آنكه می تواند، انجام می دهد، آنكه نمی تواند انتقاد می كند. (جرج برنارد شاو)

نیپوتو

تبلیغات


ارسال پیامک زنده به مخاطبان در حال گذر
ارسال پیامک انبوه به مشاغل و اصناف
ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت
ارسال پیامک منطقه ای پیشرفته
ارسال پیامک انبوه از روی نقشه
مسابقه و نظر سنجی پیامکی
ارسال پیامک به دکل ایرانسل


دانلود Investment Account Manager Pro 3.3.5 – برنامه مدیریت سرمایه گذاری ها در کامپیوتر

دسته بندی :اداری , امور مالی شخصی , حسابداری و امور مالی , خانگی , دیگر , نرم افزار
تاریخ : 26 خرداد 1403
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
308 بازدید
0 نظر
دانلود Investment Account Manager Pro

دانلود Investment Account Manager Pro

برنامه مدیریت سرمایه گذاری ها در کامپیوتر

 

Investment Account Manager یک برنامه حرفه ای برای مدیریت سرمایه گذاری های شما در ویندئوز می باشد. شما به سادگی می توانید مدیریت صحیح و آسانی بر روی سرمایه ها و دارایی خودتان داشته باشید. این ابزار یک نرم افزار مدیریت سرمایه گذاری جذاب که به افراد اجازه خواهد داد تا حساب های سرمایه گذاری خود را پیگیری و مدیریت نمایند. ابزاری که به شما این امکان را می دهد تا تمامی فعالیت هایتان را نظیر سرمایه گذاری خرید و فروش سهام، اوراق بهادار، سرمایه گذاری ها را مدیریت کنید. همیشه افراد در حوزه دیجیتال به دنبال کسب درامد و پیگیری میزان درآمدهای خود هستند.

امروزه افراد زیادی وجود دارند که نیازهای آنها توسط برنامه و سیستم های نرم افزاری کامپیوتر و سرویس های ابری و فضاهای ذخیره سازی انجام می شود. برخی از ما ترجیح داده ایم که به سیستم های کامپیوتر اعتماد داشته باشیم. و چه بخواهیم و چه نخواهیم میزان خطا در کامپیوتر نسبت به انسان پاینتر بوده و امکان مدیریت و رهگیری تمامی کارهای روزمره در آن وجود دارد. به همین خاطر ابزاری را خدمتتان معرفی می کنیم که با هدف مدیریت سرمایه قرار داده شده است. همین حالا می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار Investment Account Manager را از سایت دانلود سافت ور دریافت کنید. (بیشتر…)

دانلود Nickvision Denaro 2024.2.0 – بهترین نرم افزار مدیریت امور مالی

دسته بندی :اداری , امور مالی شخصی , حسابداری و امور مالی , خانگی , نرم افزار
تاریخ : 16 بهمن 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
97 بازدید
0 نظر
دانلود Nickvision Denaro

دانلود Nickvision Denaro

بهترین نرم افزار مدیریت امور مالی

 

Nickvision Denaro یک نرم افزار جدید و کاربردی برای مدیریت مالی و حسابرسی می باشد. مدیریت کارهای مالی روز به روز سخت تر می شود و با افزایش تورم و اقتصاد به طور کلی غیر قابل پیشبینی شده و گذر از چنین مواقعی نیاز به دقت بیشتر در مخارج تان دارد. به طور فزاینده ای افراد دنبال پیگیری کارهای مالی و حسابداری خود هستند تا ببینند چه وضعیتی دارند. برخی کارهای مالی خود را بر روی اکسل پیاده سازی می کنند و در این بخش تصمیم گرفته ایم یک برنامه مدیریت مالی کامل با منابع مختلف برای انجام کار خدمتتان معرفی نماییم. یک نرم افزار مدرن و با عملکرد مناسب که اساسا یک ابزار مالی شخصی به حساب می آید و برای همه افراد قابل استفاده است.

