ابزار جدید با تکنولوژی فوق العاده که شما را از تمام مشکلات و پیچیدگی های طراحی پرسشنامه راحت می کند. با این ابزار می توانید پاسخنامه چند گزینه ای مرتبط با آزمون های تان را با تلمپلیت های مختلف ساخته و با این رو برگزاری آزمون را سالم تر و سریعتر بهره ببرید. OMR که مخفف Optical Mark Recognition جزو فرایند تشخیص دیتای پاسخ داده شده توسط شرکت کننده ها در آزمون می باشد. در واقع با استفاده از آن می توانید سریعا پاسخ نامه های چند گزینه ای رتبه شرکت کننده را مشخص نمایید. یکی از پرکاربردترین ابزارهای رایگان برای کامپیوتر می باشد. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار Ginger Webs Verificare را از سایت دانلود سافت ور دریافت نمایید. (بیشتر…)

دانلود PrintMath 4.0.9 – نرم افزار تایپ نمادهای ریاضی در محیط های گرافیکی

دسته بندی :آموزشی , ابزارهای مفید , ریاضیات , کاربردی , نرم افزار
تاریخ : 8 مهر 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
96 بازدید
0 نظر
دانلود PrintMath – نرم افزار تایپ نمادهای ریاضی در محیط های گرافیکی

دانلود PrintMath

نرم افزار تایپ نمادهای ریاضی در محیط های گرافیکی

 

PrintMath یک برنامه جدید برای کسانی است که می خواهند نماد و علائم ریاضیات را در محیط های گرافیکی نظیر فتوشاپ یا ویرایشگرهای متن نظیر ورد و نوت پد تایپ نمایند. در ابزارهایی تایپ متن همانند Word, Nisus و گرافیکی نظیر این دیزاین ، Illustrator که برای تایپ و طراحی مورد استفاده قرار می گیرند. معمولا مشکلاتی در زمینه تایپ و نمایش نمادهای ریاضی روبرو خواهید شد. برخی از مشکلات نظیر نمایش نادرست نمادهای ریاضی ، عدم پشتیبانی از نمادهای خاص ، نمایش کاراکترهای جایگزین و اشتباه در آنها ، سخت بودن ویرایش و … در کامپیوتر روبرو خواهید شد. در این بخش ابزاری را آماده کرده ایم تا بتوانید نمادهای ریاضی در محیط های گرافیکی و ویرایش متن را با سهولت و انعطاف پذیری بالاتر ویرایش و تایپ نمایید.

نرم افزار عالی برای رفع مشکلات تایپ نمادهای ریاضی در محیط های مختلف در برنامه های ویندوز طراحی شده ا بتوانید به آسانی عبارت های ریاضی را ویرایش نمایید. با توجه به محدودیت های پشتیبان کردن از حرف و کاراکترهای خاص در ویرایشگرهای متن و ابزارهای طراحی و گرافیکی ، گاهی در زمان تایپ و ویرایش نمادهای ریاضی در این ابزارها با مشکل روبرو هستید. در این بخش ابزاری را قرار داده ایم تا بتوانید هر نوع مشکل تان را در نرم افزارهای مختلف ویندوزی حل نمایید. نرم افزار با قابلیت ساده و آسان امکانات فوق العاده ای به کاربران می دهد. همین حالا می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار PrintMath را از سایت دانلود سافت ور دریافت نمایید. (بیشتر…)

MedCalc 22.002 x86/x64 – انجام محاسبات آماری در علوم طبیعی

دسته بندی :آموزشی , ریاضیات , نرم افزار
تاریخ : 31 اردیبهشت 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
3,587 بازدید
0 نظر
دانلود نرم افزار MedCalc - برنامه انجام محاسبات آماری در علوم طبیعی

دانلود نرم افزار MedCalc

برنامه انجام محاسبات آماری در علوم طبیعی

 

MedCalc یک نرم افزار کامل و مفید است که برای تجزیه تحلیل و انجام محاسبات آماری مورد نیاز در علوم طبیعی طراحی شده است. این نرم افزار دارای رابط کاربری سریع، کاربر پسند و قابل اطمینانی است و ابزارهای جامعی نیز در این زمینه به شما ارائه می دهد.

این برنامه به شکلی یکپارچه با صفحات گسترده طراحی شده تا کاربر بتواند اطلاعات مورد نیاز خود برای انجام محاسبات و تحلیل‌های آماری را به اسانی وارد کرده و یا اینکه این کار را از طریق فرمت‌های رایجی همچون Excel, SPSS, CSV و … انجام دهد.

در حال حاضر شمار متعددی از ابزارهای مهندسی و علمی به منظور انجام محاسبات آماری و انجام تحلیل‌های مربوط به آن در دسترس هستند که در این مطلب از سایت یاس دانلود با معرفی یکی از بهترین این ابزارها در خدمت شما عزیزان هستیم. یکپارچگی این نرم افزار با امکان صفحه گسترده، قابلیتی را فراهم ساخته است تا بتوان داده‌ها را از منابع مختلف اطلاعاتی خواند و تجزیه و تحلیل آن‌ها را نمایش داد. این برنامه همچنین می‌تواند نمودارهای منحنی ROC را با ضریب اطمینان بالا تولید و اندازه سطح زیر نمودار را نیز تعیین کند. هم اکنون می توانید این برنامه را با لینک مستقیم از سایت دانلود سافت ور دریافت کنید.

