بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)

نیپوتو

تبلیغات


ارسال پیامک زنده به مخاطبان در حال گذر
ارسال پیامک انبوه به مشاغل و اصناف
ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت
ارسال پیامک منطقه ای پیشرفته
ارسال پیامک انبوه از روی نقشه
مسابقه و نظر سنجی پیامکی
ارسال پیامک به دکل ایرانسل


دانلود بازی United Penguin Kingdom برای PC

دسته بندی :استراتژی , بازی , شبیه سازی
تاریخ : 24 اسفند 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
220 بازدید
0 نظر
دانلود بازی United Penguin Kingdom برای PC

دانلود بازی United Penguin Kingdom برای کامپیوتر

| بازی پادشاهی متحد پنگوئن |

| نسخه TENOKE |

 

United Penguin Kingdom یک بازی جدید شبیه سازی و استراتژیکی که در سال 2024 توسط کمپانی بازی سازی Turquoise Revival Games برای پلتفرم کامپیوتر عرضه شده است. در این بازی کامپیوتری باید در سبک شهرسازی فوق العاده آن در یک شهرک پنگوئن قرار بگیرید و نیازهای مختلف حیوانات را برطرف نمایید. شما از رشد شهرک تان لذت می برید و پادشاهی پنگوئن ها را بر حسب سلیقه تان رهبری خواهید کرد.

محل سکونت تان را ساخته و نیاز پنگوئن ها را بر حسب غذاهای بهتر، تزئینات زیبا، مکان های سرگرم کننده، خنک کننده های قوی و خانه های لوکس براورده نمایید. البته شما باید مواظب نهنگ های قاتل، فک های دزد باشید. وظیفه تان در اینب ازی ایجاد یک شهرک مناسب پنگوئن ها است که برای این مرکز باید مولدهای انرژی راه اندازی کرده و تمام نیازهایتان شامل تولید دارو، مواد و غذا و … را از این روش احداث و مجموعه های پیشرفته بسازید. همین حالا می توانید نسخه نهایی بازی United Penguin Kingdom را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت دانلود سافت ور دریافت نمایید. (بیشتر…)

دانلود بازی Chinese Empire برای PC

دسته بندی :استراتژی , بازی , شبیه سازی
تاریخ : 24 اسفند 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
165 بازدید
0 نظر
دانلود بازی Chinese Empire برای PC

دانلود بازی Chinese Empire برای کامپیوتر

| بازی امپراتوری چینی |

| نسخه TENOKE |

 

Chinese Empire یک بازی جدید با سبک شبیه سازی و استراتژی که در سال 2023 توسط کمپانی Yeyuna برای پلتفرم pc منتشر شده است. یک بازی با سبک امپراتوری چینی که در سبک خاص و مناسب استراتژیکی ارائه شده است. شما در این بازی باید به مدیریت اقتصاد و شهرسازی کشور چین بپردازید. بازی در قرن گذشته نمایش داده شده و در جایی قرار دارید. که باید امپراتوری جدیدتان را برای ثبت در تاریخ ایجاد نمایید.

در این بازی یک فرصت جذاب مهیا است. تا بتوانید به دوران قدیم امپراتور چین بروید. و سرزمین بزرگ تان را بسازید. شما در این بازی وظیفه دارید. ساختمان های مختلف را با مواد خام بسازید. و تمام کارها باید با برنامه ریزی دقیق رقم بخورد. رمز ایجاد یک امپراتوری جدید با اقتصاد عالی احداث ساختمان های مختلف و بهره گرفتن پتانسیل است. برای قرن ها کشت محصولات کشاورزی در کشور پهناور چین بخش مهم اقتصاد است. و باید از همه انچه در این مناطق یافت می کنید نهایت استفاده را ببرید. کارتان را از روستای کوچک آغاز شروع کنید. و امپراتوری تان را رفته رفته به ابعاد بزرگتر گسترش دهید. هم اکنون می توانید نسخه نهایی بازی Chinese Empire را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت دانلود سافت ور دریافت نمایید.