شما در این نرم افزار ابتدا باید یک حساب کاربری بسازید تا ثبت درآمدها و هزینه هایتان را در آن قرار دهید. قابلیت استفاده از ارزهای سفارشی را دارید و می توانید اکانت تان را با رمز عبور قفل نمایید. قابلیت ایجاد حساب پس انداز، انواع حساب های تجاری و … را دارا هستید. شما می توانید درآمدها و هزینه هایتان را با روش های مدرن ثبت نمایید. شما می توانید تراکنش هایتان را در آنوارد کرده و مقدار و تاریخ برای آن تعریف نمایید. این ابزار به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید امور مالی خود را با دقت و نظم بیشتری مدیریت کنید و برای درآمد و مخارج خود برنامه‌ریزی بهتر داشته باشید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار Nickvision Denaro را از سایت دانلود سافت ور دریافت نمایید. (بیشتر…)

HomeBank 5.6.2 – مدیریت حساب های مالی

دسته بندی :اداری , امور مالی شخصی , حسابداری و امور مالی , خانگی , نرم افزار
تاریخ : 17 بهمن 1401
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 3,60 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
2,798 بازدید
0 نظر

دانلود HomeBank

| نرم افزار مدیریت امور مالی |

 

HomeBank ابزاری بسیار قدرتمند برای مدیریت حساب های مالی شخصی شما می باشد . نرم افزار HomeBank یک راه آسان برای تجزیه و تحلیل امور مالی شخصی شما در جزئیات با استفاده از ابزار فیلتر قدرتمند و نمودار است. اگر شما به دنبال یک راه کاملا رایگان و آسان برای مدیریت حسابداری شخصی خود هستید نرم افزار HomeBank بهترین گزینه در این زمینه است. موضوع مدیریت امور مالی و زیر نظر گرفتن منابع درآمد و هزینه‌ها برای همه افراد چه در حوزه شخصی و چه در حوزه کسب و کار، از اهمیت ویژه‌ای برخودار است. به منظور رسیدگی هرچه بهتر به این دسته از امور، نیاز به ابزار یا یک دستیار هوشمند است که کاربر به کمک آن بتواند کلیه اسناد دریافت و پرداخت را ثبت کند و در پایان هر دوره، از این اطلاعات گزارشاتی جامع تهیه کند.

امروزه با زیاد شدن دانشجویان و کاربرانی که در رشته های حسابداری فعالیت می کنند این نرم افزار می تواند ابزار خیلی کارآمدی برای آن ها باشد. نرم افزاری که دارای ابزار های نموداری و فیلتر های مختلف برای تجزیه و تحلیل حساب های شما است. این نرم افزار می تواند برای کارمندان بانک ها ، انواع مکان های اداری ، شرکت های مختلف و … بسیار کارایی داشته باشد . این برنامه به طور نمایشی یک دفتر برای ثبت کارهای مالی شما آماده کرده و تمام موارد مالی شما را ثبت و ضبط می کند. (بیشتر…)

دانلود The Infinite Kind Moneydance 2022.3.4077 x86/x64 – برنامه مدیریت امور مالی

دسته بندی :اداری , امور مالی شخصی , حسابداری و امور مالی , خانگی , نرم افزار
تاریخ : 18 اردیبهشت 1401
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
226 بازدید
0 نظر
دانلود The Infinite Kind Moneydance – برنامه مدیریت امور مالی

دانلود The Infinite Kind Moneydance

برنامه مدیریت امور مالی

 

The Infinite Kind Moneydance یک برنامه جدید و قوی برای مدیریت مالی شخصی در ویندوز می باشد. شما قابلیت مدیریت حساب، بانکداری آنلاین، مدیریت بودجه و سرمایه گذاری و … از بهترین امکانات در این اپلیکیشن است. این نرم افزار از پول و ارزهای مختلف ساپورت می کند و می توانید در یک فضای عالی نیازهای مالی خود را سازماندهی نمایید. قطعا همه ما در طول روز خرج و مخارج زیادی داریم و کارهای مالی زیادی انجام می دهیم، گاهی نیاز داریم تا دخل و خرج خود را مدیریت نماییم و نیاز به یک ابزار قوی و حرفه ای در این زمینه داشتیم که بتوانیم مدیریت مالی و پولی خود را انجام دهیم. در ادامه با ما همراه باشید.

