http://www.downloadsoftware.ir/images/ads/mr90.png
دوست دارید با یک بازی متفاوت و مهیج وقتتون رو پر کنید؟ بهتون بازی مستر90 رو پیشنهاد می کنیم.
در بازی MR90.ir (مستر۹۰) یک باشگاه فوتبال خواهید داشت و به طور زنده باید مدیریت باشگاه، مربیگری و پیشرفت بازیکنان رو در نظر داشته باشید. این بازی مهیج رو تست کنید و به جمع چند صد هزار هوادارش بپیوندید.

رایگان بازی کنید
به نیازمندان کمک کنید
برنده ی جوایز بی نظیر روزانه و ماهانه شوید

دانلود بازی Batman Arkham City برای PC

|نسخه نهایی FiGHTCLUB بازی ، بدون مشکل کرش کردن و نیاز به آپدیت . به همراه امکان سیو کردن بازی|

.

یکی از برترین عناوین E3 امسال Batman: Arkham City بود و ما واقعاً تغییرات بزرگی را در دنباله این بازی نسبت به قبل مشاهده کردیم. اخیراً نمایشی از بازی پخش شده که ما شخصیت‌هایی مثل Catwoman ،Two Face و Joker را در آن مشاهده می‌کنیم. در ابتدا بازی، چند خلافکار را نشان می‌دهد که قصد باز کردن یک گاوصندوق را دارند. این خلافکارها لباس‌هایی عجیبی به تن دارند، طوریکه نصف لباس آن‌ها سالم و نصف دیگر آن به نظر سوخته است و ماسکی که به صورت هم دارند، همینطور است. یکی از آن‌ها می‌پرسد: “پس کی رئیس میاد؟” دیگری جواب می‌دهد: “به زودی” اما این رئیس چه کسی است؟ مسلماً با مشاهده این لباس‌ها معلوم است که آن‌ها افراد‌هاروی دنت (Harvey Dent) و یا همان Two Face هستند که نصف بدن و صورتش سوخته و نیمه دیگر آن سالم است. آن‌ها نگران این هستند که ممکن است هر لحظه Batman به آن‌ها حمله کند که ناگهان صدای شکسته شدن شیشه ای می‌آید و ما سایه صورت Batman را مشاهده می‌کنیم. اما در همان لحظه، صدای یک زن شنیده می‌شود و ما Catwoman را مشاهده می‌کنیم و از همین جا گیم پلی شروع می‌شود و شما باید در نقش Catwoman حساب خلافکارها را برسید. واقعاً نمی‌توان مبارزات Arkham City را از طریق نوشته شرح داد، چون وقتی با چشم هم آن را نگاه می‌کنید، باورش سخت است.

Rocksteady تعداد دیوانه واری فنون چندضرب و حرکات رزمی‌برای هر شخصیت طراحی کرده و خیلی کم پیش می‌آید که یک سری فنون چندضرب تکراری را مشاهده کنید. حتی در بعضی مواقع می‌توانید حساب سه نفر را در یک زمان برسید و به لطف شلاق Catwoman می‌توانید از فاصله دور هم به دشمن ضربه بزنید. مکانیزم مبارزات همچنان همانند قبل بر مبنای سیستم حمله و ضد حمله است که ما چنین سیستم مبارزه ای را در Assassin’s Creed هم مشاهده کرده ایم و ضد حمله‌ها در حقیقت یک سری ضربات تمام کننده بسیار جذاب هستند.
Catwoman تمام دشمنان را از پا درمی‌آورد، ولی اگر فکر کردید که او همانند Batman قصد نجات Gotham City را دارد، اشتباه کردید، چون او با باز کردن در گاوصندوق یک کارت حافظه کوچک را برمی‌دارد و در همین لحظه دست سوخته ای در حالیکه اسلحه ای به سمت سر Catwoman نشانه گرفته، در صفحه ظاهر می‌شود و در همینجا دمو به ۲۴ ساعت بعد می‌رود. در صحنه بعدی، ما Batman را بر فراز شهر برفی Gotham می‌بینیم. نمایی خیره کننده پیش رو قرار دارد. Draw to Distance باور نکردنی در کنار جزئیات خیلی ریز شهر و دانه‌های برف که می‌بارند، گرافیک خیره کننده ای را از Arkham City نشان می‌دهد. رنگ مشکی و زرد، دو رنگ اصلی بازی هستند که در ترکیب با هم نوعی فضای Noir و کلاسیک به وجود می‌آورند. رنگ مشکلی از تاریکی موجود در شهر صحبت می‌کند و رنگ زرد که حاصل از نور چراغ‌هاست، حاکی از هرج و مرج و شلوغی است.

