دانلود رایگان فیلم آموزش کامل ورزش پارکور

دانلود رایگان فیلم آموزش کامل ورزش پارکور

پارکور یا هنر جابجایی یک راه نوین برای تعامل با محیط اطراف فقط با استفاده از توانایی‌های انسان است. داوید بل، بنیان‌گذار پارکور در فرانسه می‌گوید: جنبهٔ فیزیکی پارکور، غلبه‌کردن بر تمامی‌موانع پیش روست، درست مانند این‌که در شرایط اضطراری گیر کرده باشید. پارکور فقط صرف حرکات نیست، بلکه مجموعه‌ای هدفمند و دارای فلسفهٔ خاص خویش است. پس هدف پارکور، رسیدن به مقصد با استفاده از کاراترین، روان‌ترین و مستقیم‌ترین مسیر و مناسب‌ترین حرکات است که می‌تواند شامل دویدن، پریدن، بالا رفتن و خزیدن باشد. «کارایی» یکی از مهم‌ترین مشخصه‌های پارکور است، و به این معنی است که لازم نیست حرکات سریع‌ترین باشند، بلکه باید مستقیم‌ترین و با صرف انرژی کمتری انجام شوند و همچنین مانع آسیب دیدگی دراز مدت یا کوتاه مدت شوند.
پارکور یک رشتهٔ ورزشی است، اما فلسفه‌ای با ارزش‌های خاص خود و برای آگاهی از توانایی‌های خویشتن، مبارزه علیه خود و پرورش جسم و روح دارد. پارکور گذشته از یک ورزش و هنر، یک شیوهٔ زندگی کردن و یک فلسفهٔ روزانه‌است.
یکی از فلسفه‌های این ورزش، اتکا به توانایی‌های جسمی‌و ذهنی افراد برای کمک کردن به کسانی است که در شرایط خاصی قرار دارند. به همین دلیل است که در این ورزش خبری از مسابقه و رده‌بندی ورزشکاران و غیره نیست، زیرا هر کسی تنها برای خودش و نه برای اثبات برتری خود، تمرین می‌کند.
جدا از حرفه‌ای شدن در حرکات، قسمت اصلی آموزش و تمرین صحیح پارکور، توانایی غلبه بر ترس و استفاده از آن در زندگی است، چرا که ابتدا باید بتوان بر ذهن و تفکر خود چیره شد تا توانایی حرفه‌ای شدن در پارکور در ما بوجود آید. کسانی که پارکور تمرین نمی‌کنند معمولاً دربارهٔ آین موضوعات چیزی نشنیده یا ندیده‌اند؛ در صورتی که به گفتهٔ بنیان‌گذار این هنر، «فلسفه» جزء درونی پارکور است.

در این بسته دو اموزش مجزا تهیه شده است که هرکدام از بهترین آموزش‌های حال حاضر میباشد. اموزش کامل پارکور و اموزش پارکور به سبک امریکایی از جمله نام‌های این اموزش‌ها میباشد  . کیفیت اموزش مطلوب است و به زبان انگلیسی میباشد .

مشخصات

امتیاز کاربران :

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 2.60 out of 5)
Loading...Loading...
نويسنده : پژمان
حجم : 2.4 گیگابایت
منبع : دانلود سافت ور
تنها با IP ایران قادر به دانلود از سایت دانلود سافت ور هستید .

رمز فایل

www.downloadsoftware.ir
نويسنده ديدگاه : رضا عباسی 02/06/1390

داداش part 2 خرابه لطفا درستش کنید مرسی

نويسنده ديدگاه : پژمان 02/06/1390

لینک چک شد هیچ مشکلی نداره

نويسنده ديدگاه : رضا عباسی 03/06/1390

لینک سالمه اما part2 دانلود نمیشه

نويسنده ديدگاه : امير 12/08/1390

مرسی فقط اگه مربیش فارسی حرف میزد خیلی بهتر میشود!!!اگه ترجمش بزارید خیلی خوبه.

نويسنده ديدگاه : امير 12/08/1390

part2 از زیپ در نمیاد!!!!لطفا اونو درست کنید

نويسنده ديدگاه : پژمان 12/08/1390

شما باید همه پارت هارو دانلود کنی بعد از زیپ در بیاری

نويسنده ديدگاه : نیما 19/05/1391

من هنوز نگرقتم به نظر شما اثر هم دارد

نويسنده ديدگاه : ali 21/10/1391

part2 karabeh ke

نويسنده ديدگاه : reza 01/06/1392

مجموعه Video Minde – Max Maven بزارید


به دانلود سافت ور امتیاز دهید

به اين صفحه امتياز دهيد

با تشکر از حمايت شما