یکی از بهترین ابزارهای مالی و مدیریت پولی که می توانید در آن امکانات مختلفی را بهره برده و به اهداف مد نظرتان دست پیدا کنید. شما با این ابزار می توانید تراکنش های مالی مختلف خود را نگهداری نمایید و از آنها در قالب دسته بندی گزارش تهیه کنید. برنامه برای فعالیت های مالی شما بکار می رود و کارهایی نظیر مانده حساب‌ها، تراکنش‌ها، یادآور پرداخت اقساط، اطلاعات نرخ ارز و … را با یک کلیک نشان دهید. برنامه از داده های مالی، گزارش های دقیق و حرفه ای شما یک نمودار بصری حرفه ای می سازد. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار The Infinite Kind Moneydance را از ادامه مطلب وب سایت دانلود سافت ور آن را دریافت نمایید. (بیشتر…)

دانلود Mad Productivity 0.0.2 – نرم افزار برنامه ریزی روزانه برای کامپیوتر

دسته بندی :امور مالی شخصی , خانگی , نرم افزار
تاریخ : 15 آذر 1400
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
225 بازدید
0 نظر
دانلود Mad Productivity – نرم افزار برنامه ریزی روزانه برای کامپیوتر

دانلود Mad Productivity

نرم افزار برنامه ریزی روزانه برای کامپیوتر

 

Mad Productivity یک برنامه ای جدید که با آن می توانید برنامه ریزی روزانه دقیقی از کارهای تان را در کامپیوتر ثبت و مدیریت نمایید و به راحتی به تمامی کارهای تان برسید. این نرم افزار به شما کمک می کند تا ساعت های کاری تان را با جزئیات بالاتری برنامه ریزی نموده و کارهای مختلف تان را به صورت صحیح و درست رسیدگی نمایید. اگر از افرادی هستید که کارهای تان را با برنماه ریزی دقیق انجام می دهید و می خواهید در یک کامپیوتر تمامی اقدامات تان را سازماندهی نمایید ، این یکی از بهترین گزینه ها برای شماست. در ادامه با ویژگی های این برنامه با ما همراه باشید.

شما با این برنامه می توانید بسیار منظم و دقیق تمامی کارهای خود را انجام دهید. برنامه با اقدامات گسترده که می تواند به شما کمک کند تا کارهای روزانه تان را برنامه ریزی نموده و تمامی کارها را در زمان درست انجام دهید. یکی از نرم افزارهای کاربردی و عالی که امکان ثبت و مدیریت کارهای مختلف و روزانه را به شما می دهد و می‌توانید طبق این لیست، ساعات مختلف روز را برنامه‌ریزی کرده و تمام کارها را به درستی پیش ببرید. یکی از بهترین ابزارهای برنامه ریزی کارهای روزانه در ویندوز می باشد که امروز آن را برای شما به طور رایگان قرار داده ایم پس هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Mad Productivity را از ادامه مطلب وب سایت دانلود سافت ور دریافت نمایید. (بیشتر…)

دانلود AssetCAT 1.25 – نرم افزار مدیریت و دسته‌بندی موجودی اموال

دسته بندی :امور مالی شخصی , خانگی , نرم افزار
تاریخ : 1 آذر 1400
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
226 بازدید
0 نظر
دانلود AssetCAT – نرم افزار مدیریت و دسته‌بندی موجودی اموال

دانلود AssetCAT

نرم افزار مدیریت و دسته‌بندی موجودی اموال

 

AssetCAT برنامه ای کاملا جدید برای مدیریت موجودی اموال به کار می رود و می توانید کلیه اقلام دارای های خودتان را مدیریت نمایید. اگر شما به یک ابزار حرفه ای سازماندهی اموال نیاز دارید ، قطعا این برنامه یکی از بهترین گزینه هاست که به شما در این زمینه کمک می کند. قطعا ما در زندگی دارایی های با ارزشی داریم که هرکدام ارزش مادی و معنوی برای ما دارند. اگر می خواهید بدانید که هر یک از آیتم های موجود نظیر لوازم منزل ، کلکسیون کتاب ، لوازم اداری و … در کجا و چه تعدادی هستند ، با این برنامه ای که امروز خدمتتان معرفی می کنیم قابلیت هایی را برای شما فراهم می کند تا بتوانید اقلام را کاملا ساده مدیریت و ردیابی نمایید.

