بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)

نیپوتو

تبلیغات


ارسال پیامک زنده به مخاطبان در حال گذر
ارسال پیامک انبوه به مشاغل و اصناف
ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت
ارسال پیامک منطقه ای پیشرفته
ارسال پیامک انبوه از روی نقشه
مسابقه و نظر سنجی پیامکی
ارسال پیامک به دکل ایرانسل


دانلود بازی United Penguin Kingdom برای PC

دسته بندی :استراتژی , بازی , شبیه سازی
تاریخ : 24 اسفند 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
نویسنده مهراد
109 بازدید
0 نظر
دانلود بازی United Penguin Kingdom برای PC

دانلود بازی United Penguin Kingdom برای کامپیوتر

| بازی پادشاهی متحد پنگوئن |

| نسخه TENOKE |

 

United Penguin Kingdom یک بازی جدید شبیه سازی و استراتژیکی که در سال 2024 توسط کمپانی بازی سازی Turquoise Revival Games برای پلتفرم کامپیوتر عرضه شده است. در این بازی کامپیوتری باید در سبک شهرسازی فوق العاده آن در یک شهرک پنگوئن قرار بگیرید و نیازهای مختلف حیوانات را برطرف نمایید. شما از رشد شهرک تان لذت می برید و پادشاهی پنگوئن ها را بر حسب سلیقه تان رهبری خواهید کرد.

محل سکونت تان را ساخته و نیاز پنگوئن ها را بر حسب غذاهای بهتر، تزئینات زیبا، مکان های سرگرم کننده، خنک کننده های قوی و خانه های لوکس براورده نمایید. البته شما باید مواظب نهنگ های قاتل، فک های دزد باشید. وظیفه تان در اینب ازی ایجاد یک شهرک مناسب پنگوئن ها است که برای این مرکز باید مولدهای انرژی راه اندازی کرده و تمام نیازهایتان شامل تولید دارو، مواد و غذا و … را از این روش احداث و مجموعه های پیشرفته بسازید. همین حالا می توانید نسخه نهایی بازی United Penguin Kingdom را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت دانلود سافت ور دریافت نمایید. (بیشتر…)

دانلود بازی Chinese Empire برای PC

دسته بندی :استراتژی , بازی , شبیه سازی
تاریخ : 24 اسفند 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
92 بازدید
0 نظر
دانلود بازی Chinese Empire برای PC

دانلود بازی Chinese Empire برای کامپیوتر

| بازی امپراتوری چینی |

| نسخه TENOKE |

 

Chinese Empire یک بازی جدید با سبک شبیه سازی و استراتژی که در سال 2023 توسط کمپانی Yeyuna برای پلتفرم pc منتشر شده است. یک بازی با سبک امپراتوری چینی که در سبک خاص و مناسب استراتژیکی ارائه شده است. شما در این بازی باید به مدیریت اقتصاد و شهرسازی کشور چین بپردازید. بازی در قرن گذشته نمایش داده شده و در جایی قرار دارید. که باید امپراتوری جدیدتان را برای ثبت در تاریخ ایجاد نمایید.

در این بازی یک فرصت جذاب مهیا است. تا بتوانید به دوران قدیم امپراتور چین بروید. و سرزمین بزرگ تان را بسازید. شما در این بازی وظیفه دارید. ساختمان های مختلف را با مواد خام بسازید. و تمام کارها باید با برنامه ریزی دقیق رقم بخورد. رمز ایجاد یک امپراتوری جدید با اقتصاد عالی احداث ساختمان های مختلف و بهره گرفتن پتانسیل است. برای قرن ها کشت محصولات کشاورزی در کشور پهناور چین بخش مهم اقتصاد است. و باید از همه انچه در این مناطق یافت می کنید نهایت استفاده را ببرید. کارتان را از روستای کوچک آغاز شروع کنید. و امپراتوری تان را رفته رفته به ابعاد بزرگتر گسترش دهید. هم اکنون می توانید نسخه نهایی بازی Chinese Empire را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت دانلود سافت ور دریافت نمایید.

