هنر، کلید فهم زندگی است. (اسکار وایله)

نیپوتو

تبلیغات


ارسال پیامک زنده به مخاطبان در حال گذر
ارسال پیامک انبوه به مشاغل و اصناف
ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت
ارسال پیامک منطقه ای پیشرفته
ارسال پیامک انبوه از روی نقشه
مسابقه و نظر سنجی پیامکی
ارسال پیامک به دکل ایرانسل

تبلیغات

دانلود Qalculate! 4.8.0 x86/x64 – برنامه ماشین حساب حرفه‌ای ویندوز

دسته بندی :اداری , ماشین حساب / مبدل , نرم افزار
تاریخ : 31 مرداد 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 1,50 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
1,138 بازدید
0 نظر
دانلود Qalculate! x86/x64 – برنامه ماشین حساب حرفه‌ای ویندوز

دانلود Qalculate! x86/x64

برنامه ماشین حساب حرفه‌ای ویندوز

 

Qalculate یک نرم افزار ماشین حساب جدید و قوی برای ویندوز که به عنوان جایگزین برای ماشین حساب کامپیوتر مورد استفاده قرار می گیرد. برنامه ای با محیط گرافیکی زیبا که به راحتی می توانید انواع عملیات محاسباتی را در آن انجام دهید. این برنامه قابلیت ده ها توابع ریاضی پیشرفته را در خودش دارد که چنین چیزهایی را ماشین حساب ویندوز ندارد و انواع محاسبات مختلفی را در انجام دهید. قابلیت تبدیل نرخ ارز ، محاسبه درصد ، تبدیل واحد ، محاسبات مشتق و انتگرال و … از جمله این عملیات ها می باشد که توسط این ماشین حساب پیشرفته انجام دهید.

شما با این برنامه می توانید بدون تهیه ماشین های مهندسی و پیشرفته می توانید به راحتی تمامی عملیات های محاسباتی را در ویندوز و رایانه انجام دهید. اصلا فرقی ندارد که برای چه چیزی نیاز به ماشین حساب دارید ، بلکه این برنامه که به عنوان یک ماشین حساب پیشرفته ای برای سیستم بوده و به راحتی می توانید با آن کار کنید. ماشین حساب مهندسی پیشرفته ویندوز که تابع های زیاد و استاندارد را برای ریاضی انجام دهید و می توانید انواع محاسبات را با آن انجام دهید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار !Qalculate را از ادامه مطلب وب سایت دانلود سافت ور دریافت نمایید. (بیشتر…)

دانلود Electrical Calculator 23.6.6 – ماشین حساب مهندسی برق

دسته بندی :اداری , ماشین حساب / مبدل , نرم افزار
تاریخ : 17 تیر 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
239 بازدید
0 نظر
دانلود Electrical Calculator

دانلود Electrical Calculator

ماشین حساب مهندسی برق

 

Electrical Calculator یک برنامه جدید و عالی برای مهندسین برق که با استفاده از آن محاسبات مختلفی را انجام می دهند. با این ابزار معمولا استادهای دانشگاه، دانشجویان برق و تمام افرادی که نیاز به کارهای محاسباتی برق دارند کاربرد دارد. معمولا هر برق کار تازه وارد در محاسبات پارامترهای خاص در زمان تعمیرات و شروع پروژه جدید دچار مشکل است. معمولا یادآوری فرمول ها، ضرایب تبدیل و … سخت می باشد. یکی از بهترین روش های جایگزین انجام محاسبات پرتکرار ، بهره مندی از یک ابزار کاربردی خاص و با فرمول های آماده ، مقادیر توان، امپدانس ، ولتاژ و … می باشد.