این برنامه با یک بانک اطلاعاتی قوی به شما در ثبت و مدیریت این دسته از اموال کمک می کند تا تمامی ویژگی ها و امکانات را برای دسته بندی اطلاعات اموال دسترسی داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند تا طیف وسیعی از اطلاعات هریک از آیتم‌ها و اقلام موجود در بین دارایی‌های خود را فهرست‌بندی کرده و به صورت منظم به لیست کامل آن‌ها و جزئیات هریک دسترسی سریع و ساده داشته باشید. این یکی از برنامه های جدید و رایگان برای سیستم عامل ویندوز می باشد که هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار AssetCAT را از ادامه مطلب وب سایت دانلود سافت ور دریافت نمایید. (بیشتر…)

HomeManage 2022 v22.0.0.4 مدیریت اموال و مخارج منزل

دسته بندی :امور مالی شخصی , خانگی , نرم افزار
تاریخ : 15 مهر 1400
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
2,722 بازدید
0 نظر

دانلود برنامه HomeManage

نرم افزار مدیریت اموال و مخارج منزل

 

HomeManage نرم افزار کاربردی و مفید برای مدیریت صورت حساب ها، اموال و دارایی های منزل است. شما با کمک این نرم افزار می توانید لیستی از اموال و مخارج منزل خود را تهیه کنید و همیشه جساب آنها را داشته باشید. مواردی همچون پرداختی های بیمه، هزینه تعمیرات، هزینه های کالاهای مصرفی و یا لیست دارایی ها، لوازم منزل، تجهیزات و مواردی از این قبیل. همچنین نرم افزار امکان ویرایش و جستجوی اطلاعاتی را که در نرم افزار وارد نموده اید را به شما می دهد. (بیشتر…)

دانلود Geltbox Money 4.1.0.7 – نرم افزار مدیریت امور مالی

دسته بندی :امور مالی شخصی , خانگی , نرم افزار
تاریخ : 6 مهر 1400
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
337 بازدید
0 نظر
دانلود Geltbox Money – نرم افزار مدیریت امور مالی

دانلود Geltbox Money

نرم افزار مدیریت امور مالی

 

Geltbox Money یک برنامه جدید و قدرتمند و بصری که به شما این امکان را می دهد تا تمام حساب های مالی تان را از یک مکان مدیریت کنید تا بتوانید یک دید واضح تر و بهتری از موقعیت تان و آنچه که می توانید بهبود دهید داشته باشید. این نرم افزار با رابط کاربری عالی و زیبا و جذاب به منظور سازماندهی بهتر جهت یابی و اطلاعات مالی دارا می باشد. پنجره اصلی شامل چندین پانل ماهرانه است که خلاصه ای از بودجه ، جریان نقدینگی ، درآمد و هزینه های شما را در طول زمان ارائه می دهد. می توانید حساب ها را اضافه کنید ، پرداخت ها و هزینه ها را دنبال کنید و همچنین برچسب هایی را برای شناسایی آسان تر از برگه تراکنش ها اضافه کنید.

منظور از برچسب ها در این برنامه شامل چندین دسته رنگی که می توانید با پرداخت های خود مرتبط کنید ، مانند مسکن ، خرید ، بیمه ، تفریح ​​، مراقبت های بهداشتی و هدایا. به شما امکان می دهد داده های مالی خود را وارد کنید ، این برنامه به شما امکان می دهد تراکنش ها را به صورت دستی اضافه کنید ، به قابلیت‌های مورد نظر خود برای مدیریت هرچه بهتر امورات مالی استفاده کنید؛ از جمله این‌ها می‌توان به خلاصه‌ای از بودجه موجود، گردش مالی، درآمدها و هزینه‌ها اشاره کرد. کاربر می‌تواند تا هر تعداد حساب مالی که دارد را در این بنامه تعریف و برای آن لیبل‌هایی مشخص را معین نماید. در ادامه می‌توانید کلیه تراکنش‌های مختلف را به صورت دستی اضافه کنید و جزئیات آن را در طول زمان در قالب گزارش ببینید. (بیشتر…)