(بیشتر…)

دانلود بازی Roboplant برای PC

دسته بندی :استراتژی , بازی , شبیه سازی
تاریخ : 24 اسفند 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
75 بازدید
0 نظر
دانلود بازی Roboplant-TiNYiSO

دانلود بازی Roboplant برای کامپیوتر

| بازی پرورش و رشد گیاهان در خارج از سیاره زمین |

| نسخه TiNYiSO |

 

Roboplant یک بازی جدید با سبک ایندی، شبیه سازی و استراتژیکی که در سال 2024 توسط کمپانی Rebelpug برای پلتفرم کامپیوتر ساخته و منتشر شده است. در این بازی شما در یک آینده ای دور انسان هایی را مشاهده می کنید که توانسته اند از سیاره های غریبه غذا بدست بیاورند. یک بازی ماجراجویی و جذب که با همراه گروهی از ربات ها بنام Beebop 179 حضور خواهید داشت. وظیفه تان در این گیم بدین صورت است که مزرعه هایی بیرون از سیاره زمین ایجاد و گیاهان خوشمزه آنها را پرورش می دهید و باید از آنها مراقبت نمایید و از چالش های اسرار آمیز در فضای بیرون جان سالم ببرید.

داستان بازی بدین صورت است که در یک سیاره کاملا جدیدی می روید و در آنجا کارخانه جدیدتان را به طور قطعه قطعه می سازید. امکاناتی نظیر اتاق ها، راهروها و ماشین آلات مخصوص و … را اضافه کرده و به محل سکونت خود جان تازه می بخشید و تجارت تان را شروع می نمایید. باید در این مکان از کاهوی سبز تا هندوانه های شیرین و رسیده را در این سیاره خواهید داشت. شما می توانید از تجربیات فوق العاده بی نظیر لذت ببرید. همین حالا می توانید نسخه نهایی بازی Roboplant را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت دانلود سافت ور دریافت نمایید.

(بیشتر…)

دانلود بازی Stronghold Definitive Edition برای PC

دسته بندی :استراتژی , بازی
تاریخ : 28 بهمن 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
326 بازدید
0 نظر
دانلود بازی Stronghold Definitive Edition برای PC

دانلود بازی Stronghold Definitive Edition برای کامپیوتر

| نسخه RUNE |

 

بروزرسانی در تاریخ 140/11/26: نسخه جدید Stronghold Definitive Edition Swines Bay-RUNE به همراه تمامی DLCها جایگزین شد…

Stronghold Definitive Edition یک بازی استراتژیکی و جذاب و حرفه ای که در سال 2023 توسط کمپانی بازی سازی FireFly Studios برای کامپیوتر ساخته و منتشر شده است. یکی از بازی های خاطره انگیز و جذاب قلعه یا جنگ های صلیبی که قطعا آن را قبلا تجربه کرده اید. شما در این بازی باید تبهکاران را محاصره کرده و به دنیای شبیه سازی قلعه یا همان جنگ های صلیبی برگردید. بازی یک عنوان جذاب و سرگرم کننده است و سال ها جزو بهترین عناوین بازی های استراتژیک در بین گیمرها شناخته می شود. قطعا از بازی قلعه خاطرات زیادی برایمان باقی مانده و سالها قبل آن را بر روی کامپیوترهای قدیمی بازی کرده ایم. نسخه جدید بازی جنگ های صلیبی با همان نسخه کلاسیک با به روز رسانی های بصری و گرافیکی توانسته جذابیت را برایتان زنده نماید.