(بیشتر…)

دانلود بازی Roboplant برای PC

دسته بندی :استراتژی , بازی , شبیه سازی
تاریخ : 24 اسفند 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
161 بازدید
0 نظر
دانلود بازی Roboplant-TiNYiSO

دانلود بازی Roboplant برای کامپیوتر

| بازی پرورش و رشد گیاهان در خارج از سیاره زمین |

| نسخه TiNYiSO |

 

Roboplant یک بازی جدید با سبک ایندی، شبیه سازی و استراتژیکی که در سال 2024 توسط کمپانی Rebelpug برای پلتفرم کامپیوتر ساخته و منتشر شده است. در این بازی شما در یک آینده ای دور انسان هایی را مشاهده می کنید که توانسته اند از سیاره های غریبه غذا بدست بیاورند. یک بازی ماجراجویی و جذب که با همراه گروهی از ربات ها بنام Beebop 179 حضور خواهید داشت. وظیفه تان در این گیم بدین صورت است که مزرعه هایی بیرون از سیاره زمین ایجاد و گیاهان خوشمزه آنها را پرورش می دهید و باید از آنها مراقبت نمایید و از چالش های اسرار آمیز در فضای بیرون جان سالم ببرید.

داستان بازی بدین صورت است که در یک سیاره کاملا جدیدی می روید و در آنجا کارخانه جدیدتان را به طور قطعه قطعه می سازید. امکاناتی نظیر اتاق ها، راهروها و ماشین آلات مخصوص و … را اضافه کرده و به محل سکونت خود جان تازه می بخشید و تجارت تان را شروع می نمایید. باید در این مکان از کاهوی سبز تا هندوانه های شیرین و رسیده را در این سیاره خواهید داشت. شما می توانید از تجربیات فوق العاده بی نظیر لذت ببرید. همین حالا می توانید نسخه نهایی بازی Roboplant را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت دانلود سافت ور دریافت نمایید.

(بیشتر…)

دانلود بازی New Star GP برای PC

دسته بندی :بازی , مسابقه ای
تاریخ : 24 اسفند 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
145 بازدید
0 نظر
دانلود بازی New Star GP برای PC

دانلود بازی New Star GP برای کامپیوتر

| بازی نیو استار جی‌پی |

| نسخه TENOKE |

 

New Star GP یک بازی جدید با سبک های شبیه سازی و کژوال که در سال 2024 توسط کمپانی .Five Aces Publishing Ltd ساخته و برای پلتفرم کامپیوتر عرضه شده است. یکی از جذاب ترین بازی های ماشین سواری را در این بخش آماده کرده ایم که لحظات هیجان انگیزی را به شما هدیه می دهد. عنوان جدید و جذاب سبک موتور اسپرت و آرکید با صحنه های مهیج و نفس گیر می باشد. شما در این بازی در مدل حرفه ای استارت می زنید و رقابت هیجان انگیز را برای پیروزی مسابقات تجربه خواهید کرد.

یک بازی مسابقه ای آرکید که در آن باید تصمیم های پراهمیتی بگیرید. در این گیم شما باید کنترل یک تیم اتومبیل رانی را برعهده بگیرید و با برنامه ریزی اصولی و دقیق استراتژی مسابقه تان را در دستتان بگیرید و فرمان وسایل نقلیه را اداره کنید و در نهایت باید پیروز شوید. بازی با حالت داستانی و جذاب دهه 80 میلادی شروع می شود و باید به طور گام به گام درطول رقابت در چندین دهه پیش بروید و بهترین نمایش را در این رشته نشان دهید. همین حالا می توانید نسخه نهایی بازی New Star GP را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت دانلود سافت ور دریافت نمایید.