(بیشتر…)

دانلود Math Resource Studio 7.0.189 نرم افزار حل معادلات ریاضی

دسته بندی :آموزشی , ریاضیات , کاربردی , نرم افزار , نرم افزار مهندسی
تاریخ : 10 اردیبهشت 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3,33 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
2,233 بازدید
0 نظر
دانلود Math Resource Studio نرم افزار حل معادلات ریاضی

Math Resource Studio Professionalپ یک برنامه قوی و آموزشی برای حل مسئله ها و معادلات ریاضی است. برنامه ای مفید که با استفاده از آن به خیلی سوالات مختلف ریاضی خود پاسخ داده و آنها را حل نمایید و به جواب برسید. ابزاری که توسط شرکت Schoolhouse Technologies تولید شده است. برنامه Math Resource Studio ویژگی های متعددی نظیر حل معادله ریاضی،مسئله های هندسی،جبر،عملیات های محاسباتی را داراست. ابزاری دیگری که درون خود دارد شامل ابزارهای سرگرمی ریاضی است و با استفاده از این برنامه می توانید حل معادلات پیچیده خود را آسان نموده و با ذهن و دست زمان طولانی خواهید داشت تا به جواب برسید این برنامه کار را برایتان راحت کرده است. (بیشتر…)

Maplesoft Maple 2022.2 x86/x64 + Add-ons حل مسائل ریاضی

دسته بندی :آموزشی , ریاضیات , نرم افزار
تاریخ : 8 آبان 1401
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 3,75 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
4,157 بازدید
4 نظر

دانلود Maplesoft Maple + Add-ons

حل مسائل ریاضی

 

نرم افزار Maplesoft Maple برای حل مسائل ریاضی است که اولین بار در سال ۱۹۸۱برای انجام مجموعه ای از محاسبات در دانشگاه waterllo طراحی شد. در سال ۱۹۸۸، این نرم افزار توسعه داده شد و به توسط یک کمپانی کانادایی مستقر در دانشگاه به بازار تجاری کامپیوتر عرضه شد. فروش و عرضه این نرم افزار به بازار سود زیادی را نصیب، صاحبان شرکت کرد. این نرم افزار ابزاری قدرتمند در انجام محاسبات ریاضی و مهندسی می باشد.
Maple یک مفسر، برای زبان برنامه نویسی پویا است، به طور معمول، عبارات جبری و عبارات منطق در حافظه کامپیوتر، ذخیره می شوند و پس از آن بوسیله این نرم افزار پردازش شده و حل میگردند. از این نرم افزار در حل مسایل مختلف ریاضی از قبیل هندسه، حساب و … استفاده می شود.
وقتی Maple بار می شود (اجرا می گردد) فقط هسته که پایه و اساس سیستم Maple و شامل دستورات بنیادی و اولیه می باشد را به حافظه منتقل می کند. هسته از کدهایی به زبان C تشکیل شده که تقریبا ۱۰ درصد کل سیستم Maple را در بر می گیرد. به منظور سرعت و کارایی بیشتر هسته کوچک نگه داشته شده است. 90 درصد بقیه به زبان Maple نوشته شده است که در کتابخانه های Maple قرار دارد. امروزه بیشتر الگوریتم‌ها توسط رایانه اجرا می‌شوند نرم افزارهایی برای اجرای محاسبات ریاضی طراحی شده اند. (بیشتر…)

دانلود Infinite Pre-Algebra 2.62 – حل تشریحی مسائل ریاضی

دسته بندی :آموزشی , ریاضیات , نرم افزار
تاریخ : 22 بهمن 1400
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
210 بازدید
0 نظر
دانلود Infinite Pre-Algebra – حل تشریحی مسائل ریاضی

دانلود Infinite Pre-Algebra

برنامه حل تشریحی مسائل ریاضی

 

Infinite Pre-Algebra یک برنامه عالی برای ایجاد سوال ها و پاسخ های چند گزینه های پیش جبر می باشد که به دانش آموزان و معلم ها کمک می کند تا مسائل ریاضی و پاسخ های تشریحی را پیاده سازی نمایند. سوالات طراحی شده با این ابزار می تواند یک یا چند گزینه برای پاسخ باشد. محیط کاربری این برنامه کاملا ساده و جذاب می باشد که به دانش آموزان و معملان کمک می کند تا به راحتی به تاپیک های مختلفی که شامل معادلات اعداد صحیح، کسری، اعداد دهی، شاخص ها، نسبیت ها و … دسترسی داشته باشید. قابلیت آپدیت تاپیک ها و دسترسی به برنامه اینترنت برای افراد آماده می باشد و می توانند سوال ها را درون ابزار به روز رسانی نمایند.

فکر می کنید که این کار تکراری است و نمی توانید سوالات جدیدی برای یادگیری تان خلق نمایید و سخت در اشتباه هستید و این ابزار به شما قابلیت می دهد تا به صورت خودکار سوالات را مدام تغییر داده و جواب های متفاوتی را بسازید تا بتوانید سطح یادگیری خود از پیش جبر ها را افزایش دهید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه نرم افزار Infinite Pre-Algebra را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت دانلولد سافت ور دریافت نمایید. (بیشتر…)

رفتن به نوار ابزار