این یک برنامه خاص و حرفه ای که با استفاده از آن می توانید محاسبات مرتبط با مهندس برق را سریع انجام دهید و در زمان تان صرفه جویی لازم را داشته باشید. این یک برنامه ماشین حساب پیشرفته و قوی که در ساخت ترانسفورماتور، سیم‌پیچی الکتروموتور و … بسته به میزان جریان، ولتاژ، سطح مقطع سیم و … استفاده می شود. ابزاری با رابط گرافیکی جذاب و زیبا و کاربرپسند که به راحتی و مستقیم هر نوع محاسبات را دقیق با آن محاسبه کنید. همین حالا می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Electrical Calculator را از ادامه مطلب وب سایت دانلود سافت ور دریافت نمایید. (بیشتر…)

دانلود QwikTape 0.4 Pre-release – ماشین حساب ساده و قدرتمند

دسته بندی :اداری , ماشین حساب / مبدل , نرم افزار
تاریخ : 3 خرداد 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
127 بازدید
0 نظر
دانلود QwikTape

دانلود QwikTape

ماشین حساب ساده و قدرتمند

 

QwikTape یک برنامه رایگان و جدید برای ساده سازی کارهای ریاضی و محاسبات در ویندوز می باشد. ابزاری جذاب و حرفه ای که در واقع یک ویرایشگر متن جدید با ظاهر ساده می باشد. که همانند یک برگه کاغذ پیاده سازی شده و در زمان استفاده انگار با قلم و کاغذ روبرو هستید. در بالای آن یک مجموعه توابع آماده ریاضی قرار دارد که می توانید بسیاری از کارها و نیازهایتان را برای محاسبات ساده و پیچیده ریاضی انجام دهید. یکی از بهترین و ساده ترین ماشین حساب ها در ویندوز می باشد.

ابزارهای زیادی در زمینه ویرایش متنی وجود دارد. نرم افزارهای مختلفی که توسط برنامه نویسان به طور رایگان و اوپن سورس در دسترس هستند. محبوبیت برخی از آنها بسیار بیشتر است. نرم افزار فوق نیز یک ویرایشگر متنی برای انجام محاسبات ریاضی بر روی صفحه ویرایشگر متن استفاده می شود. شما با استفاده از آن می توانید انواع محاسبه های ریاضی را بر روی آن بنویسید و برای حل هر مسئله توضیحات دلخواه تان را درج نمایید. نرم افزاری که از توابع آماده ریاضی پشتیبانی می کند و تنها با یک کلیک می توانید به آنها دسترسی داشته باشید. همین حالا می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار QwikTape را از ادامه مطلب وب سایت دانلود سافت ور دریافت نمایید. (بیشتر…)

دانلود Hissab 1.0.2.0 – برنامه ماشین حساب ساده برای ویندوز

دسته بندی :اداری , ماشین حساب / مبدل , نرم افزار
تاریخ : 10 بهمن 1401
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
195 بازدید
0 نظر
دانلود Hissab – برنامه ماشین حساب ساده برای ویندوز

دانلود Hissab

برنامه ماشین حساب ساده برای ویندوز

 

Hissab یک ابزار ماشین حساب کاملا ساده و رایگان برای ویندوز می باشد. شما می توانید با استفاده از این نرم افزار تمامی محاسبات ریاضی تان را در کامپیوتر انجام دهید. ماشین حساب قابلیت هایی به شما می دهد تا بتوانید محاسبات ساده و پیشرفته را با سرعت بالایی انجام دهید. این یک ماشین حساب با گرافیک کاملا ساده است و در محیط کاربرپسند آن می توانید تمامی محاسبات ساده و پیچیده ریاضی را انجام دهید. محاسبات ریاضی امروزه نیاز به یک ابزار مخصوص برای حل مسائل و تمرین ها دارد. این ماشین حساب بهترین گزینه برای شما ریاضی دان ها و دانشجویان است.

