Kerio Control 8.0.1 Build 609 x32/x64 – دیوار آتش

Kerio Control 8.0.1 Build 609 x32/x64   دیوار آتش

Kerio Control 8.0.1 Build 609 یک دیوار آتشین (firewall) که به منظور استفادهء سازمانهایی با اندازه کوچک و متوسط طراحی شده است و از طرف انجمن بین المللی امنیت کامپیوتری (International Computer Security Association) تضمین شده است. این نرم افزار به یک نظام امنیتی یکنواخت, قابلیت سانسور و فیلتر مضامین اینترنتی بر روی سیستمهای تجارتی بین المللی IBM) International Business Machine), امکان نظارت بر کارکرد کارمندان, تنظیمات کنترلی پهنای باند و سرورهای VPN مجهز میباشد و این دیوار آتشین یک دسترسی وسیع برای کاربران اینترنتی پدید آورده و به همراه تنظیمات و ابزار امنیتی, کنترل آنها را توسط کارفرما ممکن و آسان میسازد. نسخه 7.1 این برنامه تنظیمات بارگذاری لینک و 11 زبان زنده دنیا را پشتیبانی میکند.

ویژگیهای کلیدی برنامه Kerio Control :


• دیوار آتشین با بازرسی و نظارت عمیق
Kerio WinRoute Firewall, در آزمایشگاههای کامپیوتری انجمن بین المللی امنیتی کامپیوتری (ICSA) در زمینه نرم افزارهای دیوار آتشین (Firewall) شرکتی آزمایش و تصدیق و تضمین شده است, که در این زمینه قوانین و مقررات مفصلی به منظور کارکرد بازرسی با درجه استاندارد بالا برای نظارت بر تمامی‌رفت و آمدهای ترافیکی قراردادهای اینترنتی تعیین شده است. در هنگام نصب این نرم افزار, تعدادی راهنمای جادویی خودکار مرحله به مرحله برای سهولت استفاده به شما یاری می‌رساند.
• شبکه اختصاصی مجازی (VPN), جانب کاربر(VPN Client), داد و ستد امن اطلاعات SSL
Kerio WinRoute Firewall, با تعبیه کردن داخلی قابلیت "SSL", ارسال و دریافت اطلاعات را در سرورهای VPN, با کارکرد از طرف کاربر به سرور و یا از طرف سرور به کاربر امن ساخته و به هر دو طرف اطمینان میدهد تا با خیال راحت و با امنیت کامل به شرکت شبکه محلی خود وصل شوند. سرورهای VPN بدون کاربر و دارای قابلیتSSL یک طرفه نیز به شما این امکان را میدهد تا تنها با در اختیار داشتن یک کامپیوتر مجهز به مرورگر اینترنت و دسترسی به خط اینترنت از هر مکانی و در هر زمان از راه دور به شبکه حفاظتی شرکت وصل شده و فایلهای خود را با اطمینان کامل ارسال و یا دریافت نمایید.
• دریچه عبور و مرور اطلاعاتی مجهز به آنتی ویروس
Kerio WinRoute Firewall, گزینه اختیاری بررسی با آنتی ویروس را برای ایمیلهای دریافتی و ارسالی شما, ترافیک اینترنتی و انتقال از طریق نقل و انتقالهای FTP را در اختیار شما قرار میدهد. در ضمن, این نرم افزار بعلاوه نسخهء جامعی از آنتی ویروس McAfee , لیستی از چندین آنتی ویروس دیگر برای انتخاب به شما ارائه مینماید.
• حفاظت و امنیت در هنگام سیر و سیاحت در اینترنت
گزینه جامع IBM) ISS Orange Web Filter) مانع دسترسی تمامی‌کاربران به حد اکثر 58 مقوله اینترنتی میگردد, و بدین وسیله تعهدات و مسئولیتهای قانونی و شرعی سازمانها و شرکتهایی با محیط آموزشی و علمی‌را کاهش میدهد. و همچنین برای بالا بردن کارآیی کارمندان استفاده از این گزینه بسیار معمول میباشد تا از اتلاف وقت آنها برای مسائل شخصی در زمان کاری ممانعت به عمل آید.
• سانسور کردن مضمونها