بازی جنگ های صلیبی یا قلعه که همانند نسخه های قبلی شما یک پادشاه دلخواه را انتخاب می کنید و آن را رشد و توسعه می دهید. با ساخت معادن سنگ و آهن و … برای مردم خود رفاه و آسایش فراهم می کنید. شما به عنوان یک مدیریت کننده و پادشاه یا LORD باید از جان مردم و قلعه و سرزمین تان محافظت کنید. حفظ امنیت جنگجویان دلیر را با آموزش و ارتقا می توانید بدست آورید. شما در نسخه فور کی یا 4K همان سناریوها و اتفاقات قبل را با گرافیک فوق العاده بالاتر تجربه خواهید کرد.

باید تلاش نموده تا قلعه تان را ساخته و با دور نمودن حملات دشمن و حمله به سرزمین آنها و اشغال آنها با یک استراتژی منحصر به فرد بازی را به نفع خودتان به پایان برسانید. سعی کنید در نقشه بازی قدرتمندترین پادشاه باشید. هم اکنون می توانید نسخه نهایی بازی Stronghold Definitive Edition را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت دانلود سافت ور دریافت نمایید.

(بیشتر…)

دانلود بازی HELLCARD برای PC

دسته بندی :استراتژی , بازی , نقش آفرینی
تاریخ : 16 بهمن 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
157 بازدید
0 نظر
دانلود بازی HELLCARD-TENOKE

دانلود بازی HELLCARD برای کامپیوتر

| بازی کتاب شیاطین |

| نسخه TENOKE |

 

HELLCARD یک بازی جدید با سبک ایندی، استراتژی، نقش آفرینی و ماجراجویی می باشد. این بازی جذاب در سال 2024 توسط کمپانی Skystone Games ساخته و برای پلتفرم کامپیوتر عرضه شده است. یکی از جدیدترین بازی های رایانه ای را در این بخش آماده ساخته ایم که عنوان جذاب و سرگرم کننده ای که شما در آن با دانجن هایی روبرو هستید که داستان جذابی را روایت می کند. این بازی با تم داستانی که دارد ساعت ها می تواند شما را سرگرم خودش می کند. بنابراین در ادامه با ما همراه شوید. این بازی را می توانید با هیجان بالا و سبک متفاوت دنبال کنید.

بازی هل کارد یکی از بازی هایی است که به صورت تک یا دو نفره قابل انجام است و روش انجام آن نیز در سبک نبردهای کارتی می باشد. در این بازی برخی از قهرمانان مختلفی وجود دارد که می توانید در هر مرحله درون سیاهچاله ها شوید و با بسیاری از دشمنان جهنمی وارد نبرد و مبارزه شوید. این دست از بازی ها علاقه مندان زیادی در سرتاسر جهان دارد. هم اکنون می توانید نسخه نهایی بازی HELLCARD را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت دانلود سافت ور دریافت نمایید. (بیشتر…)

دانلود بازی Battle for Desert City برای PC

دسته بندی :استراتژی , بازی , نقش آفرینی
تاریخ : 2 بهمن 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
222 بازدید
0 نظر
دانلود بازی Battle for Desert City برای PC

دانلود بازی Battle for Desert City برای کامپیوتر

| بازی نبرد برای شهر صحرایی |

| نسخه TENOKE |

 

Battle for Desert City یک بازی جدید با سبک استراتژیکی و نقش آفرینی که در سال 2024 توسط کمپانی UF Games برای پلتفرم کامپیوتر عرضه شده است. یکی از جدیدترین بازی های جذاب کامپیوتری که شما یک سفر پرچالش و ماجراجویی به دنیای فانتزی دارید که باید آزمون های مهارتی خود را انجام دهید. در این گیم رایانه ای شما یک سرباز واقعی درون میدان نبرد و جنگ قرار دارید که همانند یک ژنرال حرفه ای باید در اتاق فکر نقش آفرینی نمایید. باید تلاش کرده تا نتیجه برد را به نفع خودتان کنید و نیروهای تان را تغییر دهید تا دشمن تسلیم شما گردد.