ماشین حساب مهندسی با فرمول قوی که باعث شده شما بتوانید بهترین بهره را از آن ببرید. امروزه ماشین حسابهای زیادی در اینترنت وجود دارند و هرکدام امکانات خاص خود را عرضه می دارند. وجود انواع ابزارهای مشابه کنترل حساب و ریاضی باعث شده تا دچار سردرگمی شوید. این برنامه عملیات حساب را دقیق و با سرعت بالا انجام می دهد. شما امکان محاسبه درصد، تبدیل واحد زمان، وزن، درجه حرارت و … را در این برنامه دارید. اگر از کاربران معمولی هستید که نیاز به عملیات ریاضی و تبدیل واحدها دارید. این بهترین گزینه برای شما دوستان عزیز است. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار Hissab را از سایت دانلود سافت ور دریافت نمایید.

(بیشتر…)

Kindle Converter 3.22.10802.391 مبدل کتاب های Kindle

دسته بندی :اداری , پی دی اف , ماشین حساب / مبدل , نرم افزار
تاریخ : 21 مرداد 1401
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
3,347 بازدید
0 نظر

دانلود نرم افزار Kindle Converter

مبدل کتاب های Kindle

 

Kindle Converter نرم افزاری کاربردی برای تبدیل کتاب های کیندل به فرمت محبوب پی دی اف می باشد. بوسله این نرم افزار قادر خواهید بود کتاب های کیندل را برروی کامپیوتر و یا دستگاه های دیگر بدون محدودیت مشاهده کرده و یا از آنها پرینت بگیرید. کار با این نرم افزار بسیار ساده بوده و برنامه بصورت خودکار بهترین میزان کیفیت را در برای فرمت خروجی ایجاد میکند.

برای تبدیل فرمت های کتاب های الکترونیکی کیندل (DRM) به فرمت های رایج تر و پرکاربردتری مانند PDF و ePUB منتشر شده است. گاهی برای اجرا و مطالعه ی کتاب های کیندل در کامپیوتر و یا دستگاه های دیگر و حتی پرینت گرفتن از آن ها، لازم است تا فرمتشان را تغییر دهیم.

این برنامه کاربردی و مفید که با تبدیل فرمت کتاب های مورد نظر، کاربران می توانند کتاب ها را در دستگاه های مختلف مشاهده کنند و یا این که نسخه از آن ها را چاپ کنند. با استفاده از این برنامه کاربران تنها با یک کلیک می توانند، بدون از دست رفتن کیفیت، کتاب های الکترونیکی Kindle DRM را به فرمت های مختلف از جمله فایل ورد، HTML، پی دی اف و ePUB تبدیل کنند. همین حالا می توانید این برنامه را با لینک مستقیم از سایت دانلود سافت ور دریافت نمایید.
(بیشتر…)

دانلود Total Mail Converter 6.1.0.199 – نرم افزار تبدیل و مدیریت ایمیل ها

دسته بندی :اداری , ارتباطات , ایمیل , ماشین حساب / مبدل , نرم افزار
تاریخ : 5 مرداد 1401
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
759 بازدید
0 نظر
دانلود Total Mail Converter - نرم افزار تبدیل و مدیریت ایمیل ها

دانلود Total Mail Converter

نرم افزار تبدیل و مدیریت ایمیل ها

 

Total Mail Converter نرم افزاری برای تبدیل ایمیل ها و مدیریت آن ها در محیطی غیر از محیط های متداول همچون Outlook ،Thunderbird و … است. با استفاده از این برنامه می توانید ایمیل های خود را به صورت تکی و یا گروهی از فرمت های متداولی مانند MSG ،EML ،EMLX و MIM به صد ها فرمت مختلف از جمله DOC ،PDF ،RTF ،XPS ،HTML ،XHTML ،TXT ،TIFF ،JPEG ،EML ،MSG و PST تبدیل نمایید. همچنین می توانید فایل های پیوست شده به ایمیل ها را در پوشه های مجزا ذخیره و ویرایش نمایید، ایمیل ها را از طریق command line و یا رابط کاربری تبدیل کنید، تنها قسمت های خاصی از ایمیل مانند فرستنده، گیرنده، موضوع و یا متن را استخراج و تبدیل کنید و به فایل های تبدیل شده ویژگی های امنیتی از جمله پسورد اضافه نمایید. هم اکنون نرم افزار Total Mail Converter را از دانلود سافت ور دریافت کنید. (بیشتر…)