Kerio WinRoute Firewall به شما امکانات ویژهء امنیتی متنوعی از قبیل قفل کردن امکان داونلود آهنگهای MP3 در محیط و زمان کاری, و ممانعت از رفت و آمد فایلهای خطرناک با پتانسیل بالا برای خرابکاری توسط کاربران در سیستم شرکت و همچنین بستن پنجره‌های مزاحم pop-up در ویندوز و کشف و بستن راه ارتباطی مستقیم کامپیوتر به کامپیوتر از قبیل خدمات Kazaa و LimeWire را به شما تقدیم میکند.
• مدیریت دسترسی کاربران ویژه
Kerio WinRoute Firewall میتواند با ایجاد ترتیبات لازم از کاربر بخواهد تا قبل از وصل شدن به اینترنت و استفاده از آن, اول به سیستم امنیتی اش با نام و رمز عبور مختص به خود وارد شود. این کار به شما این امکان را میدهد تا سیاستهای خاص و محدودیتهای خود را نه بر روی IP بخصوصی بلکه بر روی اشخاص خاصی اعمال کنید. بعلاوه یک افزونه دیگر به شما این امکان را میدهد تا قوانین و سیاستهای خاص خود را برای کاربر مورد نظرتان قبل از قبول صلاحیتش در شبکه ایجاد کنید. دراین حالات تمام اطلاعات مربوط به ایجاد ارتباطات اینترنتی کاربران از طریق سیستمهای موجود در شبکه تحت نظارت, که بسیار پیچیده به نظر میرسد را بطور ساده و مختصر و شفاف بر روی دایرکتوری فعال ویندوز شما ترسیم مینماید.
• اشتراک سریع اینترنتی
Kerio WinRoute Firewall تمامی‌طریقه‌های اتصال از قبیل dial-up, DSL, مودم بی سیم و با سیم, ISDN و ماهواره ای را پشتیبانی میکند و ادمین شبکه قادر به گسترش این نرم افزار درون شبکه‌هایی با اندازه‌های مختلف و تمامی‌موقعیتها میباشد. کاربران میتوانند از یک اتصال اینترنتی مشترک با قابلیت fail-over به عنوان اتصال پشتیبان استفاده کنند. ادمین شبکه قادر به ایجاد محدودیت برای پهنای باند به منظور بهینه سازی سیر اطلاعات حیاتی و کاربردی شرکت میباشد.
• پشتیبانی از قراردادهای اینترنتی VoIP و UPnP
Kerio WinRoute Firewall به قراردادهایی چون H.323 (ارتباطات صوتی تصویری از طریق اینترنت), SIP (اتصال دستگها و افزونه‌های جانبی کامپیوتری) اجازه میدهد تا به سیستمهای مرتبط به اینترنت شرکت بدون درد سر متصل شوند, طبق قرارداد VoIP نیازبه نمایش گذاشتن زیر بناهای سمعی بصری به صورت عمومی‌در اینترنت را نقض میکند, تکنولوژی UPnP (اتصال افزونه‌های معمول و قابل قبول) مثل MSN Messenger را در خود گنجانده است تا در هنگام نیازفوری به استفاده از آن, بلافاصله بتوان از آن استفاده کرد و نیازی به دستکاری و تنظیمات اضافی Firewall قبل از هر بار استفاده نباشد.
• گزارشات و مدیریت
Kerio WinRoute Firewall با نمودارها و جداول آماری مرتب شده به شما کمک میکند تا مشکلات را با عادت مطالعه گزارشات و استفاده از آنها, ریشه یابی کنید. صفحه کنترل مدیریتی را هر جایی که خواستید میتوانید نصب کنید تا تنظیمات و اقدامات امنیتی در هر قسمت از شبکه موجود باشد. تمامی‌وقایع و اتفاقات مهم توسط ایمیل به اطلاع ادمین شبکه خواهد رسید. نظم و ترتیب گزارشها بر اساس جدول و نمودار و ارائه آمار به یافتن مشاکل در شبکه و ایجاد راه حل برای آنها, در داشتن نظارت و کنترل بهتر بر کارمندان و سیر فعالیتها در شرکت به شما کمک میکند.

مشخصات

امتیاز کاربران :

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (65 votes, average: 4.32 out of 5)
Loading ... Loading ...
نويسنده : محمد
حجم : 8.5 مگابایت
منبع : دانلود سافت ور
تنها با IP ایران قادر به دانلود از سایت دانلود سافت ور هستید .