در بطن داستان این بازی توضیح داده شده که شهرتان توسط دشمن محاصره ده و باید با نیروهای کمی که در اختیار دارید در مقابل دشمن بایستید. شما در این بازی جذاب باید حرکت تانک های دشمن را تشخیص دهید و صداهای آن را به خوبی بشنوید. البته تاریکی منطقه باعث می شود تا امکان دیدن آنها برایتان سخت باشد. پلن A یا B را اجرا کنید و تلاش کنید تا با یک استراتژی دقیق ، دشمن را تسلیم نقشه‌های خود کنید. هم اکنون می توانید نسخه نهایی بازی Battle for Desert City را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت دانلود سافت ور دریافت نمایید.

(بیشتر…)

دانلود بازی Frontline World At War برای PC

دسته بندی :استراتژی , اکشن , بازی
تاریخ : 18 دی 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
105 بازدید
0 نظر
دانلود بازی Frontline World At War برای PC

دانلود بازی Frontline World At War برای کامپیوتر

| بازی خط مقدم: جهان در جنگ |

| نسخه TENOKE |

 

Frontline World At War یک بازی جدید با سبک اکشن و استراتژیکی که در سال 2023 توسط کمپانی بازی سازی Frontline: Games Series ساخته و برای پلتفرم کامپیوتر عرضه شده است. این بازی جذاب یکی از سبک های خاص و فوق العاده ای را داراست که علاقه مندان به بازی های استراتژیک می توانند از آن لذت ببرند. هرج و مرج جنگ جهانی دوم را نشان می دهد. یک بازی تاکتیکی استراتژیکی که به شما فرصت می دهد تا بتوانید در نقش نیروهای متفقین یا متحدین نقش تان را ایفا کرده و قسمت هایی از روایات جنگی و داستانی جنگ جهانی دوم را تجربه نمایید.

در جدیدترنی نسخه این بازی شما 350 واحد مختلف طراحی شده را در جناح های دلخواه انتخاب کرده و بازی را در یک گیم پلی فوق العاده تجربه می نمایید. شما در این بازی کامپیوتری انواع جنبه‌های نظامی مردان خود را مدیریت کنید اعم از پشتیبانی، استتار، خرابکاری، استفاده از رگبار، تانک، پیاده نظام و … که امیدواریم تجربه‌ای لذت بخش را در آن داشته باشید. هم اکنون می توانید نسخه نهایی بازی Frontline World At War را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت دانلود سافت ور دریافت نمایید.

(بیشتر…)

دانلود بازی Kingdom Rush Vengeance Hammerhold Campaign برای PC

دسته بندی :استراتژی , اکشن , بازی , کم حجم
تاریخ : 29 آذر 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
228 بازدید
0 نظر

دانلود بازی Kingdom Rush Vengeance Hammerhold Campaign برای PC

 

Kingdom Rush Vengeance Tower Defense یک بازی جدید با سبک اکشن، ماجراجویی و استراتژیکی که اولین بار در سال 2020 توسط استودیو بازی سازی Ironhide Game Studio ساخته و برای پلتفرم کامپیوتر عرضه شده است. این یک بازی جذاب از محبوب ترین عناوین دفاعی که تابحال توسط میلیون ها نفر در سرتاسر جهان دانلود و نصب شده است. کینگدوم راش از جدیدترین و قوی ترین باز یهای کامپیوتری است. این بازی با سبک برجکی دفاعی که با حالت استراتژیکی در آن شما مسئولیت دفاع از دروازه ورودی موجودات عجیب و غریب را عهده دار هستید. روش تدافعی که در این بازی وجود دارد، شما باید برجک های مختلف را در نقاط گوناگون کار بگذارید تا دشمنان قادر به نزدیک شدن به مرکز پادشاهی شما نباشد.