دانلود CalcPad 5.7.0 – ماشین حساب مهندسی پیشرفته برای کامپیوتر

دسته بندی :اداری , ماشین حساب / مبدل , نرم افزار
تاریخ : 2 تیر 1401
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
297 بازدید
0 نظر
دانلود CalcPad – ماشین حساب مهندسی پیشرفته برای کامپیوتر

دانلود CalcPad

ماشین حساب مهندسی پیشرفته برای کامپیوتر

 

CalcPad یکی از ماشین حساب های مهندسی پیشرفته برای محیط دسکتاپ میباشد. این برنامه یک ماشین حساب ریاضی و مهندسی که با اسکریپت های ورودی کار می کند و می تواند خروجی را در فرم های اچ تی ام ال نمایش دهد، این ابزار به شما این امکان را می دهد تا فرم های ورودی تان را ایجاد کنید و فقط کاربران را ملزم به وارد کردن مجموعه ای از پارامترها می کند. این برنامه از اعداد واقعی و مختلط، متغییرها، واحدهای فیزیکی، توابع چندین آرگومان و نمودار پشتیبانی می کند و به شما این امکان را می دهد تا با استفاده آسان از آن بتوانید تمامی حساب و کتاب های ریاضی تان را انجام دهید.

در زمان راه اندازی برنامه دستورالعمل های مفیدی در پنجره اصلی نمایش داده می شود و اسناد دقیق نیز در دسترس شما است. به سادگی می توانید با انواع فرمول ها و پردازش ها و … کار کنید و حتی با فرمت اچ تی ام ال آنها را نمایش دهید و حتی قابلیت چاپ در محیط ورد را نیز دارید. یا می توانید از اسکریپتی که وارد کرده اید برای ایجاد فرم ورودی استفاده کنید. وقتی این فرم HTML باز می شود، کاربران اسکریپت را نمی بینند و فقط باید پارامترهای مورد نیاز را برای دریافت نتایج پر کنند. به طور کلی، CalcPad یک انتخاب عالی برای حرفه ای ها است که نیاز به انجام عملیات های تکراری زیادی دارند و به دنبال سرعت بخشیدن به این فرآیند هستند و همچنین معلمان و دانش آموزان نیز از آن استفاده می کنند.

(بیشتر…)

دانلود DeskCalc Pro 9.0.6 نرم افزار ماشین حساب پیشرفته

دسته بندی :اداری , ماشین حساب / مبدل , نرم افزار
تاریخ : 17 بهمن 1400
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3,33 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
2,672 بازدید
6 نظر
دانلود DeskCalc Pro - نرم افزار ماشین حساب پیشرفته

دانلود DeskCalc Pro

نرم افزار ماشین حساب پیشرفته

 

DeskCalc Pro یک ماشین حساب جدید که قابلیت اضافه کردن با یک رابط کاربری مدرن و ویژگی های مفید با بسته بندی خوب که شامل تمام گزینه های لازم برای انجام عملیات ریاضی را می دهد و شامل ابزار تبدیل ارز نیز است.

نرم افزاری که یک طراحی تمیزی دارد و به شما اجازه می دهد تا اقداماتی نظیر جمع،تفریق،ضرب،تقسیم، توابع مثلثاتی مانند سینوس، کسینوس، تانژانت و غیره را در یک سطح وسیعی انجام دهید.