 

Batman با کمک آلفرد (Alfred) متوجه حضور Two Face در یکی از ساختمان‌های اطراف می‌شود و می‌داند که Catwoman توسط Two Face ربوده شده است. Batman می‌گوید تنها کسی که می‌داند چه اتفاقی در Arkham City در حال وقوع است، Catwoman است و Batman باید او را نجات دهد. همانند Arkham Asylum با استفاده از دکمه A (در نسخه X360) و جهت جلو، می‌توانید با استفاده از شنل Batman پرواز کنید و اگر جهت را پایین بگیرید، Batman با سرعت به سمت پایین پرواز می‌کند که با استفاده از این کار می‌توانید خیلی راحت ارتفاع مورد نظر در پرواز خود را مشخص کنید.
در حالیکه شنل در نسخه قبل فقط در یک مسیر کوتاهی شما را حمل می‌کرد، در Arkham City کنترل بیشتری بر آن دارید و یکی از وسایل اصلی شما برای پرواز است. در حین پرواز، می‌توانید هر لحظه با زدن دکمه RB در نسخه Xbox 360 با قلاب مخصوص Batman با سرعت خود را به لبه پشت بام‌ها برسانید. Batman به جایی می‌رسد که چند خلافکار در حال کتک زدن یک فرد بی گناه هستند. Batman روی یک تابلوی تبلیغاتی نشسته و با زدن دکمه X از ارتفاع زیاد به سمت یکی از خلافکارها حمله می‌کند. فنون چندضرب Batman کاملاً با Catwoman فرق می‌کنند و او ضربات قوی تری را به دشمن وارد می‌کند. باز هم با این صحنه، لب به تحسین Rocksteady باز می‌کنیم، چون مبارزات واقعاً نفس گیر و دیدنی هستند. پس از نجات فرد بی گناه، او اطلاعات خوبی در مورد Two Face به Batman می‌دهد و او به سمت هدف حرکت می‌کند.

 

شهر Arkham City خیلی بزرگ طراحی شده و بازی اینبار کاملاً یک عنوان Open-World شده و شما می‌توانید از طریق پشت بام‌ها همانند شوالیه تاریکی واقعی حرکت کنید. Batman به ساختمان اصلی می‌رسد و با از پا درآوردن چند دشمن، وارد ساختمان می‌شود. داخل ساختمان، افراد Two Face دور هم جمع شده اند و خود Two Face با چهره معروف خود Catwoman را با طناب بسته و روی مقداری زیادی اسید داغ نگه داشته است. سمت خوب و بد Two Face با هم درگیر هستند، در یک لحظه او می‌گوید که باید Catwoman را آزاد کند و یک لحظه سمت بد او از بی عدالتی و قربانی کردن او صحبت می‌کند.
در حالیکه Two Face در این دادگاه سرنوشت آدم‌ها را بر مبنای شانس و سکه خود مشخص می‌کند، شما در نقش شوالیه تاریکی باید Catwoman را نجات دهید. Batman نگهبان اول را که بالای دادگاه هست به صورت مخفیانه از پا درمی‌آورد و سپس وسط جمع افراد Two Face می‌پرد. تعداد دشمنان فوق العاده زیاد است و شما در یک لحظه باید با حدود ۲۰ نفر مبارزه کنید. بعضی از آن‌ها صندلی‌هایی به شما پرتاب می‌کنند که می‌توانید آن‌ها را روی هوا گرفته و به سمت خودشان پرت کنید. Rocksteady به خوبی حس Batman بودن را در تمام صحنه‌های بازی منتقل کرده است. صدای خفاش‌ها و مشاهده آن‌ها در طی بعضی از فنون چندضرب و پرش‌ها، واقعاً این حس را به شما تلقین می‌کند که یک خفاش هستید.

 

پس از شکست تمام دشمنان، Two Face با اسلحه خود به Batman شلیک می‌کند و سریع به سمت Catwoman می‌رود تا او را هم بکشد، ولی Catwoman خود را آزاد کرده و اسلحه Two Face را به سمت دیگری پرت می‌کند و می‌گوید: “اسلحه ای نداری‌هاروی؟ خجالت آوره” در این صحنه Two Face اسلحه دیگری از جیب خود درمی‌آورد و می‌گوید: “دو تا اسلحه”. در حالیکه می‌خواهد به سمت Catwoman شلیک کند، قلاب Batman او را به سقف آویزان می‌کند. Batman از Catwoman در مورد هوگو استرنج (Hugo Strange) سوال می‌پرسد.
Catwoman می‌گوید که سال‌هاست که از او چیزی نشنیده، ولی شایعه شده که اخیراً او با Joker کار می‌کند. در این لحظه نما به یک دوربین دیگر، خارج از دادگاه می‌رود که هدف خود را روی Catwoman گرفته، صدای بامزه مارک همیل (Mark Hamill) در نقش Joker شنیده می‌شود که در حال شعر خواندن است: “چشمک بزن خفاش کوچولو… ببین چطور گربه دوست داشتنیت رو می‌کشم”. Joker در حالیکه می‌خندد و سرفه می‌کند، آماده شلیک است که Batman سریع متوجه شده و Catwoman را به سمت دیگری می‌برد و جان او را نجات می‌دهد. نمایش بازی همینجا به پایان می‌رسد و ما با یکی از زیباترین عناوین امسال روبرو می‌شویم تا ماجراجویی بسیار بزرگتری با اکثر شخصیت‌های معروف سری کمیک‌های Batman داشته باشیم.