رمز فایل

www.downloadsoftware.ir
نويسنده ديدگاه : حسین خان 11/02/1392

خیلی عالیه.
ممنون

نويسنده ديدگاه : کورش 29/02/1392

سلام
چرا لینک دانلود فور بیدنه؟دان نمیشه

نويسنده ديدگاه : پژمان 30/02/1392

لینک دانلود مشکلی نداره دوست عزیز

نويسنده ديدگاه : آرش 19/03/1392

سلام
کرک نداره؟؟

نويسنده ديدگاه : پژمان 19/03/1392

اگه باشه داخل پوشه هست دوست عزیز

نويسنده ديدگاه : hossein 27/03/1392

slm
serrver
یوزر و پسوردش را چطوری باید پیدا کنم لطفل راهنماییم کنید

نويسنده ديدگاه : حسین 27/03/1392

دوست عزیز .سروز/یوزر / پسوردش چی هست

نويسنده ديدگاه : پژمان 28/03/1392

این اطلاعات رو نباید از ما بگیرید دوست عزیز

نويسنده ديدگاه : زهرا 18/04/1392

سلام من قبلا از vpn استفاده میکردم ولی به اندازه ای که میکن نبود مثلا وقتی سه ماهه میخریدم فقط به اندازه یک ماه استفاده میکردم دو ماهه دیگش غیر فعال بود کریو اینطوری نباشه؟

نويسنده ديدگاه : زهرا 18/04/1392

سلام من برنامه کریو رو دانلود کردم وقتی روش کلیک میکنم یه پنجره باز میشه که pass میخواد چه کار کنم؟

نويسنده ديدگاه : davod 21/04/1392

سلام من برنامه کریو رو دانلود نصب نمی شود مشکل چیست ؟

نويسنده ديدگاه : ساناز 02/05/1392

بهمون بگین واسه سرور و پسورد خواستنش چی بزنیم

نويسنده ديدگاه : ساناز 02/05/1392

اذیت نکن دی بگوووو.من کل پوشه هاشو گشتم پیدا نکردم :(

نويسنده ديدگاه : ساناز 02/05/1392

سرور چی بزنمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

نويسنده ديدگاه : ساناز 02/05/1392

به چه حسابی باید پول بریزیم سرور بدی؟؟؟؟

نويسنده ديدگاه : پژمان 03/05/1392

دوست عزیز ما ارائه کننده این سرویس نیستیم

نويسنده ديدگاه : euphoria 19/05/1392

سلام. دوستانی که اینجا اومدن دچار سوئتفاهم شدن. این که چیز قی ان نیست. این یه نرم افزار فایروال و درگاه اینترنته که برای تنظیم دسترسی و … تو شرکتا ازش استفاده میکنن. آقا پژمان ممنونم که این ورژن رو گذاشتید. کامنتا رو دیدم خندم گرفت. حکایت هر گردی که گردو نیسته.
یه سوال: این نرم افزار از ورژن ۷.۴.۲ به بعد دیگه نسخه ویندوزی نداد و فقط لینوکس و ماشین های مجازی رو پشتیبانی میکنه.
حالا اینی که شما گذاشتید چیه؟
یه سوال دیگه: کرک داره توش یا نه؟ اگه نیست زحمت دانلود ۳۰۰ مگ رو با این اینترنت زغالی جیره بندی شده نکشیم!

نويسنده ديدگاه : محمد 20/05/1392

این نسخه ویندوزه و کرک هم داره

نويسنده ديدگاه : reza 28/05/1392

سلام . یوزر نیم و پسورد میخواد .لطفا راهنمایی کنید .

نويسنده ديدگاه : نادر 28/05/1392

تشکرررررررررررررررررررررر

نويسنده ديدگاه : معین 07/06/1392

دوست عزیز این یرنامه در اصل یک نرم افزار مانیتورینگ شبکه است که در شرکت ها و کمپانی های خارجی جهت ارایه ی اکانت و مدیریت استفاده اینترنتی کارمندان استفاده میشه..در ایران از این نرم افزار به عنوان ف…..کن استفاده میشه شما برای استفاده از این نرم افزار باید با پرداخت هزینه ای اکانت جهت اتصال به سرویس کریو رو خریداری کنی تا بتونی ازش استفاده کنی

نويسنده ديدگاه : مجید 14/06/1392

سلام دوستان
نرم افزاری بسیار قدرتمند در زمینه اکانتینگ می باشد.
فقط دوستان زحمت بکشید روش کرک کردن رو به فارسی بگید.
جیگرم خون شد اما کرک نشد.
ممنون میشم اگه کرک ویندوز رو بگید. ممنون

نويسنده ديدگاه : مجید 14/06/1392

قسمت web filter رو عرض کردم .. .

