دانستن کافی نیست، باید به دانسته ی خود عمل کنید. (ناپلئون هیل)

نیپوتو

تبلیغات


ارسال پیامک زنده به مخاطبان در حال گذر
ارسال پیامک انبوه به مشاغل و اصناف
ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت
ارسال پیامک منطقه ای پیشرفته
ارسال پیامک انبوه از روی نقشه
مسابقه و نظر سنجی پیامکی
ارسال پیامک به دکل ایرانسل

تبلیغات

دانلود Ginger Webs Verificare Business 7.0.7 – طراحی، ساخت و تصحیح پاسخ‌نامه آزمون

دسته بندی :آموزشی , ابزار آموزشی , دانشنامه و مرجع , ریاضیات , نرم افزار
تاریخ : 12 مهر 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
126 بازدید
0 نظر
دانلود Ginger Webs Verificare Business – طراحی، ساخت و تصحیح پاسخ‌نامه آزمون

دانلود Ginger Webs Verificare Business

طراحی، ساخت و تصحیح پاسخ‌نامه آزمون

 

Ginger Webs Verificare Business یک برنامه جدید در زمینه آموزش مدارس و دانشگاه ها و موسسه های آموزش کامپیوتری و زبان و غیره می باشد. شما عزیزان می توانید به راحتی کارهای طراحی و تصحیح آزمون را ساده و عالی انجام دهید. شما اگر در زمینه آموزش فعال هستید با واژه هایی نظیر OMR آشناییت دارید و می دانید که چطور می توان در زمینه طراحی آزمون و پرسشنامه و … از این مدل آزمون های سه یا چهار جوابی طراحی و ایجاد نمایید و آنها را با کامپیوتر تصحیح کنید.

یک ابزار جدید با تکنولوژی فوق العاده که شما را از تمام مشکلات و پیچیدگی های طراحی پرسشنامه راحت می کند. با این ابزار می توانید پاسخنامه چند گزینه ای مرتبط با آزمون های تان را با تلمپلیت های مختلف ساخته و با این رو برگزاری آزمون را سالم تر و سریعتر بهره ببرید. OMR که مخفف Optical Mark Recognition جزو فرایند تشخیص دیتای پاسخ داده شده توسط شرکت کننده ها در آزمون می باشد. در واقع با استفاده از آن می توانید سریعا پاسخ نامه های چند گزینه ای رتبه شرکت کننده را مشخص نمایید. یکی از پرکاربردترین ابزارهای رایگان برای کامپیوتر می باشد. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار Ginger Webs Verificare را از سایت دانلود سافت ور دریافت نمایید. (بیشتر…)

دانلود Grapholite 4.0.1 + Portable – نرم افزار ترسیم فلوچارت و انواع دیاگرام

دسته بندی :دانشنامه و مرجع , دیگر , گرافیکی , نرم افزار
تاریخ : 27 اردیبهشت 1398
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
541 بازدید
0 نظر
دانلود Grapholite + Portable

دانلود Grapholite

دانلود Grapholite + Portable

 

دانلود Grapholite + Portable

نرم افزار ترسیم فلوچارت و انواع دیاگرام

 

Grapholite 4.0.1 یکی از برنامه های قوی و عالی برای ساخت و ترسیم نمودارها و دیاگرام ها و فلوچارت های گرافیکی می باشد. با آن می توانید انواع نمودارهای گرافیکی را در محیط جذابی بسازید و در برنامه های مختلف از آن استفاده نمایید.

به شما در رسم نمودارها ، نقشه های مختلف ساختمانی ، دیاگرام های مختلف ، نقشه های ذهنی ، طرح سایت های اینترنتی و غیره کمک خواهد کرد و یکی از بهترین نرم افزارها در زمینه طراحی گرافیکی و نمودارها می باشد. از موفق ترین برنامه های طراحی نمودار می باشد.

تبلت تنها برای بازی نیست ، می توانید با استفاده از این نرم افزار ، تبلت ها را به عنوان یکی از پیشرفته ترین ابزارهای طراحی استفاده نمایید. یک خاصیت ویژه این برنامه این است که از صفحه های نمایشی لمسی پشتیبانی کامل دارد و به راحتی نمودارهای تان را در آن ترسیم نمایید.

(بیشتر…)

رفتن به نوار ابزار