(بیشتر…)

دانلود بازی WE ARE FOOTBALL 2024 برای PC

دسته بندی :بازی , شبیه سازی , ورزشی
تاریخ : 19 اسفند 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
192 بازدید
0 نظر
دانلود بازی WE ARE FOOTBALL 2024

دانلود بازی WE ARE FOOTBALL 2024 برای کامپیوتر

| بازی شبیه‌ساز سرمربی‌گری فوتبال 2024 |

| نسخه SKIDROW |

 

WE ARE FOOTBALL 2024 یک بازی جدید با سبک شبیه سازی که در 2024 توسط کمپانی VD Games ساخته و برای پلتفرم کامپیوتر منتشر شده است. یکی از بازی های جذاب کامپیوتری که عنوان جدید با سبک ورزشی می باشد و شما در آن به عنوان یک سرمربی فوتبال نقش آفرینی می کنید. به بازی وی آر فوتبال 2024 خوش آمدید. یکی از بازی های مورد توجه و علاقه ورزش دوستان فوتبال است. شما می توانید به طور متفاوت به این ورزش نگاه کنید. وظیفه تان این است که یک باشگاه را انتخاب نموده و با یک تیم باشگاهی رویایی تان جلو بروید و مدیریت و رهبری تیم را برای رسیدن به موفقیت های بزرگ همراهی کنید.

شما می توانید یک سرمربی حرفه ای باشید و در زمین بازی با پلیرها همراهی کنید. تجربه گیم پلی 3 بعدی و جذاب را در اختیار خواهید داشت. حتی می توانید ترکیب بچینید و با بقیه بازیکنان و اسپانسرهای باشگاه و شهرآورد و … یک برنامه ریزی دقیق داشته باشید و متناسب با آن تصمیم گیری نمایید. یکی از بازی های جذاب با سبک های متنوع که برحسب علاقه تان می توانید هرکدام از آنها را انتخاب کرده و مسیر موفقیت تان را شروع کنید. همین حالا می توانید نسخه نهایی بازی WE ARE FOOTBALL 2024 را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت دانلود سافت ور دریافت نمایید.

(بیشتر…)

دانلود بازی Run Pizza Run برای PC

دسته بندی :اکشن , بازی , شبیه سازی
تاریخ : 19 اسفند 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
172 بازدید
0 نظر

دانلود بازی Run Pizza Run برای کامپیوتر

| بازی ران پیتزا ران |

| نسخه TiNYiSO |

 

Run Pizza Run یک بازی جدید و اکشن و ایندی و با سبک شبیه سازی در سال 2024 توسط کمپانی IZI Games ساخته و برای پلتفرم پی سی طراحی شده است. یک بازی جذاب و سرگرم کننده که عنوان جدید و حرفه ای با سبک شبیه سازی که در آن نقش یک پیک پیتزا را برعهده دارید. باید در این بازی تلاش نمایید تا با احتیاط زیاد در زمان دویدن در خیابان های خطرناک شهر، پیتزاها را به مقاصد تحویل دهید و از این راه به درآمد و پول برسید. شما می توانید برای مادرتان خانه رویایی تهیه نمایید. اما توجه نمایید که در این مسیر خطرات زیادی شما را تهدید خواهد کرد و بنابراین ماموریت آسانی پیش رویتان نخواهد بود.

تابحال منتظر تحویل پیتزای خوشمزه و جذاب بوده اید؟ در این بازی باید نقش راننده تحویل دهنده پیتزا برعهده داشته باشید. ارسال پیتزا به مکان های مختلف وظیفه تان است و باید به نحوا احسن پیتزاهای گرم را سالم به دست مشتری برسانید. باید توجه داشت که خیابان های شلوغ و پرخطر مسیرتان است و باید تلاش نموده تا وسیله های نقلیه را سریعتر رد کرده و به سلامت وظایف تان را انجام دهید. همین حالا می توانید جدیدترین نسخه نهایی بازی Run Pizza Run را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت دانلود سافت ور دریافت نمایید. (بیشتر…)

دانلود بازی Stronghold Definitive Edition برای PC

دسته بندی :استراتژی , بازی
تاریخ : 28 بهمن 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
433 بازدید
0 نظر
دانلود بازی Stronghold Definitive Edition برای PC

دانلود بازی Stronghold Definitive Edition برای کامپیوتر

| نسخه RUNE |

 