نويسنده ديدگاه : سعید 30/06/1392

با سلام خدمت همه دوستان من یوزر پس دارم هر کسی میخواد ایمیل بزنه یا تو مسنجر پیام بده

نويسنده ديدگاه : حجت 09/07/1392

ممنون

نويسنده ديدگاه : morteza 12/07/1392

dl bedon moshkel bod mamnon… faghat user pas az che saiti behtare begiram?

نويسنده ديدگاه : atilla 13/07/1392

سلام برا من موقع نصب error میده . error 28201 هنگام نصب درایورش !!!! چی کارش کنم ؟؟؟؟؟ :(((((

نويسنده ديدگاه : dash moji 24/07/1392

salam mer30 az narm afzarhaye khobi ke erae midin kerio fogholade ali bod mer30 <3

نويسنده ديدگاه : vahid 29/07/1392

متاسفم..
همینجوری میزارید واسه دانلود.. ندونسته!!
این نسخه وی پی ان کلاینت هست..
کریو ورژن 8 ! تازه 8 مگابایت!
جل الخالق..

نويسنده ديدگاه : مجید 02/08/1392

سلام.برای سرور چی باید وارد کنم؟ ممنون

نويسنده ديدگاه : پوریا 17/08/1392

سلام سعید.اگر یوزر و پسورد کریو داری لطفا به ادرس ایمیلم ارسال کن

نويسنده ديدگاه : mohsen 19/08/1392

یا سلام من واسه مک بوک ویندوز 64 بیتی دوانلود کردم نصب میکنم ارور میده !!! چه کنم!!؟؟

نويسنده ديدگاه : آریان 22/08/1392

عزیز این برنامه فقط یه کانال ارتباطیه! یوزر و پسوورد و سرورش رو باید بخری تا استفاده کنی… حالا یا از شخص،یا از سایت به روش اینترنتی ، مثلا سایت ایران فیلم یه سر بزن http://www.iranfilm112.com

نويسنده ديدگاه : محمد جواد 27/08/1392

عزیز فکر کنم موقع کپی عکس رو اشتباه گذاشتید این فقط نرم افزار (کانکشن)اتصال کریو هستش کنترل کریو قسمتی هستش که روی سرور مجازی نصب میشه و میتونید باهاش یوزر بسازید

نويسنده ديدگاه : amir 16/09/1392

زهرا جان.باید سایت رو بزنی برای نسب.رمزش اینه.www.downloadsoftware.ir

نويسنده ديدگاه : پارسا 25/09/1392

این دیوار آتش برای فیس بوک هست

نويسنده ديدگاه : haji tokhs 05/11/1392

ممنون ادمین جان

نويسنده ديدگاه : نام (لازم)علی 14/11/1392

سلام چرا کریو نصب نمیشه ارورر 1920 میده

نويسنده ديدگاه : نام (لازم) 18/11/1392

ممنون خیلی عالی بود

نويسنده ديدگاه : zahra 28/11/1392

ببخشین سرور و چی باید بزنم؟

نويسنده ديدگاه : Amir 29/11/1392

سلام
بسیار عالی اما کرک نداره !

نويسنده ديدگاه : نام (لازم)javad 09/12/1392

سلام.من اکانت یک ماهه گرفتم اما نمیدونم یوزرشو کجا وارد کنم؟آیکونش دانلود نمیشه

نويسنده ديدگاه : Farinaz 19/12/1392

salam, man modatie ke nemitoonam be kerio vasl besham, baad az etesal ghaat mishe, be nazaretoon chi kar konam ?