این بازی از جدیدترین عناوین تحسین برانگیز سبک برجک دفاعی است که بارها به عنوان جدید بازگشته است. شما در این نسخه از بازی با امپراطوری و دشمنان قوی روبرو هستید. با جلو بردن ماموریت ها می توانید برجک های جدید را آزاد نمایید و ضمن آموزش دادن قهرمانان افسانه ای، تمام موفقیت ها را در حالت داستان بازی بدست خواهید آورد. در نسخه جدید این بازی تعداد 18 برجک با خصوصیت های تازه در دسترستان است و می توانید استراتژی خاص خود را برای دافع از پادشاهی بکار ببرید. همین حالا می توانید نسخه نهایی بازی Kingdom Rush Vengeance را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت دانلود سافت ور دریافت نمایید.

(بیشتر…)

دانلود World War II: Pacific Heroes – بازی جنگ جهانی دوم، نبرد هوایی در اقیانوس آرام

دسته بندی :استراتژی , بازی
تاریخ : 21 آذر 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 votes, average: 3,75 out of 5)
Loading...
نویسنده پژمان
8,543 بازدید
1 نظر
دانلود World War II: Pacific Heroes - بازی جنگ جهانی دوم، نبرد هوایی در اقیانوس آرام

دانلود World War II: Pacific Heroes

بازی جنگ جهانی دوم، نبرد هوایی در اقیانوس آرام

 

یک بازی جنگی و شگفت انگیز در یکی از نبردهایی که در جریان جنگ جهانی دوم در سطح اقیانوس آرام شکل گرفته است! در این بازی شما در ماموریت خود باید به وسیله توپ ضدهوایی که تعیین کننده میزان قدرت شماست به حملات هوایی و یا زمینی-هوایی بپردازید.
شما در نقش یک خلبان با هواپیماهای قدرتمند Japanese Zero مواجه خواهید شد و باید با هدف گیری و شلیک منجر به سقوط آن ها شوید و این گونه مهارت خود را در مبارزه نشان دهید.

(بیشتر…)

دانلود بازی Valor And Victory Kursk برای PC

دسته بندی :استراتژی , بازی
تاریخ : 26 مهر 1402
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نویسنده مهراد
164 بازدید
0 نظر
دانلود بازی Valor And Victory Kursk-SKIDROW

دانلود بازی Valor and Victory برای کامپیوتر

| بازی شجاعت و پیروزی |

| نسخه SKIDROW |

 

Valor And Victory Kursk یک بازی جدید با سبک ایندی و استراتژی که در سال 2023 توسط کمپانی .Slitherine Ltd ساخته و منتشر شده است. بازی رایانه ای جذاب که جزو عناوین جذاب و هیجان انگیز که در حال و هوای جنگ جهانی دوم ارائه شده است. یک بازی با گیم پلی منحصر به فرد که توانسته در مدت کوتاه توجه زیادی را به سمت خودش جلب کرده است. این بازی مخصوص اشخاصی است که به سناریوهای جنگ جهانی علاقه دارند و می خواهند در رویدادهای واقعی در قالب یک عنوان نزدیک به واقعیت با عناصر دقیق و واقع گرایانه تجربه نمایند.

این بازی با نوزده سناریو مختلف در جنگ جهانی دوم را نشان می دهد که روی نقشه های مختلف دنیا و ماموریت های متفاوتی را ارائه کرده است. یک بازی با سیستم جنگی بی نظیر از جنگ جهانی دوم را نشان می دهد که شامل پیاده‌نظام، جنگ با تانک، نبردهای تن به تن و … می باشد. در این بازی پلیر می تواند به صورت نوبتی حرکت های استراتژی خود را در نقشه به اجرا در بیاورد تا بتواند وقایاع جنگ را تجربه نمایید و از این بازی هیجان انگیز لذت ببرید. هم اکنون می توانید نسخه نهایی بازی Valor And Victory Kursk را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت دانلود سافت ور دریافت نمایید. (بیشتر…)

رفتن به نوار ابزار