یکی از برنامه های قدرتمند و عالی ماشین حساب مهندسی و پیشرفته است که در این مطلب از وب سایت دانلود سافت ور برای شما کاربران عزیز قرار داده ایم که امیدواریم مورد توجه قرار بگیرد. هم اکنون می توانید این نرم افزار را با لینک مستقیم از سایت دانلود سافت ور دریافت نمایید. (بیشتر…)

دانلود Numara Calculator 3.5.5 – ماشین حساب تبدیل واحد و محاسبه نرخ ارز برای ویندوز

دسته بندی :اداری , ماشین حساب / مبدل , نرم افزار
تاریخ : 5 مهر 1400
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
334 بازدید
0 نظر
دانلود Numara Calculator – ماشین حساب تبدیل واحد و محاسبه نرخ ارز برای ویندوز

دانلود Numara Calculator

ماشین حساب تبدیل واحد و محاسبه نرخ ارز برای ویندوز

 

Numara Calculator یکی از نرم افزارهای عالی ماشین حساب پیشرفته با امکانات فوق العاده برای ویندوز می باشد ، ماشین حساب ها می توانند گاهی بسیار پیچیده و شلوغ شوند و بسیاری از عملیات های ریاضی را انجام دهند. پس همیشه نباید از یک ماشین حساب انتظار جمع و تفریق و ضرب و کم داشت و آنها گاهی می توانند عملیات هایی نظیر تبدیل واحد و محاسبه نرخ ارز برای ویندوز را نیز انجام دهند. این برنامه رایگان و کاملا متن باز که قابلیت های بی نظیری را ارائه می دهد و می توانید در یک محیط جذاب مثل نوت پد قابلیت محاسبات ریاضی را خواهید داشت و حتی امکان تبدیل واحد ها و نرخ ارزها را بهمدیگر خواهید داشت.

این یک ماشین حساب کاملا جدید و کاربردی که با رابط گرافیکی مینیمال و زیبا توانسته یک جایگزین عالی برای رقیبان باشد. نرم افزاری که با یک فرمول جدید در محاسبات که امکان تبدیل واحدهای مختلف اندازه گیری و ارزهای رایج کشوهای مختلف را انجام می دهد و از توابع ساده تا پیچیده ریاضی را حل و در نتایج خروجی نمایش خواهد داد. همچنین می تواند به شما بگوید که 2 هفته آینده چه تاریخی خواهد بود و در واقع همچنین می تواند به شما بگوید که 100 کیلومتر 62.1371 مایل است. علاوه بر این ، فرد می تواند توابع تعریف شده توسط کاربر را تعیین کند. همین حالا می توانید برنامه را از دانلود سافت ور دریافت کنید. (بیشتر…)

دانلود Advanced CSV Converter v7.15 – نرم افزار مبدل فایل های CSV

دسته بندی :اداری , ماشین حساب / مبدل , نرم افزار
تاریخ : 29 اردیبهشت 1400
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
1,368 بازدید
0 نظر
دانلود Advanced CSV Converter

دانلود Advanced CSV Converter

نرم افزار مبدل فایل های CSV

 

Advanced CSV Converter یک نرم افزار قوی برای تبدیل قالب های csv به فایل های TXT، HTML، PRG، XML، SQL، RTF، DBF، Excel(XLS,XLSX) می باشد. این برنامه برای انجام عملیات تبدیل، یک راهنمای گام به گام ارائه می دهد که شما را در طی مراحل تبدیل، مرحله به مرحله دنبال می کند. با استفاده از این آموزش گام به گام شما ابتدا یک فایل ورودی را انتخاب کرده و سپس پوشه و فرمت موردنظر را انتخاب می نمایید. در صورت لزوم شما می توانید فیلتر های تبدیل را نیز برای آن تنظیم کنید. به عنوان مثال می توانید ستون هایی را که می خواهید از روند عملیات حذف شوند انتخاب نمایید. در ابتدای شروع عملیات تبدیل، برنامه، داده ها را از فایل csv استخراج کرده و در یک لیست از فیلد های داده که با فرمت های مشخص ذخیره شده اند وارد می کند. عمل تبدیل توسط الگوریتم های مناسب ارائه شده، بسیار دقیق و سریع انجام می شود. (بیشتر…)

رفتن به نوار ابزار