Swift To-Do List 11.401 + 9.525 Ultimate – مدیریت و زمان بندی امور شخصی

دسته بندی :اتوماسیون , امور مالی شخصی , خانگی , کاربردی , نرم افزار
تاریخ : 28 دی 1399
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
1,764 بازدید
2 نظر

دانلود Swift To-Do List + Ultimate

برنامه مدیریت و زمان بندی امور شخصی

 

Swift To-Do List برنامه ای قوی و مفید برای مدیریت کارهای روزانه و شخصی شما کاربران عزیز می باشد. توسط نرم افزاری که امروز تیم دانلود سافت ور برای شما آماده کرده است می توانید تمامی کارهای روزانه تان را در این برنامه ثبت نمایید و مدیریت دقیق تری روی آنها داشته باشید. از این نرم افزار استفاده شخصی و اداری بکنید و می تواند اطلاعات تان را به صورت دستی یا به صورت فایل های اکسل و HTML از شما دریافت نماید و در محل و محیطی گرافیکی ذخیره مرده تا در وقت هایی که نیاز دارید از وقایع مربوطه اطلاع پیدا کنید بکار شما بیاید.

همچنین شما می توانید در نرم افزار Swift To-Do List از کارهای ثبت شده در نرم افزار پرینت بگیرید. همچنین امکان اولویت بندی امور شخصی بر اساس ساعت , تاریخ و نوع قرار ملاقات ها می باشد که می توانید بصورت درختی آنها را مرتب کنید. جدیدترین نسخه از این نرم افزار، ضمن پشتیبانی کامل از فضای ابری رایگان Swift.me، به کاربران این امکان را می دهد که امور و فعالیت های روزانه شان را در فضای ابری نگهداری کرده و در هر زمان به آنان دسترسی سریع داشته باشند. به واقع شما می توانید در تعداد نامحدودی از کامپیوترها، به امور شخصی و فعالیت هایتان دسترسی داشته و لیست کارهای خود را در یک زمان با همه ی کامپیوترها همزمان سازی کنید.  (بیشتر…)

دانلود Zpay PayWindow Payroll System 2021 19.0.2 نرم افزار پرداخت حقوق

دسته بندی :امور مالی شخصی , خانگی , نرم افزار
تاریخ : 25 آذر 1399
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
426 بازدید
0 نظر
دانلود Zpay PayWindow Payroll System 2021 نرم افزار پرداخت حقوق

دانلود Zpay PayWindow Payroll System 2021

نرم افزار پرداخت حقوق

 

Zpay PayWindow Payroll System یک راه حل نرم افزاری برای مدیریت حقوق و دستمزدها می باشد که به شما در مدیریت معاملات و پرداخت های کارمندان طراحی شده است. با استفاده از این ابزار می توانید یک بانک اطلاعاتی عالی ایجاد کنید که شامل تمام جزئیات لازم برای سازماندهی کارآمد تجارت شما می باشد. این برنامه با رابط کاربری تمیز و هر زمینه اختصاصی کسب و کار در پنجره اصلی به درستی نمایش داده می شود. در نگاه اول ، به خصوص برای مبتدیان ممکن است کل روند برخورد با بسیاری از گزینه ها کمی طاقت فرسا باشد. با این حال ، منوی راهنما و آموزش های هوشمند باید به شما کمک کند تا از نحوه کار این برنامه ایده بگیرید.

ا استفاده از این برنامه می توانید یک بانک اطلاعاتی که شامل تمامی جزییات است تولید کرد، جزییاتی کامل از حساب های ماه ها، سال ها و روز ها را به کمک این برنامه به طور منظم و دسته بندی شدی تنظیم کنید. این ابزار به صورت کاملا انگلیسی بوده، بنابراین لازم است که به این زمان به صورت جزئی مسلط باشید. از ویژگی های فوق العاده این برنامه فرمت های خروجی فوق العاده آن است به این صورت که از تمامی فرمت های pdf، html ، txt، xml و… پشتیبانی می کند. همین حالا می توانید این نرم افزار را با لینک مستقیم از سایت دانلود سافت ور دریافت نمایید.

(بیشتر…)

رفتن به نوار ابزار