نويسنده ديدگاه : نام (لازم)hamed 22/12/1392

سلام .یوزر و پسورد و server چی بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون

نويسنده ديدگاه : ابی 01/01/1393

قربون دستتون
عالی بود
حال کردم

نويسنده ديدگاه : rahim 13/01/1393

فقط خواستم بگم دستت درد نکنه ممنونم از این لطف شما

نويسنده ديدگاه : ashkan 17/01/1393

salam. agha daset dard nakone
ye moshkel o hal kardi , ama ye moshkele bozorgtar baram doros kardi
vaghty ramze file zip o zadam, kole file haye video , picture , va pdf az kar oftad , ye viroos gereftam k kole file haye man o ghofl karde !!!!!!!
to0ye har folderi az pc miram 3 ta file gozashte be esme (UNCRYPT_FILES)
bad jur gereftar shodam

نويسنده ديدگاه : سارا 19/01/1393

سلام خسته نباشید…کمکم کنید لطفا بدجوری به کمک نیاز دارم…من وقتی پسورد رو میزنم و گزینه run میادو اوکی میکنم یه پنجره باز میشه که این پیغامو میده: this installation pakage is not sopported by this processor type.cotact your prodact.vendor

نويسنده ديدگاه : مهراد 25/01/1393

درود

ظاهرا با سیستم شما سازگاری ندارد

نويسنده ديدگاه : حسین 26/01/1393

چقدر ناشی اینجاست بلد نیستید کار کنید بلد نیستید چی بزنید اصلا نمیدونید چی هست برای چی دانلود می کنید اخه اهههههههه

نويسنده ديدگاه : نام (لازم)درخواست راهنمائی 27/01/1393

سلام
من وی پی ان کویرو استفاده می کردم . دیروز سه ماه خرید کردم . در موقع نصب درایورش ارور 28201 می دهد . چه کار کنم.
لطفا راهنمائی کنید

نويسنده ديدگاه : یاسین 28/01/1393

ن وی پی ان کویرو استفاده می کردم . در موقع نصب درایورش خطای ۲۸۲۰۱ می دهد . چه کار کنم.

نويسنده ديدگاه : نرگس 04/02/1393

دوست عزیز موقع نصب درایور خطای 28201 میده ممنون میشم مشکل من رو حل کنید.

نويسنده ديدگاه : نام (لازم) 04/02/1393

سلام
یوزر و پسورد چیه ؟

نويسنده ديدگاه : علی 09/02/1393

سلام خواهش میکنم جواب سوال منو بدین. چرا موقع نصب ارور 1920 رو میده.تو رو خدا کمکم کنید

نويسنده ديدگاه : حمید رضا 09/02/1393

سلام کسی نمیدونه این ارور 1920 چه اروریه؟؟؟

نويسنده ديدگاه : بابک 25/02/1393

سلام آقا این که کرک نداره

نويسنده ديدگاه : پویا 25/02/1393

من ویندوز 8 ام و کریو رو سیستمم نصب نمی شه….ارور 28201 میده…میشه راهنماییم کنین…؟

نويسنده ديدگاه : شهرزاد 29/02/1393

آقا ارورر داره …. موقع نصب درایور وی . پی . ان …. ارور 28201 میده … متن کاملش اینه …..
Error 28201.Failed to install VPN device drive.Commmand:
CREATE.Action : EnaleDevice.Result :0x800F020B
,unsepecifiederror

راه حل ارائه بدید ؟؟؟

نويسنده ديدگاه : محمدرضا 25/03/1393

سلام و درود
ببخشید من هرچی سعی مسکنم نصب کنم نصب نمیشه این رورو میده میگه قبلا ثبت شده در صورتی پاک کردم اپلیکیشن و قبلا راهنمایی کنید خیلی پیچیده شده واسم مرسی و خسته نباشید .
این ارور :
failed to install VPN device driver . command :
UPDATE . action : LookupDevice . Result : E_UNEXPECTED
,device is already registered.

نويسنده ديدگاه : ع.ا 01/04/1393

سلام برا من موقع نصب error میده . error 28201 هنگام نصب درایورش !!!! چی کارش کنم ؟؟؟؟؟ :(((((

نويسنده ديدگاه : شبنم 01/04/1393

سلام
ادمین جان من کریو رو نصب مکنم وسطاش خطای 28201 رو میده خواهش میکنم راهنماییم کنید لطفا

ممنون

نويسنده ديدگاه : امیر 11/04/1393

یه روش هست که ممکنه برای مشکلات دوستانی که ارور 28201 داشتن جواب بده ، باید شما برین تو My Computer ، راست کلیک کنید ، Propertis بعدش Device Manager بعدش از قسمت Network Adapters بعدش Kerio Virtual Adapters رو انتخاب کنید و آنیستال کنیدش


به دانلود سافت ور امتیاز دهید

به اين صفحه امتياز دهيد

با تشکر از حمايت شما