بروزرسانی در تاریخ 140/11/26: نسخه جدید Stronghold Definitive Edition Swines Bay-RUNE به همراه تمامی DLCها جایگزین شد…

Stronghold Definitive Edition یک بازی استراتژیکی و جذاب و حرفه ای که در سال 2023 توسط کمپانی بازی سازی FireFly Studios برای کامپیوتر ساخته و منتشر شده است. یکی از بازی های خاطره انگیز و جذاب قلعه یا جنگ های صلیبی که قطعا آن را قبلا تجربه کرده اید. شما در این بازی باید تبهکاران را محاصره کرده و به دنیای شبیه سازی قلعه یا همان جنگ های صلیبی برگردید. بازی یک عنوان جذاب و سرگرم کننده است و سال ها جزو بهترین عناوین بازی های استراتژیک در بین گیمرها شناخته می شود. قطعا از بازی قلعه خاطرات زیادی برایمان باقی مانده و سالها قبل آن را بر روی کامپیوترهای قدیمی بازی کرده ایم. نسخه جدید بازی جنگ های صلیبی با همان نسخه کلاسیک با به روز رسانی های بصری و گرافیکی توانسته جذابیت را برایتان زنده نماید.

بازی جنگ های صلیبی یا قلعه که همانند نسخه های قبلی شما یک پادشاه دلخواه را انتخاب می کنید و آن را رشد و توسعه می دهید. با ساخت معادن سنگ و آهن و … برای مردم خود رفاه و آسایش فراهم می کنید. شما به عنوان یک مدیریت کننده و پادشاه یا LORD باید از جان مردم و قلعه و سرزمین تان محافظت کنید. حفظ امنیت جنگجویان دلیر را با آموزش و ارتقا می توانید بدست آورید. شما در نسخه فور کی یا 4K همان سناریوها و اتفاقات قبل را با گرافیک فوق العاده بالاتر تجربه خواهید کرد.

باید تلاش نموده تا قلعه تان را ساخته و با دور نمودن حملات دشمن و حمله به سرزمین آنها و اشغال آنها با یک استراتژی منحصر به فرد بازی را به نفع خودتان به پایان برسانید. سعی کنید در نقشه بازی قدرتمندترین پادشاه باشید. هم اکنون می توانید نسخه نهایی بازی Stronghold Definitive Edition را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت دانلود سافت ور دریافت نمایید.

(بیشتر…)

دانلود بازی My Recycling Center برای PC

دسته بندی :بازی , شبیه سازی
تاریخ : 16 بهمن 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
289 بازدید
0 نظر
دانلود بازی My Recycling Center

دانلود بازی My Recycling Center برای کامپیوتر

| بازی شبیه‌ساز مرکز بازیافت پسماند |

| نسخه TiNYiSO |

 

My Recycling Center یک بازی جدید با سبک شبیه سازی که در سال 2024 توسط کمپانی Darius Bode برای پلتفرم کامپیوتر ساخته و منتشر شده است. یکی از جدیدترین بازی های رایانه ای جذاب که در سبک شبیه سازی و مدیریت پسماند شهری ساخته شده است. و شما در این گیم وظیفه سخت و پرمشغله ای را در سطح شهر ایفا می کنید. شما باید تلاش کنید تا وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهید.

در بازی شما مرکز بازیافت خود را در نمای اول شخص راه اندازی کرده و سپس به مرور زمان آن را گسترش خواهید داد. در این بازی باید تلاش زیادی انجام دهید تا کارها بر طبق روال پیش رود و سطل های زباله را برای بازیافت مرتب نمایید. برای اینکه زباله های حجیم را از بین ببرید باید از وسایل متراکم کننده استفاده نمایید و با خریدن ظرف های جدید و ادامه فعالتی تان می توانید پول زیادی کسب کنید.

یک بازی جدید و جذاب و سرگرم کننده با سبک شبیه سازی که با جنبه های واقعی از این شغل جذاب و پرزحمت بدست روبرو هستید. در بازی شما با برخی از مشتریان، زباله ها و اشیای دیگر سروکار خواهید داشت و باید بتوانید با تجهیزات مختلف زباله های مشتریان را تخلیه و مرتب نماییدو با بازیافت و فروش آنها درآمد خوبی بدست آورید. همین حالا می توانید نسخه نهایی بازی My Recycling Center را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از دانلود سافت ور دریافت نمایید.