.

حداقل سیستم مورد نیاز:

Operating System: Microsoft Windows XP SP3, Vista SP2 or 7
CPU: Dual-Core CPU 2.4 Ghz
RAM: ۲GB
Graphics Card: NVIDIA 8800 or ATI 3800 with 512MB of VRAM
Sound: Microsoft Windows XP/Vista or 7 compatible sound card (100% DirectX 9.0c-compatible)
Hard Drive: ۱۷.۵GB free disk space

.

سیستم پیشنهادی:

Operating System: Microsoft Windows 7 SP1
CPU: Dual-Core CPU 2.5 GHz
RAM: ۴GB
Graphics Card: NVIDIA GeForce GTX 460 or ATI Radeon HD 6850 with 768MB+ of VRAM (DirectX 11 compatible)
Sound: Microsoft Windows XP/Vista or 7 compatible sound card (100% DirectX 9.0c-compatible)
Hard Drive: ۱۷.۵ GB free disk space

.

تصاویری از محیط بازی:

http://www.dl2.downloadsoftware.ir/Games/PC/Batman%20Arkham%20City/Pic/Small/Batman-arkham-city-01-small.jpg http://www.dl2.downloadsoftware.ir/Games/PC/Batman%20Arkham%20City/Pic/Small/Batman-arkham-city-02-small.jpg

http://www.dl2.downloadsoftware.ir/Games/PC/Batman%20Arkham%20City/Pic/Small/Batman-arkham-city-03-small.jpg http://www.dl2.downloadsoftware.ir/Games/PC/Batman%20Arkham%20City/Pic/Small/Batman-arkham-city-04-small.jpg

http://www.dl2.downloadsoftware.ir/Games/PC/Batman%20Arkham%20City/Pic/Small/Batman-arkham-city-05-small.jpg http://www.dl2.downloadsoftware.ir/Games/PC/Batman%20Arkham%20City/Pic/Small/Batman-arkham-city-06-small.jpg

.

توضیحات نصب:

پس از دانلود و اکسترکت کردن پارت‌ها ، دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما غیر فعال باشد. حال به DVD1 مراجعه نمایید و فایل ISO مربوطه را توسط نرم افزار Daemon Tools اجرا نمایید. به نصب بازی بپردازید. هنگامی‌که از شما DVD2 درخواست شد ، فایل ISO مربوط به DVD2 را توسط نرم افزار Daemon Tools اجرا کنید و به ادامه نصب بپردازید. پس از اتمام نصب بازی ، به DVD2 مراجعه نمایید و فایل اجرایی Gfwlivesetup.exe را نصب کنید. حال به فولدر FiGHTCLUB رفته و تمامی‌فایل‌های موجود در این پوشه را در محل نصب بازی جایگزین نمایید. حال به آدرس زیر رفته و بازی را از این آدرس اجرا نمایید (از روی دسکتاپ اجرا نکنید):

/Binaries/Win32/BatmanAC.exe

دقت داشته باشید که وقتی برای اولین بار می‌خواهید بازی را اجرا نمایید ، بازی هنگ می‌کند. این مشکل از طرف خود کمپانی سازنده بازی می‌باشد.

برای ذخیره سازی بازی حتما باید اکانت آفلاین Games for Windows Live بسازید. برای ایجاد این اکانت ، هنگامی‌که بازی اجرا می‌شود و نرم افزار GFWL بالا می‌آید ، شما باید گزینه Create a Local Profile را انتخاب نموده و اکانت آفلاین برای خود ایجاد نمایید.

روش نصب و فایل‌های فشرده تست شده و سالم می‌باشند. تیم دانلود سافت ور امیدوار است از این بازی بی نهایت زیبا نهایت لذت را ببرید.

.

download arrow دانلود بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 برای PC  دانلود DVD1:

دانلود پارت ۱:  Direct Link

دانلود پارت ۲:  Direct Link

دانلود پارت ۳:  Direct Link

دانلود پارت ۴:  Direct Link

دانلود پارت ۵:  Direct Link

دانلود پارت ۶:  Direct Link

دانلود پارت ۷:  Direct Link

دانلود پارت ۸:  Direct Link

.

download arrow دانلود بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 برای PC  دانلود DVD2:

دانلود پارت ۱:  Direct Link

دانلود پارت ۲:  Direct Link

دانلود پارت ۳:  Direct Link

دانلود پارت ۴:  Direct Link

دانلود پارت ۵:  Direct Link

دانلود پارت ۶:  Direct Link

دانلود پارت ۷:  Direct Link

مشخصات

امتیاز کاربران :

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 500 out of 5)
Loading...Loading...
نويسنده : پژمان
حجم : 14.2 گیگابایت
منبع : دانلود سافت ور
تنها با IP ایران قادر به دانلود از سایت دانلود سافت ور هستید .

رمز فایل

www.downloadsoftware.ir

به دانلود سافت ور امتیاز دهید

به اين صفحه امتياز دهيد

با تشکر از حمايت شما