(بیشتر…)

دانلود بازی Extreme Bike Racing برای PC

دسته بندی :اکشن , بازی , ماجرایی , مسابقه ای
تاریخ : 16 بهمن 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
249 بازدید
0 نظر
دانلود بازی Extreme Bike Racing برای کامپیوتر

دانلود بازی Extreme Bike Racing برای کامپیوتر

| بازی مسابقات خشن موتورسواری |

| نسخه TiNYiSO |

 

Extreme Bike Racing یک بازی با سبک اکشن، ماجراجویی و ورزشی و مسابقه ای که در سال 2024 توسط کمپانی Yash Future Tech Solutions Pvt Ltd  برای پلتفرم کامپیوتر ساخته و منتشر شده است. یکی از بازی های جدید و حرفه ای موتورسواری به صورت سه بعدی در کامپیوتر می باشد که همه افراد با رده سنی مختلف می توانند آن را تجربه نمایند. در هر مرحله از این بازی پلیر با چالش های مختلف و زیادی روبرو است که باید با غلبه روی آنها نتایج مسابقات را به نفع خودش نماید. این بازی به تمامی علاقه مندان به سبک بازی های موتورسواری در پیست پیشنهاد می شود و لحظات شاد و هیجان انگیزی را به شما ارائه می کند.

یک بازی جذاب و مخصوص علاقه مندان به راندن موتورسیکلت های زیبا است که 10 چالش مختلف و متفاوت پیش رویتان است. در هر مرحله سختی بیشتر می شود و با گذشتن از مراحل مختلف می توانید خودتان را قدرتمندتر نمایید. شما بعد از عبور از مراحل اولیه تجربه فوق العاده ای بدست می آورید و بهتر بر روی حریفان غلبه خواهید کرد. این بازی با گیم پلی جذاب و منحصر به فرد می تواند شما را به خودش خیره کند و مدت ها از آن لذت ببرید. هم اکنون می توانید نسخه نهایی بازی Extreme Bike Racing را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت دانلود سافت ور دریافت نمایید.

(بیشتر…)

دانلود بازی Renovation Plan برای PC

دسته بندی :بازی , شبیه سازی
تاریخ : 16 بهمن 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
237 بازدید
0 نظر
دانلود بازی Renovation Plan

دانلود بازی Renovation Plan برای کامپیوتر

| بازی طرح نوسازی |

| نسخه TENOKE |

 

Renovation Plan یک بازی با سبک کژوال، ایندی و شبیه سازی برای کامپیوتر می باشد که در سال 2024 توسط کمپانی 虚拟游方 ساخته و منتشر شده است. یکی از جذاب ترین بازی های کامپیوتری با سبک آرامش بخش و حرفه ای که در فضای داخلی منزل نمایش داده شده است. شما در این بازی باید نقشه طراحی را دنبال نموده و مبلمان را در موقعیت درست آن قرار دهید. هر اتاق دارای چیدمان یا دکوراسیون مخصوص به خودش است و در هر مرحله آپارتمان زیبا و جذاب و بزرگ انتظارتان را می کشد و باید آنها را تزئین نمایید.

شما در این بازی کامپیوتری نقش یک طراح یا دکوراسیون کار فضای داخلی را در منازل مسکونی عهده دار هستید. برای افزایش مهارت و درآمدزایی باید در این زمینه بهترین عملکرد را داشته باشید و مهارت خود را نشان دهید. در هر مرحله بازی سناریوهای مختلف زیادی پیش روی تان است که باید در آن از آشپزخانه تا حمام را به صورت گام به گام بر حسب خلاقیت تان طراحی نمایید. هم اکنون می توانید نسخه نهایی بازی Renovation Plan را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت دانلود سافت ور دریافت نمایید.

(بیشتر…)

رفتن به نوار ابزار